Skocz do zawartości

Zablokowane [UB][Odwołanie] Ctac

Ctac
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick:  Ctac
STEAMID:  STEAM_0:1:60586260

Serwer:  ONLY DD2 PsychaSiada.pl (de_dust2)
Data zdarzenia:  13 sie 2023 - 00:11:56
Link do bana:  http://psychasiada.pl/bansik/ban_list.php?bid=10643

Opis sytuacji:  Wbijam na serwer po świeżym UB, nie zdążyłem wybrać drużyny i dostaje bana XD Może jakieś wyjaśnienie? Jaka administracja to zrobiła, dlaczego, z jakiego powodu? XD Czy dalej boli to jedynie hot2k, że ktoś jest lepszy i tylko to jest powodem?
KONSOLA:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ PsychaSiada.pl
[AMXBans] Powod: 'Bez odwołania, decyzja administracji serwera'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:60586260'
[AMXBans] Twoje IP: 'xd'
[AMXBans] ===============================================

PS.

Ogłoszenie czegoś takiego: "Powiem Tak, jak UBT cię odbanuje, to ja cie zbanuje jeszcze raz i nie będę czekał, na sygnały graczy tylko po prostu Cię zbanuje." nie jest jakieś niezgodne z regulaminem? Admin może banować tylko jak ma jakieś podstawy do tego, skoro po zbanowaniu mnie, UBT dało mi werdykt, że jestem czysty, to admin może mnie banować bezpodstawnie tylko dlatego, że to ON nie zgadza się z werdyktem? Przecież to nie administracja o tym decyduje, tylko UBT. To teraz po każdym odwołaniu, będzie mnie z automatu banować? To po co mi te UB, skoro on mi żyć nie da. Rozumiem, jakby chociażby zbanował mnie po mapce, bo robiłem jakieś "podejrzane" akcje, ale tak od razu? xd imo po prostu przeszkadzam mu grać i sobie się mnie w ten sposób pozbywa, plując przy tym na werdykt UBT, czyli pluje na was także.

Edytowane przez Ctac
  • +1 2
  • Dzięki ! 1

Według mnie to co zrobił aktualnie administrator jest niegodne ani niekompetentne funkcji, którą pełni - dla mnie sprawa powinna zostać przekierowana do Właściciela serwera, ba - do właścicieli sieci, bo to co aktualnie robicie z graczem @   Ctac  to zwykłe poniżanie i brak szacunku. Skoro nie potraficie rozpisać spalonego dla Was gracza, to co Wy robicie na swoich funkcjach?  

Oczywiście zapraszam również -  @  NeySu.  do wyjaśnień.

Oznaczam osoby, które powinny się tym zająć - >>

@ DSK  @ h0t 2k  

• Lubie to ! 3
  • LOVE <3 1
  • Mistrzostwo 1

Ostatni stanął na podium, przyjaciel stanie się wrogiem, nigdy na odwrót
Powiedz mi, kurwa, dlaczego w kościele księża dotykają małych chłopców?

Odgórne, odsyłam,

@ DSK @ h0t 2k

Edytowane przez NeySu.
Przez Lotencjusz,

Zbędny post niewnoszący nic do tematu. Po dałbyś jakieś wyjaśnienie odnośnie bana.?

Edytowane

• kekw 2

• Junior Admin
Junior Admin

Czekam na informacje odnośnie tego Bana i macie na to 24h. Odsyłać to sobie możecie @  NeySu. nadales bana proszę o wyjaśnienia ja nie będę się doszukiwał kto co i jak. UBTEAM Nadało UB jakim prawem ty nadajesz bana bo tak ci się podoba.

• LOVE <3 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie