Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE ODRZUCONE]Brylant na moda

BRYLANT [32]
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:
Imię: Kamil
Doświadczenie: Na tej sieci dosyć sprawnie od admina po opiekuna FFA. Laaata temu J@ i H@, wielokrotnie opiekun serwerów.  
Opisz swoją osobę: Słowny, punktualny, kontaktowy, stanowczy, z poczuciem humoru gość a w życiu prywatnym Tato 3 letniej dziewczynki. Na sieci teoretycznie od marca tego roku, ale przeprowadzka itd sprawiły, że aktywnie od czerwca uczestniczę w życiu forum a szczególnie serwera FFA. Wydaje mi się, że z tej roli wywiązuję się dobrze. 

Co Twoja osoba wnosi w życie forum?: W wolnej chwili dużo siedzę na forum, biorę czynny udział w konkursach itp a głównie zajmuje się poprawkami w dziale FFA a było do poprawy całkiem sporo :D Do tej pory robię jakieś drobnostki, żeby wyprowadzić ten serwer na prostą. Mam nadzieję, że nie pójdzie ta praca na marne. Chciałbym widzieć FFA na podobnym poziomie z ilością graczy co nasze DD2. Na discordzie oraz serwerze też można mnie spotkać, pogadać.
Kontakt: Wszędzie, nawet jak trzeba to pod telefonem. 

• Lubie to ! 1
  • LOVE <3 2
  • Mistrzostwo 2

I CAME LIKE A KING AND LEFT LIKE A LEGEND

️  

PSYCHA(2).gif.c8206c350074a32386f677bd473ecb52.gif

• Administrator
Administrator

+ aktywność 

+/- doświadczenie

+ wiek

podanie trochę słabo rozpisane jak na moderatora ,mógłbyś się bardziej wypowiedzieć oraz wykazać większa inicjatywa w podaniu, bardziej zaangażować w swoim doświadczeniem.

jestem za okresem próbnym 

• kekw 1

spacer.png

Godzinę temu, BRYLANT [32] napisał:

Wzór:
Doświadczenie: Na tej sieci dosyć sprawnie od admina po opiekuna FFA. Laaata temu J@ i H@, wielokrotnie opiekun serwerów.  
Opisz swoją osobę: Słowny, punktualny, kontaktowy, stanowczy, z poczuciem humoru gość a w życiu prywatnym Tato 3 letniej dziewczynki. Na sieci teoretycznie od marca tego roku, ale przeprowadzka itd sprawiły, że aktywnie od czerwca uczestniczę w życiu forum a szczególnie serwera FFA. Wydaje mi się, że z tej roli wywiązuję się dobrze. 

Co Twoja osoba wnosi w życie forum?: W wolnej chwili dużo siedzę na forum, biorę czynny udział w konkursach itp a głównie zajmuje się poprawkami w dziale FFA a było do poprawy całkiem sporo :D Do tej pory robię jakieś drobnostki, żeby wyprowadzić ten serwer na prostą. Mam nadzieję, że nie pójdzie ta praca na marne. Chciałbym widzieć FFA na podobnym poziomie z ilością graczy co nasze DD2. Na discordzie oraz serwerze też można mnie spotkać, pogadać.

Godzinę temu, BRYLANT [32] napisał:

Wzór:

7 minut temu, Gość Kamil napisał:

Jestem na TAK.

+Doświadczenie

+ Aktywny

+ Pomocny

+ Ładne Podanie.

• Lubie to ! 1

Dla mnie chyba jak narazie najlepszy kandydat. Widać to po samym jego udzielaniu się codziennie na forum. Takie błahostki jak aktywność na ChatBox, zachęcanie ludzi do głosowania aby serwery pięły się jak najwyżej. Dochodzi do tego doświadczenie na podobnych stanowiskach. Wiek również robi swoje, widać że faktycznie ma tyle, ile ma. Niektórzy w wieku nawet 30-35 lat zachowują się jak dzieci -> po nim tego za grosz nie widać. Dystans ma, co tak samo można zauważyć po odpowiedziach -> bez 'kija w dupie'. Z roli opiekuna FFA wywiązuje się perfekcyjnie. Stara się udzielać w każdym możliwym temacie ---> redakcja/typerka. Moim zdaniem chyba najlepszy kandydat który wkłada najwięcej serca w Psychę. Podanie co prawda nie jest rozpisane niczym esej, lecz chyba nie o to chodzi w rekrutacji, lecz o to by wybrać najlepszą i najbardziej kompetentną osobę.

Edytowane przez Huntaaru
  • Lubie to ! 2
  • LOVE <3 1

kekw.png.801e1049057d2d4a9e1d52e5abedb51a.png

:KEKW::KEKW::KEKW:

i ok :modtime:

+ wiek

+/- doswiadczenie

+ staz na forum

+ Checi do pracy

Za okresem próbnym

Edytowane przez ^Yoshi^
  • LOVE <3 1

• V.I.P

Co pierwsze rzuciło mi się w oczy to, zaproszenie "manekinów" (puste konta) aby podbić   frekwencję w podaniu.

+ Spore doświadczenie , z tego co piszesz 

+ Wiek, raczej  z taką ilością wiosen jesteś stabilny emocjonalnie. 

-   rażą w oczy puste konta, które wbiły na forum, tylko żeby dać tak w podaniu. .

Na TAK doświadczenie mnie przekonuje. 

• LOVE <3 1

SYR 8 

Zbyt krótki staż na forum - spróbuj swoich sił przy następnej rekrutacji. Dziękujemy za kandydaturę!

GOiuwDH.png

IMG_3591.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie