Skocz do zawartości

Zablokowane [ZAMKNIĘTY]Skarga na Lotencjusz

Olka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Olka 

Nick Oskarżonego: @  Lotencjusz

Powód Skargi: Niekompetentne zachowanie, nie przestrzeganie regulaminu nadawania blokad 

Dowody: Nie będę tu dużo pisać bo każdy może spe domyślić o co chodzi, rozumiem że lotencjusz chce wykonywać swoją pracę w 100%, ale chyba każdy się zgodzi że przesada. Nadaje blokady niezgodnie z regulaminem nadawania ich np weźmy dziś pokrzywdzonego @   Thomas Tuchel  Pan @  Lotencjusz  nadał mu dziś bana na czatboxa z powodu braku kultury wszczynania afer itp, ale każdy się zgodzi że przecież Kocur nic dziś złego nie napisał oprócz jednego przekleństwa czy pisania o policji wypowiedziach, więc nawet jeśli miałby dostać tego bana za jedno przekleństwo to dlaczego dostał go aż na 24h? Tak samo @ Monster kiedyś również dawał blokady za przekleństwa, ale przynajmniej dawał za naprawdę grube wyzwiska i zgodnie z terryfikatorem kar. Naprawdę gruba przesada nie można napisać zwykłego "Kurwa" Bo odrazu jest pisanie "Kultura" a zaraz ban... Kiedyś tak nie było mogliśmy normalnie pisać przekleństwa a teraz... Masakra pogadajcie z waszym lotencjuszem żeby #PoczułLuz i niech zacznie dawać bany gdy będzie to potrzebne.

Stary jakie prowokacje w twoją stronę przecież on ci nawet nic złego nie napisał, dobrze wiesz że sam go wyzywales na dc a to że napisal ci tekst na beke nie oznacza że powinieneś mu dawać blokadę na cały dzień . A skoro nie dostał wczroaj blokady to znaczy że Wanisz nie dał mu jej bo może nie było za co . +Osoby które chciałby się wypowiedzieć niech się wypowiedzaScreenshot_2023-09-06-11-57-30-225_com.android.chrome.jpg.124dc8cda232802a97a96dc358e20264.jpg

Edytowane przez Olka
  • +1 2

image.png.6d796f8c6213408aaf33f041a8cc63bc.png

Lotek traktuje ludzi wybiórczo. Ewidentne ma do mnie jakiś problem. Jako jedynymu pod PD nie daje reakcji, wcześniej kilka razy dał -1 ale chyba doczytał regulamin, ze nie wolno. Banuje na czacie za byle gowno i podważa fakty naukowe o tym, ze epoki literackie w Polsce pojawiały się z opóźnieniem w stosunku do Europy. 
ten człowiek używa randomowo słów: kultura, kłótnia, obraza, prowokacja mimo ze nic takiego nie ma miejsca 

• +1 1

15 minut temu, Lotencjusz napisał:

@   Olka popatrz pierwsze na siebie siebie się zachowujesz

Screenshot_20230829_230733_Discord.jpg

Screenshot_20230825_144234_Discord.jpg

@  Lotencjusz a wiesz że ssy z grupy nie mogą wychodzić na światło dzienne? Mówili ci to? Co to ma do sieci XD mam nadzieję że za to poniesiesz konsekwencje

8 minut temu, Olka napisał:

@  Lotencjusz a wiesz że ssy z grupy nie mogą wychodzić na światło dzienne? Mówili ci to? Co to ma do sieci XD mam nadzieję że za to poniesiesz konsekwencje

Co ma moje zachowanie na pv skoro tutaj jest temat o tobie a nie o mnie człowieku 

• +1 1

image.png.6d796f8c6213408aaf33f041a8cc63bc.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie