Skocz do zawartości

Zablokowane [ZAMKNIĘTY]Błąd ten sam cały czas od ponad tygodnia...

Czeste chmury geste
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór zgłoszenia błędu:

Nick: Czeste chmury geste
Błąd na czym polega? : Wszyscy wiedzą, nikt nic nie robi...serwer stoi już prawie pusty, jeśli taki był zamiar to gratulacje, misja wypełniona wzorowo... 
Zabija mnie kiedy strzelam do przeciwnika, nie zabierając mu ani jednego hp...
Wskazówki do rozwiązania jeśli są: Wypierdolić ten plugin i zresetować serwer, bo podobno usunięte od tygodnia, a cały czas mam to samo... Nie zamykajcie tematu od razu, tak jak poprzednio, że niby problem rozwiązany skoro nie jest rozwiązany. 

Taki fajny serwer, rzadkość teraz taki klasyk...a tu chuj, sami zmuszacie do omijania szerokim łukiem. Problem trwa od dawna i przez niego pewnie uciekło już dziesiątki osób, bo zawsze jak grałem to ktoś był kto miał ten problem, później już nie wracał... 

Normalna amatorszczyzna takie podejście, szkoda tylko serwera i fajnych ludzi, którzy tu grali i robili klimat. Swoją drogą dajecie admina jakimś tumanom, albo niedowartościowanym dziewczynkom które banujom według własnego widzimisię i wprowadzają patologiczny klimat w kółku własnej adoracji. Świetne podejście, żeby całkiem ujebać ten serwer.

Jak chcecie napisać coś w stylu "nie podoba się to sobie załóż swój serwer, albo idź na inny" to lepiej od razu wyjebcie ten post do kosza, a ja usunę ten serwer z ulubionych, bo szkoda mojego i waszego czasu z takim podejściem. Ale ufam, że są tu też jakieś ogarnięte osoby.

Przez Monster,

Wybacz, ze osobiście nie mam dosyć czasu aby się tym zając, ale przekaże to w odpowiednie ręce i powinno to zając chwile aby się tym zajęli 😊

• kekw 1

Witam,

Napisałem ci wiadomość prywatną

Zgłoś się żeby załatwić temat.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie