Skocz do zawartości

Zablokowane [ODRZUCONA][Skarga] - hot2kkkkkkkkk

madziachrypka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Madzia | chrypka

Nick Oskarżonego: hot2kkkkkkkkk

Powód:Bezpodstawne banowanie bez powodu (nie pierwszy raz). Klocil sie cos z graczem Kostinio odnosnie tego, ze chlopak cos pisze do dziewczyn na innej sieci ( nie wiem co go to ineresuje, nie jego sprawa). Znajac jego podejscie do ludzi i zapewne "kolegowanie sie " ze Słaba (nie pierwszy raz) grozi banem. Wiec napisalem, ze banowac moze ludzi jak lamia regulamin a jak komus sie cos nie podoba to jest to jego problem na co dostalem bana z powodem:  "panu podziekujemy na dzis. Zacznij myslec rozumem a nie penisem".

Data: 30:07:2023 godzina ok 21:35- 21:40

Dowód: Zapraszam do wycinkow z czatu, przejrzenia hltv i ocenienia sytuacji. Jestem sklonny do dyskusji i rozwiania watpliwosci bo ten czlowiek juz przegial przyslowiowa pale. Jeden raz podaruje, ale nie wiecej.

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this game server!
[AMXBans] You can appeal your ban at PsychaSiada.pl
[AMXBans] Reason: Panu juz podziekujemy na dzis. Zacznij myslec rozumem a nie penisem.
[AMXBans] Duration: 30 minut
[AMXBans] ML_NOTFOUND: MSG_4
[AMXBans] Banned by previous Admin: **************
[AMXBans] ===============================================

• Lubie to ! 1

Ale macie problemy tak samo była skarga

na Tomka bruh dramat

Edytowane przez ^Yoshi^
Przez   h0t 2k,

Twoja wypowiedz nie wnosi nic do tematu skargi. Także jeżeli nie masz nic ważnego do dodania to nie wypowiadaj się bezpodstawnie.

Wiec po 1.

Cytat

Klocil sie cos z graczem Kostinio odnosnie tego, ze chlopak cos pisze do dziewczyn na innej sieci ( nie wiem co go to ineresuje, nie jego sprawa).

To nie na innej sieci, tylko Słaba napisała na u@ abym upomniał Kostinio. A co do innej serwerowni, chodziło mi, że go wszędzie wyrzucają bo jest po prostu natrętny w stosunku do kobiet na serwerze.

Po 2.

Upominanie Cię na serwerze, to jak mówienie do małego dziecka, że nie wolno....

Nagminnie prowokujesz, tak jak kolega wyżej gdy widzisz dziewczynę na serwerze, to pokazujesz swoje "TOP EGO" i jest to juz zbyt irytujące nie tylko dla mnie, ale też dla graczy na serwerze.

Cytat

[xdd] [Silver Elite] [*VIP*] *DEAD* Madzia | chrypka :  hot2k ja juz Ci mowilem ze jak chcesz to moge cie nauczyc podrywu XD

Podziękuje z stulejarskiego ego, mam Kobietę, nie potrzebuję miec w nicku "chrypka".

Po 3.

Upomnienie, to nie grożenie banem tylko ostrzeżenie Cię lub kogoś innego, aby zmienić swoje podejście do danej sytuacji ale jesteś zbyt natarczywy by zrozumieć to.

Szkoda, że logi czatu nie działają, bo bym przedstawił tutaj więcej argumentów na twój temat i wydaje mi się, że byś mógł dłużej sobie odpocząć od serwera, bo twoje zachowanie jest bardziej po podstawówkę, niż "pełnoletniej" osoby.

"przegięcie pały" z mojej strony? Hmm nie wydaje mi się, oraz inni może prócz Ciebie i twojego kolegę też tak nie uważają bo prócz roli którą pełnię, też pilnuję serwer aby grało się przyjemnie z atmosfera a nie rzucaniem głupimi tekstami, gdzie z twojej strony to nie jest pierwszy raz, gdzie widzisz dziewczynę na serwerze i ślinisz się w jej stronę.

Wydaje mi się, że gdyby nie upomnienia w twoją stronę, to byś już dawno otrzymał bana dłuższego także powinieneś się cieszyć, że upominam "grożę" banem, a nie banuje od razu. ;)

A i historia twoich banów na serwerze mówi sama za siebie, także pozdrawiam cieplutko.

Screenshot_1.png.bf12841875d179d0c13bc06ec581cbee.png

Sam @  ^Yoshi^ Cię upominał na serwerze niejednokrotnie i pozostali administratorzy także.

@ DSK Decyzja do Ciebie należy.

Edytowane przez h0t 2k
  • Lubie to ! 1
  • +1 2

image0-7-1.gif.2bf89201993c0e2bcdf5007027cb307c.gif

a_0a5861eacbd8b268a3ec048a4c4823fa.gif.c4c961dc5219a5d62150abc4c3c6ce7d.gif

𝐼'𝑚 𝑔𝑜𝑜𝑑, 𝑦𝑒𝑎ℎ 𝐼'𝑚 𝑓𝑒𝑒𝑙𝑖𝑛' 𝑎𝑙𝑟𝑖𝑔ℎ𝑡

𝑃𝑖𝑒𝑐 𝑖𝑛𝑓𝑙𝑢𝑒𝑛𝑐𝑒𝑟𝑒𝑘 𝑤 ł𝑜𝑧𝑘𝑢, 𝑗𝑢𝑧 𝑛𝑖𝑒 𝑐𝑧𝑢𝑗𝑒 𝑠𝑖𝑒 𝑠𝑎𝑚

image0-7-1.gif.2bf89201993c0e2bcdf5007027cb307c.gif

A wiec tak:
Po 1. Racja, mozliwe, ze chodzilo rowniez o nasza siec. Moj blad
Nie pierwsza sytuacja ze Słaba. Nie zauwazylem takich zachowan w stosunku do innych graczy (co jest dziwnie, czyz nie Panie Kamilu?)
Moze byc natrety na innych serverach nawet tej samej sieci, nie zmienia to faktu ze ty zajmujesz sie tym, ale mniejsza.

Cytat

Nagminnie prowokujesz, tak jak kolega wyżej gdy widzisz dziewczynę na serwerze, to pokazujesz swoje "TOP EGO" i jest to juz zbyt irytujące nie tylko dla mnie, ale też dla graczy na serwerze.

Nie mam top ego, ja jestem TOP. Mnie Twoja irytacja czy innych nie interesuje a majac pozycje opiekuna powinienes wiedziec ze jako czesc zespolu administracji pilnujesz regulaminu a nie własnych pogladow i emocji. W kwestii kontroli emocji polecam cwiczenia, chetnie znajde dla Ciebie cos, abym mogl Ci podeslac Panie KAmilu.

Cytat

Podziękuje z stulejarskiego ego, mam Kobietę,

Cytat

nie potrzebuję miec w nicku "chrypka".

Kolejny raz pokazujesz kto tu ma wysokie ego. Czemu wyzywasz mnie epitetami stulejarski/ stulejarskiego? To przystoi opiekunowi? Smiem watpic.
Masz kobiete? Gratulacje, widze ze to dla Ciebie wielki sukces, winszuje.

I kolejny raz probujesz mnie obrazac, nieladnie panie opiekunie bez kompetencji. Moj nick moja sprawa. Nie lamie regulaminu wiec nic Ci do tego.

Nastepna rzecz to powod bana. Dlaczego dales taki powod? W jaki sposob to sie utozsamia ze mowilem po prostu ze nic Ci do tego co kto robi poki nie lamie regulaminu bo TY JESTES TYLKO OD OGARNIANIA REGULAMINU a nie dbania o nastroje poszeczegolnej jednostki (chyba ze sie myle, wtedy przeprosze  Panie KAMILU )

Moja przeszlosc to moja przeszlosc, Skarga jak i caly temat tyczy sie tej sytuacji, za kazde przewinienie odpowiadam- nie pierwszej z reszta z udzialem Slabej, wobec ktorej zachowujesz sie delikatnie mowiac faworyzujaco (a moze to tylko mi sie tak wydaje panie KAMILU)

Cytat

Szkoda, że logi czatu nie działają, bo bym przedstawił tutaj więcej argumentów na twój temat i wydaje mi się, że byś mógł dłużej sobie odpocząć od serwera, bo twoje zachowanie jest bardziej po podstawówkę, niż "pełnoletniej" osoby.

Powtorze temat tyczy sie tej sytuacji, w przeszlosci jesli lamalem regulamin to dostawalem bana (choc niezawsze slusznie, choc to pomijam)
Probujesz mnie zdyskretdytowac PANIE KAMILU przez pryzmat tego co robilem. Sytuacja tyczy sie dzisiaj, w przeszlosci rowniez grali zarowno admini jak i ty i jak widac jednak az tak nie lamalem tego regulaminu skoro nie lecialem.

Cytat

"przegięcie pały" z mojej strony? Hmm nie wydaje mi się, oraz inni może prócz Ciebie i twojego kolegę też tak nie uważają bo prócz roli którą pełnię, też pilnuję serwer aby grało się przyjemnie z atmosfera a nie rzucaniem głupimi tekstami, gdzie z twojej strony to nie jest pierwszy raz, gdzie widzisz dziewczynę na serwerze i ślinisz się w jej stronę.

Tak przegiecie, bo dales bana z powodu braku argumentow, powod nie mial nic wspolnego z tym co robilem. Nie zrobilem nic zlego, potwierdzi to kazdy gracz obecny wtedy na serverze.
Kwestia milej gry konczy sie, gdy opiekun grozi/ banuje osoby, ktore w jakis sposob nie podobaja sie Slabej :) (to sie nazywa chyba faworyzacja, prawda panie Kamilu?). Mamy regulamin, jesli ktos lamie to jest ban, proste i logiczne.

Cytat

Wydaje mi się, że gdyby nie upomnienia w twoją stronę, to byś już dawno otrzymał bana dłuższego także powinieneś się cieszyć, że upominam "grożę" banem, a nie banuje od razu. ;)

Jasne byly sytuacje, gdy mnie upominales i przestawalem pisac te rzeczy, o ktore mnie prosiles :)
Lecz kwestia upomnienie---> ban zosatla ustalona w regulaminie, do czego staram sie stosowac i po upomnienieniu (jesli sie zapomne, co sie zdarza) ogarniam sie, co mysle, ze zauwazyles.

Cytat

A i historia twoich banów na serwerze mówi sama za siebie, także pozdrawiam cieplutko.

Pisalem wyzej napisze i tu , niekazdy ban byl sluszny wedlug regulaminu ale zazwyczaj nie baawie sie w odwolania/ skargi, chyba ze sytuacja ze powtarza (jak w tym przypadku)
Ciekawa forma dyskredytacji, ale powiedzmy ze bany byly sluszne a ja ponioslem kare. Slabe zagranie psychologiczne, moze w twoich kregach sie to sprawdza, ale nie ze mna :).

Cytat

Sam @  ^Yoshi^ Cię upominał na serwerze niejednokrotnie i pozostali administratorzy także.

Jasne bywalo i tak, wtedy sie ogarnialem/ przestawalem pisac to, co admin uwazal za niestosowne i odnosilo sie do regulaminu.

NADAL JEDNAK CHCIALBYM POZNAC PRAWDZIWY POWOD, DLA KTOREGO MNIE ZBANOWALES I JEGO PODSTAWE.
Twoje niejednokrotne zdania skierowane w moja strone jasno i wyraznie mowia ze nie lubisz mnie osobiscie, okej rozumiem, wszyscy sie kochac nie musza, ale jednak jako opiekun mysle, ze powinienes emocje schowac w kieszen i stosowac sie do taryfikatora (nie mowie co masz robic, tak mi sie wydaje :) )

Chetnie poznam rowniez opinie obecnych tam graczy jak i odniose sie jutro do ewentualnych postow w tym temacie :)

Edytowane przez madziachrypka

Podsumowując tą waszą wspaniałą jak i bardzo interesowną rozmowę stwierdzam fakt że @   madziachrypka

Ma problemy gdy widzi kobietę na serwerze to poprostu chce się wyróżnić i się pokazać że on tutaj jest tak jakby chciał zwrócić na siebie uwagę, dużo razy spotkałem się z takimi ludźmi na serwerach że myślą że mogą sobie na wszystko pozwolić ale uwierz mi że w realnym życiu jakby Ci się Kobieta zawinęła to by Ci się odechciało wszystkiego. Nie ważne czy to Kobieta czy Mężczyzna czy Lesbijka bądź Gej ma na serwerze panować kultura, łamanie regulaminu będzie karane i nie będzie żadnych taryf ulgowych. 

@ Admin Serwera 1.6 [DD2]

@ Opiekun Serwera 1.6 [DD2]macie dawać przykład innym a nie robić sobie samowolki po to jest stworzony regulamin żeby go przestrzegać.

Skargę odrzucam

• Lubie to ! 3
  • Mistrzostwo 1
  • Kupka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie