Skocz do zawartości

Zablokowane [PRZYJĘTE]Rezygnacja


Rocat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Rocat

Ranga z której rezygnujesz:  @ Opiekun Serwera 1.6 [Zombie Plague]

Powód rezygnacji: To dłuuga historia...

 

Właściciel serwera wykazuje brak zaufania wobec swoich opiekunów oraz odmawia udostępnienia im niezbędnych narzędzi i opcji, które są kluczowe przy prowadzeniu serwera. Tego rodzaju działanie ogranicza możliwości opiekunów serwera i utrudnia efektywne zarządzanie nim.

Brak dostępu do ważnych opcji prowadzenia serwera stanowi poważną przeszkodę w wykonywaniu zadań przez opiekunów. Bez możliwości korzystania z tych narzędzi, opiekunowie są zdani na łaskę i niełaskę właściciela, co prowadzi do nieefektywnego zarządzania serwerem. To ograniczenie wpływa nie tylko na rozwój serwera, ale również na jakość oferowanej rozgrywki i satysfakcję graczy.

Brak zaufania ze strony właściciela serwera tworzy atmosferę niepewności i frustracji wśród nas opiekunów. Brak możliwości współpracy i angażowania się w rozwój serwera powoduje, że opiekunowie czują się wykluczeni i niedocenieni. Brak zaufania zaciemnia również komunikację między właścicielem a opiekunami, co prowadzi do nieporozumień i braku efektywnej współpracy.

Właściciel serwera powinien zdawać sobie sprawę z konieczności zaufania i współpracy z opiekunami, ponieważ są oni kluczowymi członkami zespołu odpowiedzialnymi za codzienną działalność serwera. Bez ich zaangażowania i wsparcia, rozwój serwera zostaje poważnie ograniczony, a potencjał, jaki można by osiągnąć, nie jest w pełni wykorzystany.

Podsumowując, współpraca z właścicielem serwera CS 1.6 ZM+EXP, który nie pozwala swoim opiekunom na udział w zarządzaniu serwerem, nie ufając im i nie dając im dostępu do ważnych opcji, jest niezadowalająca. Ta sytuacja prowadzi do frustracji, ogranicza rozwój serwera i tworzy niesprzyjającą atmosferę.

Właściciel serwera  @ LypSeN powinien zrozumieć, że zaufanie i współpraca z opiekunami są niezbędne dla skutecznego prowadzenia serwera i zapewnienia zadowolenia graczy.

Wypowiedź nie ma na celu ataku w stronę LypSeN'a ani nic z tych rzeczy.

Chciałem wylać tutaj tylko jasny przekaz, który być może przyszłościowo dotrze a sam LypSeN będzie w stanie w normalny i naturalny sposób współpracował ze swoimi opiekunami :Thonk:

Dodam jeszcze że nigdy nie liczysz się ze słowami i propozycjami opiekunów które mogłyby postawić serwer na nogi.

Dzięki za miło spędzony czas na serwerze.

 

 

Z poważaniem Rct :CHAD:

 

Edytowane przez Rocat
  • Lubie to ! 1
  • kekw 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie