Skocz do zawartości

Zablokowane [Odwołanie] h0lly

h0lly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: h0lly
STEAMID:
  STEAM_0:0:439796539

Serwer: Only DD2
Data zdarzenia: 06.10.2023
Link do bana: 
https://psychasiada.pl/bansik/ban_list.php?bid=11781

Opis sytuacji: Grałem sobie normalnie, i wtedy NeySu wszedł na specta na niewidkę i mi dał bana z powodem wstawienia ssów.
Link do ssów:
https://megawrzuta.pl/download/d0d0cd75d58ee99ee6414c8f55e3a785.html

Edytowane przez h0lly
nieświadomie dałem zły hosting ssów.

zly hosting pozdrawiam

Przez Banned for a clean game,

W dziale "odwołaj się od bana" wypowiadać się mogą osoby które posiadają rangę "AntyCheat", Administracja, Opiekun Serwera, Admin banujący. Ewentualnie osoby, które mają jakiekolwiek dowody, oraz osoba odwołująca się. +1

Mówisz jarasz troche? Przynajmniej biegasz po torbe :D

Bez tytułu.jpg

xdd.jpg

6 minut temu, Believin napisał:

Ziomek ale popatrz godziny twoch ssnów 14,15,16,19 ? przypadek?

Przeciez po ss widac ze sa z innego czasu na jednym widac do innego na drugim co innego XD

Jakby ktos chcical mam .rar pobrane od niego ;)

a to mam ci kurwa bałwanie zrobic ssa dat tych ss-ów i ci to wysłać?

8 minut temu, Believin napisał:

Ziomek ale popatrz godziny twoch ssnów 14,15,16,19 ? przypadek?

Przeciez po ss widac ze sa z innego czasu na jednym widac do innego na drugim co innego XD

Jakby ktos chcical mam .rar pobrane od niego ;)

image.png.ec307e06c6f7b5a1ed74fc0293f91525.png

1 minutę temu, Believin napisał:

Jak to jest zrobić mniej niż 5 screenów i sie przypierdalać do zbanowanego gracza że nie ma reszty Nauczcie sie używać komend pozdro kys

Przez Banned for a clean game,

W dziale "odwołaj się od bana" wypowiadać się mogą osoby które posiadają rangę "AntyCheat", Administracja, Opiekun Serwera, Admin banujący. Ewentualnie osoby, które mają jakiekolwiek dowody, oraz osoba odwołująca się. +1

• Lubie to ! 1

13 minut temu, Kappa player napisał:

widać bo bez sensu sie wypowiadasz bez żadnej znajomości z robieniem screenów więc że tak powiem wypierdalaj 

18 minut temu, Kappa player napisał:

Jak to jest zrobić mniej niż 5 screenów i sie przypierdalać do zbanowanego gracza że nie ma reszty Nauczcie sie używać komend pozdro kys

po pierwsze twoje komentarze nic do sprawy nie wnoszą, wypowiadanie sie na tematy nie znane Tobie tematy jest tu zbędne gdyż ssy robi sie automatycznie 5 w prawdzie sekunda po sekundzie wiec caly proces trwa 5 sekund, nie jest możliwe zrobienie przeze mnie wybranej ilosci ssów. Wieć lekko mówiąc nie pisz pierdół w obronie kolegi.

Okej przechodzę do tematu, z tego co widzę ssów jest 6 xd okej ale to nic może faktycznie błąd jeden więc chociarz wątpie ale no ku*wa przecież to ssy z dwóch różnych czasów z różną obsadą zawodników wcelowanych w miejsce gdze nie ma prawa być za ścianką żaden gracz no klękajcie narody co ty tu wstawiasz chłopie. Jebłem śmiechem i tyle w temcie.

Apropo tej dramy sądze że to trochę przesada i dla obu stron należy się upomnienie lub nagana. 

P.S jako osoba zainteresowana nie mam nic więcej do dodania jak to, że ban był jest i powinien zostać. Przekręt czuć na kilometry z ssami. Pozdrawiam

• Mistrzostwo 1

Temat blokuję aby nie było spamu.. 

@  Lotencjusz  daj @   h0lly oraz @   Believin  , @   Kappa player +1 za spam 

Edytowane przez Banned for a clean game
  • +1 1

pain>>

discipline>> 

don't give up..

• Banned for a clean game zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie