Skocz do zawartości

Zablokowane [PROPOZYCJA ODRZUCONA][Propozycja/Bład]

Mielli
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór na Propozycje:

Nick: Neysu 

Propozycja:  Usunięcie lub zredukowanie Heal-Points

Czego dotyczy propozycja: Moje propozycja polega na tym aby ze 100 możliwych punktów do leczenia nastąpiła redukcja do 50. (dla uatrakcyjnienia Vipów/Svipów na serwie można dać ich więcej). Dlaczego? Wyobraźmy sobie sytuacje gdy grasz 2 na jednego skanujesz obu graczy do zera po czym wyskakują na pełnym healu. Okej leczenie samo w sobie jest dobrym pomysłem ale leczenie drugiego gracza od zera do pełna to przesada. Komplikuje to bardzo grę.

Ewentualne wskazówki do Propozycji:  Zmniejszenie heal points z 100 na 50 oraz dodanie graczom Vip/Svip opcji granata leczącego lub zwiększonych heal-points (jeśli chodzi o Vipa/Svipa jest to opcjonalne według uznania szanownej administracji serwera). 

Pozdrawiam B)

• Lubie to ! 2
  • +1 3

Równie dobrze mozna tez byloby zrobic to tak , ze zmniejszyc redukcje leczenia do 50 procent tak jak mowisz a z tymi granatami nie przejdzie bo rozmawialem na ten temat chyba z kims i byli na nie wiec nie wiem mi to lotto. Chyba ze zamiast leczenie i redukcji dodacie plugin na podnoszenie zmarlych i po owym zmwarttwychwstaniu redukcja hp po podniesieniu wynosilaby 50% hp + za podnoszenie bylaby zabierana odpowiednia kwota zalozmy 1000$ od gracza limit 2 osoby na osobe . a leczenie wywalic

Edytowane przez ^Yoshi^
  • Lubie to ! 1

Dla mnie zbędne, znaczy jest to jakaś opcja, tylko nie wiem czy jest sens to zmieniać. Róbta co chceta :P 

@ h0t 2k  dla mnie podnoszenie totalnie out, zrobimy z cs'a BF'a 2 XD 

Edytowane przez sitmanek.

Myślałem, właśnie nad podnoszeniem tak jak @  ^Yoshi^ wspomniał, ale jaki format tego to jeszcze nie wiem.

Co myślicie ?

• kekw 1

image0-7-1.gif.2bf89201993c0e2bcdf5007027cb307c.gif

a_0a5861eacbd8b268a3ec048a4c4823fa.gif.c4c961dc5219a5d62150abc4c3c6ce7d.gif

𝐼'𝑚 𝑔𝑜𝑜𝑑, 𝑦𝑒𝑎ℎ 𝐼'𝑚 𝑓𝑒𝑒𝑙𝑖𝑛' 𝑎𝑙𝑟𝑖𝑔ℎ𝑡

𝑃𝑖𝑒𝑐 𝑖𝑛𝑓𝑙𝑢𝑒𝑛𝑐𝑒𝑟𝑒𝑘 𝑤 ł𝑜𝑧𝑘𝑢, 𝑗𝑢𝑧 𝑛𝑖𝑒 𝑐𝑧𝑢𝑗𝑒 𝑠𝑖𝑒 𝑠𝑎𝑚

Niech sie dzieje wola nieba , można byłoby tu puscić na próbe i zamienic to za leczenie. Chcesz to ci plugin znajde. Ja ogolnie poki co to poczekalbym do tej nowej paczki @ h0t 2k i tam wszystko ladnie przedstawic w aktualizacji na forum bedzie to schludniejsze

Edytowane przez ^Yoshi^

4 godziny temu, Kierowca E46 napisał:

Żadnego wskrzeszania to nie diablomod kiedyś RIDE coś takiego chciał xD

Co do HealPointsow na nowej paczce myślałem czy nie dodać zastrzyków leczących?? I np by się je dostawało po 2/3 killach 

To lepsze odradzanie, niż zastrzyki po 2/3 kilach XD Co to misja w cs;go, że są zastrzyki ? 

a_0a5861eacbd8b268a3ec048a4c4823fa.gif.c4c961dc5219a5d62150abc4c3c6ce7d.gif

𝐼'𝑚 𝑔𝑜𝑜𝑑, 𝑦𝑒𝑎ℎ 𝐼'𝑚 𝑓𝑒𝑒𝑙𝑖𝑛' 𝑎𝑙𝑟𝑖𝑔ℎ𝑡

𝑃𝑖𝑒𝑐 𝑖𝑛𝑓𝑙𝑢𝑒𝑛𝑐𝑒𝑟𝑒𝑘 𝑤 ł𝑜𝑧𝑘𝑢, 𝑗𝑢𝑧 𝑛𝑖𝑒 𝑐𝑧𝑢𝑗𝑒 𝑠𝑖𝑒 𝑠𝑎𝑚

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie