Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE ODRZUCONE]Moderator - Wojtek

Użytkownik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Wojciech.

Doświadczenie: Moje doświadczenie na owej randze jest zerowe. Nigdy wcześniej nie pełniłem takowej funkcji, a nawet podobnej, więc z ręką na sercu jak sam w sumie @ Wahnsinn  wie - nie miałem okazji pełnić takiej funkcji. Raczej jest to spowodowane tym, że nigdy nie pisałem rekrutacji na taką rangę, ponieważ mój wiek robi swoje, pomimo że osobiście mam o sobie zdanie, że jestem "dojrzałym" gostkiem to wiele osób odrzucało mój wiek i niestety odpuściłem sobie taką rangę, lecz na tym forum wierzę, że wiele osób mnie już zna, choćby z nicku "Pawel", więc raczej wie, że jestem dojrzały, więc z chęcią tutaj próbuję, a jeśli by się udało to byłby to mój pierwszy raz.  

Opisz swoją osobę:  Zaczynając od charakteru według znajomych, rodziny jestem osobą spokojną oraz zdystansowaną do wielu sytuacji, więc nie łatwo mnie wciągnąć w jakąś wyzywanke słowną, a co dopiero w jakieś kłótnie. Oczywiście nie mogę powiedzieć, że jestem taki "spokojny" od urodzenia, bo przez moją "karierę" w gry komputerowe miałem swój okres toksyczny, gdzie wyzywałem wiele osób, lecz żałuję wszystkich wypowiedzianych słów w kierunku osób z internetu, ponieważ zachowywałem się nagannie i moje zachowanie było niegodne czegokolwiek. Na przestrzeni roku zmieniłem się bardzo, nie biorę prawie niczego co jest w internecie do siebie, nie wyzywam się oraz jak wspomniałem rzadko uczestnicze w kłótniach, a jeśli już uczestnicze to staram się załagodzić sytuację tak, żeby obie strony były zadowolone i się na końcu pogodziły.  Jestem osobą pracowitą oraz staram się podchodzić profesjonalnie do prawie każdego powierzonego mi obowiązku, ponieważ nie lubie robić czegoś na "odwal się" zostałem wychowany tak, żeby robić wszystko dokładnie oraz precyzyjnie, więc taki już jestem i tego nie chciałbym zmienić. Oprócz tego jestem człowiekiem gadatliwym, potrafię z nowo poznaną osobą gadać przez pół nocy o dosłownie wszystkim i sam z siebie wymyślać tematy, więc nie miałbym raczej problemu dogadać się z kimkolwiek z naszego składu administracyjnego, a tym bardziej z użytkownikami. Staram się na co dzień pomagać ludziom, w szczególności jeśli chodzi o kwestie komputerowe, ponieważ znam się trochę na komputerach, więc wiele czasu też spędzam na pomaganiu na wielu forach internetowych związanych z problemami komputerowymi. Oczywiście oprócz dobrych cech mam również swoje wady - jestem osobą spóźnialską oraz wybredną. Oczywiście nie pokazuje tej drugiej wady publicznie, ponieważ jest ona negatywna, a ja negatywne wady staram się trzymać w sobie i ich nie pokazywać. Jestem osobą, która kocha uczyć się nowych rzeczy, więc na pewno dostanie się na taką posadę to będzie również dla mnie coś nowego i dam z siebie wszystko, żeby nie dać lipy. Sądzę, że pokrótce przedstawiłem Wam swój charakter, lecz też z drugiej strony uważam że wiele osób mnie zna i wie jaki jestem, więc oszczędze sobie dalszej "rozprawki" na temat mojego charakteru. 

Co Twoja osoba wnosi w życie forum?: Aktualnie jestem podopiecznym @ ETN  w sprawach UBT, więc pełnie już jakąś funkcję na forum, która według mnie jest dośc odpowiedzialna. Współpracuje z super osobami, staram się być aktywny i wszelkie odwołania sprawdzać od zaraz tak, żeby gracze  nie musieli czekać x czasu na to aby pograć na naszych serwerach. Nie ma ze mną problemów na obecnej randze, a z racji, że  są potrzebne ręce do pomocy przy forum to czemu miałbym nie spróbować, skoro większość czasu spędzam na forum, a nie na serwerach. Mam zapał do pracy oraz chęci do nowej funkcji, więc na pewno dałbym z siebie wszystko.

Kontakt: Facebook, Discord, Forum, Teamspeak

• Lubie to ! 1
  • Dzięki ! 1
  • kekw 1
  • Mistrzostwo 1

Ostatni stanął na podium, przyjaciel stanie się wrogiem, nigdy na odwrót
Powiedz mi, kurwa, dlaczego w kościele księża dotykają małych chłopców?

Nie no podanko kozak.

- Aktywnosc

- Dobrze wykonywane obecne obowiązki

- Moda  by ogarnął taki przugłup jak olka, więc czilllllllll

- Nasmiewa sie z olki :KEKW:

• Lubie to ! 1
  • kekw 1
  • LOVE <3 1

image.png.0730bc2969e8ed81d9d2534f40073975.png

• Administrator
Administrator

+ aktywność 

+ staż 

Ładnie i przejrzyście rozpisane podanie co do tego nie można mieć wątpliwości,wspomniałeś wcześniej  w podaniu że jesteś osobą dojrzałą pomimo swojego młodego wieku, jeżeli tak uważasz , wykaż się to osobą udowodni to że jesteś na tyle dojrzałą osoba aby nie ponosiły cię żadne emocje i nie było żadnych kłótni staraj się rozwiązywać problemy a będzie wszystko dobrze.

jestem za twoim głosem, jestem na tak 😉

• Lubie to ! 1
  • LOVE <3 1

spacer.png

• V.I.P

Ładnie rozbudowane podanie. Co do wieku, każdemu warto dać szansę. Nie należy patrzeć na wiek.Raczej na to, co człowiek sobą reprezentuje. Był kiedyś na dd2 admin w wieku 14 lat, i bardzo dobrze pełnił  swoją funkcję. 

Jestem na TAK 

+ Kulturalna osoba 

+ sprawdza się na swoim stanowisku 

+ Obiektywność 

• Lubie to ! 1
  • LOVE <3 1

+ Aktywny

+ Dobrze wykonuje swoje obowiązki

+ Super podanie

jestem za ; )

• Lubie to ! 1
  • LOVE <3 1

Jedyny dobry kandydat na moda

Po pierwsze Wojtek jest:

•  Szczodry
  • Szlachetny
  • Otwarty
  • Delikatny
  • Roztropny
  • Cierpliwy
  • Szczery
  • Uczynny
  • Przyjazny
  • Wyrozumiały
  • Ambitny
  • Empatyczny
  • Uczciwy
  • Skromny
  • Odpowiedzialny
  • Odważny
  • Radosny
  • Uprzejmy
  • Kreatywny
  • Czuły

Po drugie jest aktywnym użytkownikiem forum 

Po trzecie ładnie napisane podanie

Po czwarte długi staż na forum

• Lubie to ! 1
  • LOVE <3 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie