Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE PRZYJĘTE]Podanie na Admina - 1998

numerooo unooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

Nick[z serwera]: 1  9 9 8

STEAM ID:  STEAM_0:1:420479841

Znajomość AMXX [1-10]: mocne 8

Link do GT:  https://www.gametracker.com/player/1 9 9 8/51.83.214.206:27015/  + Plus ten miesiąc, każdy widzi że jestem często  

Dlaczego Ty: Byłem adminem ponad 2 lata na poprzednich forach, jestem praktycznie od rana do popołudnia na serwerze, nie raz też i w godzinach późniejszych. Chciałbym wspomóc obecnych adminów szczególnie że długo przebywam dziennie na serwerze.

Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?:  Tak

Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?: Bardzo dobrze, byłem nie dość że adminem to w UBT, rozpisać Demko to nie jest problem dla mnie, tak samo ssy nie stanowią dla mnie problemu 

Obowiązkowa składka TAK/NIE?: Jeśli jest taka konieczność to nie ma problemu 

Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?: Więcej spokoju na serwerze, większość mnie już na pewno kojarzy, posiadam dobry humor, umiem dogadywać się z innymi graczami czy też Adminami. Jedyny minus to taki że pracuję w delegacji w systemie 2na2, jak jestem w pracy nie mam możliwości bycie na serwerze ale ten czas co jestem na wolnym nadrabiam i jestem długi czas dziennie na serwerze. Decyzja należy do was jeśli odrzucicie przez to, to rozumiem :D 

Kontakt: Steam,forum

• Lubie to ! 1
  • LOVE <3 1

desktop-wallpaper-digital-art-of-thomas-shelby-thomas-shelby-art.jpg

Yhm , szeregi mamy dość szeroko aczkolwiek jest mi to obojętne +/- ( Okres próbny tydzień pod bacznym okiem Bufena)

Edytowane przez ^Yoshinorkaa^
  • Lubie to ! 1

Mehh... Adminów jest troche, miejsce niby tak ale też nie. gt jak to gt u każdego jakieś jest, okres próbny na tydzien bym dal, pod okiem reszty administracji i opiekuna serwea

• Lubie to ! 1
  • +1 1

Witam cię @   1998

Przyjmę twoje podanie na okres próbny 7 dni 

będę miał cię na oku ;)

Odbierz rangę na forum w odpowiednim dziale 

Również dodaj mnie na steam

Edytowane przez Bufen

Bez nazwy.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie