Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE PRZYJĘTE]Podankooo Na Typera;p

^4Kuu2qe0^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:1,80

Imię:Łukasz 

Doświadczenie: doświadczenie 9/10.

Zainteresowania: Mianowicie, interesuje sie wszystkimi sportami znanymi o sławnymi na świecie, także sprawdzę sie w każdej sytuacji. Co mnie nie zabije to mnie wzmocni że czemu by nie nie spróbować. Na serwer zostałem o ma założenie konta zostałem namówiony przes mojego kumpla Yoshii hahahah , także no w skrócie można by było wziasc mnie na okres próbny pod bacznym okiem Zygmunta xDDFF PS  Władca Otchłani mówił że sie szybko podszkoleere także myślę że pod jego okiem , pójdę wyżej s nie niżej naura heh

Dyscyplina, którą chciałbyś/a się zajmować?: Główne:  Piłka Nożna, Siatkówka , 

Co wniesiesz swoją osobą do działu PsychoTypera?:

Czy akceptujesz obecne zasady typowania?:

Edytowane 3 Lipca 2022 przez Darth Vader

• LOVE <3 1

EMMM no to tak

+Zaangażowanie

+Chęci i chce rozwoju zarówno dla sieci jak o dla graczy ;)

+

+/-  wiek ale z Łukaszem znam sie prywatnie także mamy stały kontakt, także z pod mojego oks na Typerce. Sam pomagał mi robić ostatni kupon specjalny i wyszedł mi w skali 1 do 10 na mocne 9/10 także mimo swojego wieku jest dojrzalym facetem XDD

+ Chęć pomocy, jak i odciążenie mnie jak i zarówno @Tytan2124 . Bo nie ukrywam teraz mam takie dni że potrzebuje więcej czasu dla siebie . 

Mocnym plusem muszę przyznać że jest to że chłopak chce spróbować Die w Dziale Typera z a ja oferuje takim osobom szansę i możliwość pokazania sie ;)

Jestem na tak , zasili i usprawni działalność działu Typera.  Czas na forum nadrobiii chłopak , on z takich co  ja , na długo i jeszcze dłużej , także myślę że zapraszam @   ^4Kuu2qe0^ , DAJE SZANSĘ ALEEEE NA OKRES PRÓBNY DEA TYGODNIEM. TAKŻE NIE ZEPSUJE YEGO , POWODZENIA MISIU KOLOROWy XDDD

#JebacEwelinePradem ( Kto wie , ten wie " ;)/

Edytowane przez Władca Otchłani
  • Dzięki ! 1
  • kekw 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie