Skocz do zawartości

Zablokowane [ODRZUCONA][Skarga] - yoshi

MixsiorPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: MixsiorPL

Nick Oskarżonego: Yoshi

Powód: kolega ma admina na innym serwerze

Data: dzsiaj

Dowód:image.png.41a24712c64c691239ed08250a69b723.pngimage.png.9e157f1672c2255b867a063f8be8dace.pngimage.png.0a2261324c6260c1c38888811c2a3999.png

image.png.8a1b0b0baa964b29f952752f4c562cdb.png

no ogólnie to ma na jednym z jb range admin więc nwm czm został tu przyjęty widać ze administracja jest bardzo dopatrzona. dowody typu jakie ip serwera bądź discorda daje na pv żeby nie było spruty o reklame

Edytowane przez MixsiorPL
  • BAN ! 1
  • kekw 2
  • Kupka 1

21 minut temu, Huntaaru napisał:

A ja się wypowiem tak spoza tematu, jako iż jest to mój podopieczny w typerce. Coś tu chyba nie ten tego bo po pierwsze @  ^Yoshi^ ma 19 lat a po drugie Dominik mu na imię :KEKW:

Jeszcze jedna rzecz. Zupełnie inne SID jak i ogólny opis osoby także ja to bym was zapraszał grzecznie wyjść za drzwi :KEKW:

Nie no ty jesteś albo ślepa jak chuj albo udajesz. Masz jak byk pokazane, że te same osoby są na tych samych discordach i ta sama osoba ma admina na każdym ze wspomnianych serwerów

Przez Lotencjusz,

320. Zakazuje się wypowiadania w skargach przez osoby, które nie zostaną o to poproszone. W skargach może wypowiadać się - osoba na którą została złożona skarga, osoba która złożyła skargę oraz wyższa administracja [Chyba, że twój post wnosi do sprawy coś istotnego i ważnego, wtedy jesteś upoważniony do umieszczenia postu]. +1

• Wkurzony 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie