Skocz do zawartości

Zablokowane [ZAMKNIĘTY]Odwolanie od Blokady

Olka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: olka
za co dostałeś blokadę: za napisanie prawdy 

coś od siebie: monster aka jarek dał mi bana do 14 WRZEŚNIA za napisanie "zamknij już pi**e"  przyjmuje bana, ale do 14 września to przesada pozdrawiam @ archonek luzak aka trapstar i @ Wahnsinn  gym sharka

edit no i osoby które wiedzą jak jest z monsterem mógłby by się wypowiedzieć 

Edytowane przez Olka
  • kekw 2
  • Przykro mi 2

image.png.6d796f8c6213408aaf33f041a8cc63bc.png

• Administrator
Administrator
4 minuty temu, Olka napisał:

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: olka
za co dostałeś blokadę: za napisanie prawdy 

coś od siebie: monster aka jarek dał mi bana do 14 WRZEŚNIA za napisanie "zamknij już pi**e"  przyjmuje bana, ale do 14 września to przesada pozdrawiam archonka aka trapstar i waniszka gym sharka

To nie jest twój pierwszy ban , obrażasz administracje , nie masz szacunku nadużywasz wulgaryzmy , ostrzegałem Cie niejednokrotnie i nic sobie z tego nie robiłaś a ja nie jestem jak inni i nie pozwolę siebie obrażać musisz się nauczyć tego przykro mi ☺️

• LOVE <3 1
  • Kupka 3

spacer.png

po raz nie wiem który wyzywasz, przeklinasz na sb

napisalas "@monster zamknij już pizde"

jest junior adminem i mogłaś się pohamować

tym bardziej, że ktoś u góry pisał chyba wcześniej coś o kulturze

sam święty nie jestem, ani nikt z nas

ja np najechałem wczoraj trochę na Kryspina, ale już mi przeszło

poczekajmy na wypowiedzi innych użytkowników

Przez ruf die polizei,

skarga nie tyczy się Ciebie. Ostrzezenie słwone

• Kupka 1

5 minut temu, Monster napisał:

To nie jest twój pierwszy ban , obrażasz administracje , nie masz szacunku nadużywasz wulgaryzmy , ostrzegałem Cie niejednokrotnie i nic sobie z tego nie robiłaś a ja nie jestem jak inni i nie pozwolę siebie obrażać musisz się nauczyć tego przykro mi ☺️

z tego co wiem osoba która nadała bana nie może się wypowiadać więc co ty tu robisz 

1 minutę temu, BRAD_DWORNIOK napisał:

po raz nie wiem który wyzywasz, przeklinasz na sb

napisalas "@monster zamknij już pizde"

jest junior adminem i mogłaś się pohamować

tym bardziej, że ktoś u góry pisał chyba wcześniej coś o kulturze

sam święty nie jestem, ani nikt z nas

ja np najechałem wczoraj trochę na Kryspina, ale już mi przeszło

poczekajmy na wypowiedzi innych użytkowników

ostatnio jak napisałam właścicielowi dostałam na 3h a jakiś j@ mi daje do 14 września?XD PRZESADA

• kekw 1

ale jaja 
edit: jak to nie wnosi wypowiedziałem swoje zdanie na temat tego że miałeś jaja aby nadać kare hańba!

Edytowane przez Florek
Przez Monster,

Twój post nic nie wnosi, upomnienie słowne

• LOVE <3 2

@ Monster  pisałeś głupoty, a @ Olka  Ci napisała prawdę. Cały czas się przypierdalasz do wszystkich o byle co. Sam obrażasz sugerując mi np. porażenie mózgowe, a jak ktoś Ci odpisze to płaczesz, że starszych nie szanują. Jarek, jesteś takim boomerem, że szkoda gadać. Myślisz, że przez wiek należy Ci się szacunek, ale Ty już możesz jebać innych jak chcesz. NO WAY! 

i jeszcze sam łamiesz ten regulamin, nadinterpretujesz jego punkty i sam sobie wymyślasz taryfikator kar 

Edytowane przez Thomas Tuchel
  • +1 3
  • LOVE <3 1

Free Olka skurwysyny edit : jak nie wnosi napisałem że Free Olka bo nie powinna mieć bana na czat główny i jeszcze na tak długo to wy macie usrane coś w tej głowie, jestem sigma widzowie 💪🤙😎❤️🦆

💪😎❤️🦆

Edytowane przez KeN
Przez Monster,

Twój post nic nie wnosi, edytuj posta ostrzeżenie słowne

• LOVE <3 2

7 minut temu, Lotencjusz napisał:

Tak ja ostrzegałem Olke  na chatboxie i napisałem kultura. Po jak napisała Elo Ken zjebie. Potem edytowała swój wpis na Elo Ken misiu.

Logi można wyciągnąć z archiwum. 

4.W odwołaniach wypowiadać się mogą [ Autor Danego odwołania | @ Junior Admin @ Administrator @ HeadAdmin@ Właściciel | Oraz wytypowane osoby przez wypisane wcześniej osooby ]

Więc co ty tu robisz? 

16 minut temu, Olka napisał:

4.W odwołaniach wypowiadać się mogą [ Autor Danego odwołania | @ Junior Admin @ Administrator @ HeadAdmin@ Właściciel | Oraz wytypowane osoby przez wypisane wcześniej osooby ]

Więc co ty tu robisz? 

nadal nie masz prawda wypowiedzenia się bo nie jesteś ani j@ ani @ ani h@ ani właścicielem i tymbardziej wytypowana osoba do wypowiedzenia się 

Przez Lotencjusz,

Byłem świadkiem wcześniej twojego zachowania. Napisałem Ci wcześniej Olka kultura, więc mam prawo się wypowiedzieć.

• +1 2
  • -1 1

• ruf die polizei zablokował(a) ten temat

Osobiście uważam, że ta blokada jest za długa, aczkolwiek słuszna. @ Olka dość sporo swojego czasu włożyła w to forum, dlatego będę patrzył miłej dla niej w tej sytuacji, tak jak dla każdej osoby, która coś wniosła prócz syfu. Blokadę skracam do 3 dni, aczkolwiek następna Twoja blokada będzie dłuższą, miej to na uwadze. 

• Lubie to ! 2
  • -1 1
  • Dzięki ! 1
  • LOVE <3 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie