Skocz do zawartości

Zablokowane [PROPOZYCJA ODRZUCONA]Propozyc j- AMXBANS

GENERAL ALADEEN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: @   GENERAL ALADEEN

Czego dotyczy propozycja: AMXBANS

Co by wprowadziła: Chciałbym zaproponować nowy wizerunek AMXbans'a. proponuję zmienić wygląd bansa, na lepszy i wygodniejszy moim zdaniem.

Opis:  Fajnie i estetycznie będzie to wyglądać w naszym bansie, czyli jeżeli graczowi upłynie czas bana lub zostanie odbanowany, żeby właśnie się wyświetlał na zielono a nie na czarno. 

Na pewno będzie to przydatne dla UBT jak zarazem Adminom. Wydaję mi się że fajna taka opcja aby takie coś dodać tak jak właśnie ma DD2,Jail,ZM Chciałbym jeszcze zaproponować aby dodać listę adminów do bansa, szybko i wygodnie można sprawdzić kto kogo zbanował. Na pewno przydatna rzecz dla admina ponieważ może w takiej postacji sprawdzić ile zbanował graczy a przede wszystkim kogo. 

Nowy

Bans.png.41fa22a5394c8cfa689853f37f6e11f1.png

@ Oshee chodziło mi o to xD

Co myślicie o takiej propozycji?

image.png.e1909d29f9ce342833fd546097665774.png

Jeśli nie widzisz wyglądu zalecam usunąć ciasteczka. :D 

• Lubie to ! 1
  • Dzięki ! 1
  • Mistrzostwo 1

Lubisz pić Oshee? Patrz ten klub jest dla Ciebie!

KLIK

A kitku lubisz?

KLIK

image.jpeg

• Wahnsinn odblokował(a) ten temat

Chodziło mi o to czy jest szansa zmienić bansa na ten na screenie jak to opisałem w propozycji.

Chciałbym jeszcze zaproponować aby dodać listę adminów do bansa, szybko i wygodnie można sprawdzić kto kogo zbanował. Na pewno przydatna rzecz dla admina ponieważ może w takiej postacji sprawdzić ile zbanował graczy a przede wszystkim kogo.  Chyba że to już macie to sorki

• Wahnsinn zmienił(a) tytuł na Propozyc j- AMXBANS
11 godzin temu, GENERAL ALADEEN napisał:

Chciałbym jeszcze zaproponować aby dodać listę adminów do bansa, szybko i wygodnie można sprawdzić kto kogo zbanował. Na pewno przydatna rzecz dla admina ponieważ może w takiej postacji sprawdzić ile zbanował graczy a przede wszystkim kogo.  Chyba że to już macie to sorki

Pisząc propozycję, powinieneś sprawdzić czy owa rzecz istnieje. W tym przypadku, można zobaczyć bany poszczególnego admina.

Co do stylu bansa, to odrzucam. Obecny nam, administracji przypadł do gustu

@ Oshee <3

• LOVE <3 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie