Skocz do zawartości

Zablokowane [POŻEGNANY]Tabun zegna bo nawet tego nie bylo dane :<

Baxton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Właściciel
Właściciel

image.png.9c4247acc81568e820b568a54673749d.png

mogłeś chociaż dać się pożegnać z Forum a nie usuwasz konto " MISS CLICKIEM " gdzie jest to kurwa nie możliwe bo do tego masz 2/3 potwierdzenia i powie ci to każdy kto w Forach grzebał 
ta degradacja tez niczego sobie pisałem 3 rezygnacje zostały usunięte xD napisałem ze mnie na zebraniu nie bedzie tydzień wcześniej to postanowiłeś faktycznie mnie zdegradować jak sie na nim nie pojawiłem poczym jednak usunąć mi konto 

dzięki @ archonek  kiedyś byłes normalny ale jak widać to był tylko pozory

@ RIDE!  niestety to forum juz nie jest takie samo jak Rok temu, zawsze wybierałeś nieodpowiednie osoby do awansu aż po tym czasie twierdze że chyba najmniejszym błędem był @ Wahnsinn  oraz Boski z wioski którego tu nie ma bo też dla forum bardzo dużo zrobił

@ HEDOPIZGATOR  no co tu dużo mówić zawsze mozna wbić na dsc/ts i pogadać :)

@ DSK  nie wiem czy jest sens ratować to forum. ale powodzenia

no to wsm tyle chciałem naprostować i tylko spytać się DLACZEGO usunełeś moje konto ?? co sprawiło że usunełeś to konto pod wpływem emocji na ts powiedział ci ktoś że nie dasz rady a teraz nagle twierdzisz ze missclick ?? ile razy tak było ?? 

to forum zaczyna robić się jednym wielkim żartem a jeśli za to dostane bana też wielki żart

Dlaczego??

Bo usuwając moje konto usunąłeś wszystkie tematy [ nie ma regulaminu ] Braffo ARCHON brawo kiedyś myślałeś co robiłeś teraz robisz to na odpierdol

rozważcie opcje z której się wanisz śmiał zeby to forum zamknąć

a więc wracając dziękuje wszystkim za spędzone tu chwile te gorsze te lepsze :) 

lecz jak to było już kiedyś było mówione przez Hubsona:

Coś się kończy coś zaczyna Tabun żegna bo zniego kawał skurwysyna

Edytowane przez SmiechNaSali
  • Lubie to ! 2
  • +1 1

Oj tabun..

Na dniach miał być zrobiony backup forum gdzie byś odzyskał swoje konto, potwierdzić to może @ Wahnsinn  z którym o tym rozmawiałem, również był temat poruszany na grupie administracyjnej.

W sumie od pół roku śmiało przy wszystkich użytkownikach kpisz z forum, śmiałeś się z serwera @ DSK , że jest zlagowane mimo, że to była Twoja zasługa.e

Byłeś od początku powstania DD2 jego technikiem, i od początku zaczęły pojawiać się lagi (Serwer nie był stabilny), i przez ten rok jedynym Twoim argumentem to było "Zrobię od nowa paczkę" i nie oszukujmy się jedną paczkę robiłeś parę miesięcy i jej nie skończyłeś. CO LEPSZE, ponad miesiąc temu sam mi się przyznałeś, że nie umiesz kodować w pluginach co jest jedną z najważniejszych rzeczy aby zrobić porządny serwer. Jak to jest, że @ `Joker.^^  zrobił stabilny i prosty serwer bez bugów, bez błędów w 6h, a ty nie potrafiłeś tego zrobić przez rok czasu? Nie rozumiem czemu nie zachowałeś się jak mężczyzna na początku i nie powiedziałeś prosto i na temat, że nie postawisz płynnego serwera.

2 godziny temu, SmiechNaSali napisał:

@ RIDE!  niestety to forum juz nie jest takie samo jak Rok temu, zawsze wybierałeś nieodpowiednie osoby do awansu aż po tym czasie twierdze że chyba najmniejszym błędem był

Jesteś osobą która najbardziej na Hubsona napierdalała za plecami, a teraz do niego wyprowadzasz zdanie będąc pokrzywdzonym. - To może wiele osób potwierdzić, bo jak już wcześniej wspomniałem twarz Ci się nie zamykała na ts3. 

Następna sprawa jak możesz twierdzić, że forum to cyrk skoro sam nie próbowałeś z nami prowadzić tego do przodu? Przytoczę Ci w tym momencie Twoją dwubiegunowość:

Tabun: Ja odchodzę z forum mam w nie wyjebane

Tabun dzień później: No ja mogę zrobić paczkę 

Pytanie do Tabuna miesiąc później jak idzie paczka?
Tabun odpowiada: Jeszcze jej nie zacząłem

To stało się dosłownie memem Tabun.

Zamiast pokazywać jaki jesteś pokrzywdzony, oraz jak miałeś źle, mogłeś do mnie napisać i bym Ci wytłumaczył, że na forum będzie backup i Twoje konto wróci, ale skoro już napisałeś post gdzie wylewasz swoje żale to i tu Ci odpowiem: Tak tabun, twoje konto zostanie przywrócone. Pozdrawiam.

• Właściciel
Właściciel

a czyli to było powodem usunięcia konta tyle chciałem wiedzieć :)

+ nie napisalem hubsonowi ze go brakuje tu tylko że zawsze wybierał złe osoby do awansu a ty zacznij czytać ze zrozumieniem i słuchać bo jak widać tego nawet nie potrafisz

Bo pisałeś mi na PV o pluginy bym .sma dał ci a pisałem ci ze z hubsonem pisałem przed założeniem sieci ze moich plg nie udostępnie

a ty napisałeś ze pisałeś z nim i że ci dam tymczasem hubson ci takiego nic nie napisał więc zacznij czytać ze zrozumieniem [ chyba że to była twoja "GRA" bym wysłał .sma] 

co do plg nigdy nie robiłem ich perfekcyjnie i nie mowiłem że jestem technikiem i że potrafie w chuj rzeczy lecz nie powiedziałem nigdy że tego nie potrafie robić xD wiec se nie dodawaj i chociaż nie kłam na mój temat

a to fakt w to forum od dawna mam wyjebane co już nawet pisałem hubson mi napisał czy ci pomoge to postanowiłem że wróce pomóc ale nikt w tamtym czasie nic nie chciał z tym forum robić to se zdalem sprawe że nie ma sensu tego ratować.

I nie robie z siebie żadnej ofiary po prostu dajesz mi bana i byłem ciekawy za co no i tyle mi wystarczy :) 

Edytowane przez SmiechNaSali

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie