Skocz do zawartości

Zablokowane [PROPOZYCJA PRZYJĘTA]Propozycje

Korbol95
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Vip

Nick:Korbol
Opis propozycji: usunięcie VIPA dla wszystkich Steam i zostawienie nocnego 
Co wniesie na serwer ewentualnie w jaki sposób pomoże: Bardziej urozmaici rozrywkę do klasyka i pozwoli żeby gracze zbierali pieniądze na ekwipunek. Nocny bym zostawił i wtedy Vip będzie do zakupienia oraz można rozdawać za topke, a tak to tylko vip ma znaczenie dla NS.
Link (jeśli jest): nie ma

2. Bronie i ekwipunek

Nick: Korbol 
Opis propozycji: Wypadające bronie i ekwipunek z graczy. 
Co wniesie na serwer ewentualnie w jaki sposób pomoże: Bardziej to pasuje do klasyka i myślę że by to trochę zmieniło grę. W połączeniu z Vipem (1 propozycja) pozbylibyśmy się tylu graczy na Awp, zaczęłoby się oszczędzanie kasy na kolejne rundy itp. A tak to wiesz że masz tą broń.
Link (jeśli jest): nie potrzeba 

3. Blokada mapy

Opis propozycji: blokady mapy przy małej ilość graczy
Co wniesie na serwer ewentualnie w jaki sposób pomoże: Przy małej ilość graczy mapę w drzwiach na mida resp ct i tt zostają postawione ściany co powoduje że nie ma możliwości grania na B
Link (jeśli jest): gdzieś miałem ale nie mogę znaleźć 

4. Kampienie

Opis propozycji: zmniejszenie kampienia
Co wniesie na serwer ewentualnie w jaki sposób pomoże: plugin powoduje gdy kampisz/stoisz w miejscu zlicza ci %, po uzyskaniu 100% zasypiasz i masz ciemny ekran. Powoduje to rozgrywkę bardziej dynamiczną.
Link (jeśli jest): nie mogę znaleźć

Proszę o wypowiedzi. Zmieńmy trochę rozgrywkę myślę że na + a zawsze można powrócić do poprzednich wersji.

Hi.

Myślę że dobry pomysł z wszystkimi czteroma propozycjami,

Co do 3 propozycji, myślę ze poprostu informacja by wystarczyła przy próbie podłozenia paki mało graczy 1 bs. A co do ściany na bramie mid aby kamperów wyeliminować w pierwszych sekundach rundy~

• LOVE <3 1

Bry, 

1. Jestem na tak. 
2. Broń i tak dropi jak ktoś padnie, moim zdaniem zostawienie podnoszenie broni po graczach jest OK. 
3. W zasadzie to jest KLASYK, i jest możliwość pójścia przez B, na A wiec dla mnie na nie.
Po prostu w grze np poniżej 5 graczy, lepiej zrobić tak by terrorysta po prostu tej paki nie mógł podłożyć. 
4.Na TAK. 

• +1 1
  • Dzięki ! 1
  • LOVE <3 1

Czołem Ekipo  

jak dla mnie zmiany są  na + 

jednnie może być ryzykowna zmiana VIPA .. ale jest spory przemiał ludzi wiec trzeba spróbować 

Pozdrwaiam :P

• +1 1
  • LOVE <3 1

• 2 tygodnie później...

Propozycja nr 1 - jak najbardziej na TAK

Propozycja nr 2 -  broń i tak wypada jak ktoś padnie / granaty jak będą wypadać, to jakby dokupowanie granatów, więc na NIE

Propozycja nr 3 - klasyk takich rzeczy nie powinien mieć 

Propozycja nr - 4 na próbę można wgrać 

• Dzięki ! 1

• Administrator
Administrator
W dniu 21.09.2023 o 15:39, Korbol95 napisał:

1. Vip

Nick:Korbol
Opis propozycji: usunięcie VIPA dla wszystkich Steam i zostawienie nocnego 
Co wniesie na serwer ewentualnie w jaki sposób pomoże: Bardziej urozmaici rozrywkę do klasyka i pozwoli żeby gracze zbierali pieniądze na ekwipunek. Nocny bym zostawił i wtedy Vip będzie do zakupienia oraz można rozdawać za topke, a tak to tylko vip ma znaczenie dla NS.
Link (jeśli jest): nie ma

tutaj można spróbować przez tydzień jak będzie i zobaczymy co gracze powiedzą na ta sytuacje ☺️

2. Bronie i ekwipunek

Opis propozycji: Wypadające bronie i ekwipunek z graczy. 
Co wniesie na serwer ewentualnie w jaki sposób pomoże: Bardziej to pasuje do klasyka i myślę że by to trochę zmieniło grę. W połączeniu z Vipem (1 propozycja) pozbylibyśmy się tylu graczy na Awp, zaczęłoby się oszczędzanie kasy na kolejne rundy itp. A tak to wiesz że masz tą broń.
Link (jeśli jest): nie potrzeba 

to jest cały czas wiec bezsensie propka…

3. Blokada mapy

Opis propozycji: blokady mapy przy małej ilość graczy
Co wniesie na serwer ewentualnie w jaki sposób pomoże: Przy małej ilość graczy mapę w drzwiach na mida resp ct i tt zostają postawione ściany co powoduje że nie ma możliwości grania na B
Link (jeśli jest): gdzieś miałem ale nie mogę znaleźć 

nie powinno się blokować mapy gdyż można iść przez trupa na bs’a A lub przez bs’a B na A tutaj tez dla mnie to trochę głupota bo ja np robię koła 🤷 gdy gram 4 vs 4, ale to tylko moja opinia jest.

4. Kampienie

Opis propozycji: zmniejszenie kampienia
Co wniesie na serwer ewentualnie w jaki sposób pomoże: plugin powoduje gdy kampisz/stoisz w miejscu zlicza ci %, po uzyskaniu 100% zasypiasz i masz ciemny ekran. Powoduje to rozgrywkę bardziej dynamiczną.
Link (jeśli jest): nie mogę znaleźć

Co do tej propki można pomyslec i wgrac coś , mnie tez wkurzają kamperze i nie tylko mnie bo innych graczy również co się denerwują 😉

spacer.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie