Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE ODRZUCONE]Podanie

Użytkownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Wojciech.

Doświadczenie: Jako Moderator nie posiadam żadnego doświadczenia, które mógłbym tutaj wymienić. Jest to ranga, której nigdy nie pełniłem, a nie mam zamiaru kłamać nikogo, że pełniłem już taką role, ponieważ tak nie było. Z racji, że szybko się uczę sądzę, że jestem w stanie w szybkim czasie ogarnąć wszystko od A do Z. Wydaje mi się, że najważniejszy jest zapał do nauki oraz pracy i według mnie podgoni to doświadczenie, którego nie posiadam z racji, że moja chęć do pracy i nauki jest bardzo duża.  

Opisz swoją osobę: Jestem osobą spokojną oraz zdystansowaną, nie wchodzę w zbędne kłótnie na forum oraz staram się zazwyczaj każdemu pomagać o ile sam potrafię daną rzecz zrobić. Staram się utrzymywać dobry kontakt z każdą osobą z forum, w szczególności dobry kontakt mam z 4-5 osobami, których nie będę wymieniał iż nie widzę takiej potrzeby. Posiadam na forum staż oraz doświadczenie na dość odpowiedzialnej randze, mianowicie na UBT, zrezygnowałem z braku czasu, to prawda - aczkolwiek aktualnie tak mi się wszystko ułożyło, że wczoraj nawet z @ archonek  grałem mixy przez 8h :D. Prawda, prawdą że nie wykazuje jakiejś mocnej aktywności na forum, aczkolwiek jeśli uda mi się dostać na rangę Moderatora mogę obiecać, że takie zaangażowanie włożę dwa razy większe niżeli powinienem przed podaniem, mam nadzieję, że to jest do wybaczenia. Oprócz tego jestem osobą odpowiedzialną oraz dojrzałą jak na swój wiek, wyrosłem z kłócenia oraz wyzywania się, na dzień dzisiejszy wole po prostu mniej gadać a więcej słuchać. Wiele osób zna moją osoba, a szczególnie osoby, które pracowały ze mną w UBT w jednej drużynie, wydaje mi się, że pokazałem swój profesjonalizm oraz dojrzałość w niektórych sytuacjach. Oprócz tych wszystkich zalet jak każdy inny człowiek mam również wady o których ekipa serwerowa powinna wiedzieć, mianowicie jestem osobą strasznie spóźnialską, a to dlatego, że potrafię w środku dnia iść po prostu spać, a później nie mieć chęci wstać z łóżeczka. Wydaje mi się, że zrobiłem się na tyle odpowiedzialną oraz komunikatywną i lubianą osobą na forum, że jestem w stanie podjąć się roli Moderatora i sprawować ją bardzo dobrze.

Co Twoja osoba wnosi w życie forum?: Aktualnie nie wnoszę nic ciekawego, ponieważ jestem zwykłym użytkownikiem, lecz czasem popiszę na czatboxie z ludźmi, pogadam na ciekawe tematy oraz się pośmieje, wcześniej wnosiłem parę rzeczy do redakcji również jako użytkownik, a następnie zostałem członkiem UBT na okres kilku miesięcy. Większość osób mnie zna jak pisałem wyżej, więc wydaje mi się, że nie ma sensu opisywać całej swojej osoby co kilka miesięcy. 

Kontakt: Facebook, TeamSpeak, Discord.

• -1 1
  • kekw 1

Ostatni stanął na podium, przyjaciel stanie się wrogiem, nigdy na odwrót
Powiedz mi, kurwa, dlaczego w kościele księża dotykają małych chłopców?

Niestety jestem na nie;

+wiek

+podanie

-aktywność

• LOVE <3 1

pain>>

discipline>> 

don't give up..

• Administrator
Administrator

Niestety jestem na nie

- rezygnacja z powodu braku czasu

- aktywność 

+ wiek

spacer.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie