Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE ODRZUCONE]Podanie na Admina - Don't Stop Believin'

Believin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

Nick[z serwera]: Don't Stop Believin'

STEAM ID: Nie mam bo jest mi do gry niepotrzebne(moge podac stary ale nie mam do niego maila i nie mogę na niego wejść) lecz jak mnie przyjmiecie od razu kupuje żaden problem :)

Znajomość AMXX [1-10]: Myślę 8 na spokojnie.

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Don't Stop Believin'/51.83.214.206:27015/ (nie wiem dla czego nic mi nie zlicza ale jak ktoś gra to wie że jestem często oraz w ranku mam nabite od resetu prawie 5k fragów.

Dlaczego Ty: Często jestem na serverze w różnych godzinach gdzie często nie ma żadnego admina więc pilnowałbym porządku :) Nie ujmuję dla obecnych adminów bo działają sprawnie ale często jestem w porannych czy południowych godzinach gdy często nikogo nie ma a ja chętnie wpadam zobaczyć co się dzieje. Mam bardzo dużo wolnego czasu więc spędzam go na tym co lubię.

Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?: Mimo młodego wieku pilnowałem porządku dobrych pale lat temu a kto grał u Rumcajsa powinien mnie kojarzyć bo na dd2 byłem u niego prawie rok.

Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?: Myślę że bardzo dobrze mimo tego mojego młodego wieku gram już parę dobrych lat i już trochę widziałem.

Obowiązkowa składka TAK/NIE?: Jasne że tak

Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?: Myślę że dobrą atmosferę oraz spokój u graczy bo każdy czysty będzie mógł sobie grać. Myślę że dobrze dogaduje się z większością graczy i adminów.

Kontakt: fb, telefon, steam, forum oraz wszystkie opcje co będzie trzeba

Edytowane przez Believin

Mówisz jarasz troche? Przynajmniej biegasz po torbe :D

Bez tytułu.jpg

xdd.jpg

Jeżeli steam jest jedynym problemem to mogę go kupić i jeszcze raz złożyć podanie żaden problem

Przez Lotencjusz,

3.13 Wypowiadanie się we własnym podaniu jest zabronione. Podanie od razu zostaje wtedy odrzucone.

Edytowane

Mówisz jarasz troche? Przynajmniej biegasz po torbe :D

Bez tytułu.jpg

xdd.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie