Skocz do zawartości

Zablokowane [ODRZUCONA][Skarga] - ^Yoshi^

SquidiPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: SquidiPL

Nick Oskarżonego: @ ^Yoshi^

Powód: Posiadanie rangi na innym serwerze

Data: 14 czerwca 2023 - aż do dzisiaj

Dowód:image.png.2e15bce7cce4a29b923d5a42ae70f136.pngimage.png.79f725f308c8685a50ca588f13729428.pngimage.png.89c34b310ed5336ef846b6eb124b4804.png
w razie potrzeby mogę podać osobie sprawdzającej na pv link do dc tego serwera oraz do game trackera 
na 1 ssie zawarte jest jego podanie wraz z data 
na 2 ssie jest ukazane że posiadam yoshiego w znajomych i są to 2 te same osoby (ciekawe że miedzy podaniami ma 4 lata różnicy XDDDD)
na 3 ssie  znajduje się potwierdzenie że do dzisiaj posiada on rangę na tym serwerze

• kekw 1

To moze ja sie wypowiem . Czasami daje na koncie pograc mlodszemu bratu i rzeczywiscie mial i ma tam range. Chce tylko wspomniec ze nie wykazuje sie tam zadna aktywnoscia i nie wchodze tam na serwer pozdrawiam. Jesli sie nie myle wspomnialem kiedys hotowki o tym ale nie pamietam pozdrawiam. Takze Squidi czy jak ty tam masz kolego jezeli amsz bol dupska to mozesz pokazac chyba tam z kolegami kiedy ostatni raz logowal sie ktos z mojego konta tam do was na serwer?

Edytowane przez ^Yoshi^
  • kekw 1

Nieee , podanie skladal moj brat rzeczywiscie z mojego konta ale jak skladalem ja podanie na psycha to pisalem je ja a moje miano zwie sie Dominik ;) Z reszta jak dobrze wiecie koledzy u was w ymaganiach jest wymagany mikrofon i nie raz bylo tak ze gadaliscie z moim braciszkiem przez mikrofon , a gdzie ja na wasz syf nie wchodzilem i wogole tam nie gralem , to ja rozumiem ze juz bratu na koncie nie moge dac posmigac? A mowilem gnojkowi ze beda z tego problemy , ja uwazam ta skarge za zbedna mnie nic nie laczy z waszym serwerem dziekuje za uwage. Aktywnosc tam bedzie zas aczkolwiek osobiscie ja tam nie gralem XDD Bo nie gram w serwery typu JB. Bo my sie chya nie zrozumielismy Love z tego co widze , admina na psycha mam juz dosc sporo czasu i to juz wasza kwestia jaka jest prawda , ja juz skonczylem. Po prostu moj brat korzystl z mojego konta steam , a tego mu nie zabronie i nie mieszajcie mnie w sprawy swojego brudnego serwera bo nawet jezeli mam tam aktywna range to nie wykazuje sie tam jakakolwiek aktywnoscia i nie korzystam tam z zadnych flag. Z reszta chcecie chodzcie sie spotkac na t-sie koledzy , od nastepnego razu bede mial nauczke zeby nie dawac bratu dostepu do konta , no ale chodzcie ja sie na to pisze ;p Takze przestancie mnie pomawiac , bo chetnie moge wam udowodnic ze piszecie ze mna , dobranoc

Edytowane przez ^Yoshi^

6 minut temu, ^Yoshi^ napisał:

Takze Squidi czy jak ty tam masz kolego jezeli amsz bol dupska to mozesz pokazac chyba tam z kolegami kiedy ostatni raz logowal sie ktos z mojego konta tam do was na serwer?

1. ciekawe że twój brat nie umie zmienić nicku ale potrafi napisać podanie, bo przecież to logiczne że wyjdzie z tego taka sytuacja
2. a skąd ty masz wiedzieć kiedy była twoja ostatnia aktywność na tym serwerze skoro to twój brat tam gra:KEKW:? ale spoko podeśle cały powód urlopu wraz z całym czasem przegranym na serwie
image.png.4265c9990d398ef09117c2a96e9c660f.pngmyślałem że rodzeństwo jeździ razem? XD image.png.48c33a0f90c9837a37333caf903f46f1.png

• kekw 1

1 minutę temu, SquidiPL napisał:

1. ciekawe że twój brat nie umie zmienić nicku ale potrafi napisać podanie, bo przecież to logiczne że wyjdzie z tego taka sytuacja
2. a skąd ty masz wiedzieć kiedy była twoja ostatnia aktywność na tym serwerze skoro to twój brat tam gra:KEKW:? ale spoko podeśle cały powód urlopu wraz z całym czasem przegranym na serwie
image.png.4265c9990d398ef09117c2a96e9c660f.pngmyślałem że rodzeństwo jeździ razem? XD image.png.48c33a0f90c9837a37333caf903f46f1.png

Spoczko dawaj byczku ja nie mam nic do ukrycia XDD  I rzeczywiscie moj brat jest w Austrii i z tego co mi wiadomo to urlop skonczyl mu sie 3 dni temu XD Tyle ze ja na Psycha działam juz jakies prawie 3 miesiace , wiec powiedz mi po co mialbym sie meczyc i interesowac sie waszym serwerem skoro ja tutaj masz rece pelne roboty ?

Edytowane przez ^Yoshi^

15 minut temu, ^Yoshi^ napisał:

, admina na psycha mam juz dosc sporo czasu i to juz wasza kwestia jaka jest prawda

no dosyć sporego czasu dokładnie tego samego co na jb cwaniaczku
image.png
fajnie się zwala na brata co?XD

Teraz, SquidiPL napisał:

no dosyć sporego czasu dokładnie tego samego co na jb cwaniaczku
image.png
fajnie się zwala na brata co?XD

Mowie chodz na tska to sie przekonasz kolego do kogo gadasz XDD jak taki do przodu jestes

• Kupka 1

• Lotencjusz zablokował(a) ten temat

To trochę dziwne, że na swoją sieć/dc - nie wiem co wy tam macie, przyjmujecie gracza na strażnika, gdzie jesteście pewni, że ma rangi na innej sieci, oraz piszecie u nas skargi. Jednak po zobaczeniu kto jest ownerem tego wszystko zrozumiałem czemu jest takie bagno i nasza sieć dostaję rykoszetem.

@  ^Yoshi^ ma młodszego brata, szkoda tylko, że grają na tym samym steamie co wprowadza w zmylenie. Jeżeli chodzi o porównanie, to u nas na DD2 dobrze wychodzi z GT, oraz dobrze spełnia swoje obowiązki na forum co się wiąże z tym, że poświęca sporo czasu na naszej sieci, gdyby faktycznie yoshi grał na waszym serwerze, nie miałby tyle czasu aby ogarnąć rzeczy na naszym forum, lub serwerze.. no chyba, że przestałby spać. Dodatkowo dawno, dawno temu sam oskarżony osobiście mi mówił, że ma młodszego brata który gra na jego koncie. 

@  ^Yoshi^  - Kup bratu jakiegoś cska na allegro za 7/8zł, to jest nic. A oszczędzi to przyszłościowo niepotrzebnych spin, oraz kontrowersji.

Skargę odrzucam.

A to tylko tak tutaj zostawię, mam niesamowity ubaw gdy to widzę :LIKE:

image.png

• Lubie to ! 4
  • Dzięki ! 1
  • kekw 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie