Skocz do zawartości

Zablokowane [UB][Odwołanie] kiedys bylem dobry

kiedys bylem dobry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: kiedys byłem dobry
STEAMID: 

Serwer: DD2#2 klasyk
Data zdarzenia: 23:17 02.11.2023
Link do bana: http://armagedon.gameclan.pl/bany/ban_list.php?bid=14816

Opis sytuacji: Normalna gierka, nie było jakoś oporowców dzisiaj. Chciał pova to masz, ja nie mam czego ukrywać :d

https://megawrzuta.pl/download/f5812ae78b110cc9f010448b9be94ba1.html

Ja czegoś nie kumam, gość chce mojego pova, żeby jak mniemam go rozpisać a potem woła ludzi których nie było na serwerze? Ja oczywiście poczekam na rozpiskę, ale co to ma być że jeden gość banuje a potem woła innych do rozpiski, równie dobrze mógł mi bana nie dawać a oni nagrać i wrzucić na forum, ewentualnie jak wejdą na serwer i coś mają do mojej gry.  Bo w regulaminie nigdzie nie znalazłem, żeby kogoś banować na zawołanie innych.

Tak wspomnę tylko bo mnie naszło, Gastly też dostał tydzień bana od niego za darmo, wszyscy się wyzywali a gość napisał jedno słowo i poleciał na tydzień, nawet na moim demku to jest. Co to ma być? Może troche ogarnięcia od administratora sieci, nie wiem czy on pijany tam wczoraj grał, ale poleciał nierówno.

• +1 1

Właśnie taki jest poziom adminów na serwerze, co niektórzy nie powinni nawet aiedziec co to amxmodmenu jest :) 

Gość gra czysto, jest po prostu dobry bo ma skillsy, najwidoczniej zabijal któregoś z adminów bo innego wytłumaczenia nie ma ;)

Ps. Pogracie trochę dłużej w CS to będziecie widzieli że żadnego demka nie trzeba rozpisywać. 

Przez   numerooo unooo,

W dziale "odwołaj się od bana" wypowiadać się mogą osoby które posiadają rangę "AntyCheat", Administracja, Opiekun Serwera, Admin banujący. Ewentualnie osoby, które mają jakiekolwiek dowody, oraz osoba odwołująca się.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie