Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE ODRZUCONE]Podanie na Admina - 7A-Hype

7A_Hype
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

Nick[z serwera]: 7A-Hype

STEAM ID: STEAM_0:0:505451583 gram na drugim koncie steam, także na nowo wbijane godzinki okok 

Znajomość AMXX [1-10]:

Link do GThttps://www.gametracker.com/player/7A-Hype/51.83.214.206:27015/ Gram teraz na drugim koncie steam i nie wiem, czy to łapie cały czas przegrany na serwerze z obu kont.

Dlaczego Ty: Bywam bardzo często na serwerze, może nie jestem tutaj długo, lecz aktywność będzie wyśmienita z mojej strony. Chciałbym pomóc ogarniać bałagan, na serwerze nie tylko z cheaterami, a i z graczami utrudniającymi innym użytkownikom rozgrywkę. Jestem pewny siebie i nie sądzę żebym sobie nie poradził, także czekam tym razem na pozytywny odzew. Pozdroo

Czy miałeś już kiedyś admina na DD2?: Byłem adminem z 5 lat, w czasach 2k12-2k17 po czym zaprzestałem grania w countera 1.6 i zacząłem ciężko pracować heh

Jak dobrze umiesz rozpoznawać Cheaterów?: Wydaje mi się że bardzoo dobrze, już trochę się nagrałem, w tą gierkę. Nie będę się chwalił ale no pochwale się już, jestem giga kotem w tą gierkę chyba że mam zje.... dzień ;-; 

Obowiązkowa składka TAK/NIE?: Jeśli taka jesteś to raczej bez problemu hah

Co wniesiesz na Serwer jako Administrator DD2?: Lepsze życie, dzięki wyplewieniu roślinek :D 

Kontakt: DC | TS | TEL | FORUM | STEAM | INSTAGRAM

• Lubie to ! 3

Znajomość amx + (6 lat temu ostatni raz adminowales)

GT póki co nie jest jakieś niesamowite +/-

Zachowanie podczas gry/ kultura +

Wiek +

Ale:

Jak dobrze grasz nie ma znaczenia (narcyztycznie xd)

Bałaganu nie ma jak to nazwałeś, ponieważ przeważnie Admin jest obecny.

P.S nowe konto stworzone ponieważ na twoim pierwszym podaniu kopiuj wklej jest konto z VAC. 

Ja jestem na nie.

• Lubie to ! 3

+ kultura

+ wiek 

gt srednio

Prawda widac cie na serwerze ale głownie ostatnio, myśle że jak pograsz jeszcze troche i dasz sie poznac to wtedy na plus.

Spróbuj za dwa tygodnie

Na Ten moment :

Na nie.

• Lubie to ! 3

+ wiek 
+ drugie podanie widac ze zależy 
? amx 
+/- GT
- dwa konta z czego na jednym jest vac 
Gdyby GT było troche lepsze dał bym na okres próbny ale że nie ma szału daje na Nie 

• Lubie to ! 1

Na nie:

+/- gt

+wiek

+chec pomocy

+/- amx

Ostatnie podanie napisałeś 8 września, odrzucili ci 10 wrzesnia miałes przyjść po 2 tygodniach i gdy poprawisz gt, nie potrafiles nawet poczekac 2 tygodni i poprawic gt na lepsze.

• Lubie to ! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie