Skocz do zawartości

Zablokowane [PRZYJĘTE]Rezygnacja - Aysza ツ

Aysza ツ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: @  Aysza ツ

Ranga z której rezygnujesz: Wszystkie 

Powód rezygnacji: Ciężko w to uwierzyć, że ktoś tak energiczny i gotowy do działania może się wypalić. Niestety nadszedł taki dzień, w którym stwierdziłam, że to trochę stało się męczące i nie daje mi takiej radości, jak wcześniej. Ciężko trzymać wysoki poziom, monotoniczność wzięła górę. Na forum i na ts3 będę na pewno czasem wpadać, dlatego nie żegnam się na stałe, ale chciałabym tutaj podziękować kilku osobom:

@ RIDE!  Jako pierwszy uwierzył we mnie, zapoczątkował "perm banem" to, że zaczęłam się tutaj wypowiadać więcej. Zaufana osoba, która zawsze chętnie brała mnie na dywanik i słuchała, co mam dziś ciekawego do powiedzenia. 

Wspaniała i utalentowana @   Olka  aniołku jeszcze jak byłam tutaj no name to powtarzałam ci, że masz talent i się nadajesz. Bardzo Ci dziękuje, że uwierzyłaś w moje słowa i towarzyszyłaś mi w tej krótkiej drodze w redakcji i organizacji. Byłaś i jesteś wspaniała, moja lewa ręka.

@   Thomas Tuchel  @  Lotencjusz  Dzięki chłopaki za czas spędzony w kąciku redakcji, 3majcie się :* 

@ Kierowca E46  Mam nadzieję, że jeszcze nie raz cię usłyszę. Z twoich ust przez krótkofalówkę nawet brzydkie słowa brzmią ładnie

@   Abrams  A ciebie tutaj wspomnę, żebyś miał świadomość, że się już ode mnie nie odpędzisz 

Dzięki za wszystko, powodzenia w dalszym rozwoju projektu. Samych sukcesów :kotek:

• Lubie to ! 1
  • kekw 1
  • LOVE <3 1
  • Wkurzony 1
  • Przykro mi 5

AYSZA78.gif

A co z Tabunem...

Kawał dobrej roboty wykonałaś :D

Edytowane przez Banned for a clean game

pain>>

discipline>> 

don't give up..

• Gość zmienił(a) tytuł na Rezygnacja - Aysza ツ
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie