Skocz do zawartości

Zablokowane [PRZYJĘTA]Skarga na Monster

ruf die polizei
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• HeadAdmin
HeadAdmin

Twój nick: @ el petuwerro coelho

Nick Oskarżonego: @  Monster

Powód Skargi: Używanie notatek w działach nie przeznaczonych dla Niego, aroganckie zachowanie w stosunku do mojej osoby, samowolka

Dowody:ewqtgewsfssed.png.a575baa53350876bf87f150deae73741.png
Cytując pierwszy dowód dla pana Monstera ranga "customowa" nie jest upoważniona do obsługiwaniu działu UBT. Okej.
Gdybyś chociaż trochę zajrzał głębiej wiedziałbyś, że istnieje coś takiego jak "Ranga podrzędna" dzięki której bez problemu mogę moderować w danym dziale.
Ale zacytujmy jeden post, który jest widoczny dla wszystkich. 
Zacytuję.

Cytat

Notatki używamy tylko i wyłącznie w działach gdzie mamy przypisaną funkcję.

Np. jesteś Opiekunem DD2 to notatki używasz tylko w dziale serwera DD2.

W tym momencie postępujesz samowolnie co nie jest wskazane jako moderatorowi, trzymającemu się regulaminu.  Nie jesteś osobą upoważnioną do wypowiadania się w dziale UBT, ponieważ UBT ma swoje zadanie z którego w pełni się wywiązuje, nie potrzeba Twojej pomocy w samowolnym "dodawaniu notatek"

Zacytuję jeszcze jeden tekst, który jest dla mnie nie zrozumiały i sądze, że dość mocno "zmyślony" według Ciebie.
"UBT „el petuwerro coelho” nie posiada nadanej rangi „UBT” co nie zezwala mu na pisanie w dziale „UBT” musi wybrać ranga UBT lub inna jedno z dwóch 😉
Wskaż mi proszę podpunkt regulaminu, że nie mogę pełnić funkcji posiadając rangę customową na głównej. 

Pozdrawiam cieplutko i serdecznie!

Temat zostawię dla sfer wyższych. 

@ Właściciel @ HeadAdmin Proszę o wyciągnięcie konsekwencji

• Lubie to ! 3
  • +1 1
  • LOVE <3 2

@  Monster wypowiedz się proszę. Wszystkie zbędne komentarze osób których skarga nie dotyczy, będą karane warnem.

• Lubie to ! 1
  • Mistrzostwo 1

IMG_3591.gif

• Administrator
Administrator
Godzinę temu, el petuwerro coelho napisał:

Twój nick: @ el petuwerro coelho

Nick Oskarżonego: @  Monster

Powód Skargi: Używanie notatek w działach nie przeznaczonych dla Niego, aroganckie zachowanie w stosunku do mojej osoby, samowolka

Dowody:ewqtgewsfssed.png.a575baa53350876bf87f150deae73741.png
Cytując pierwszy dowód dla pana Monstera ranga "customowa" nie jest upoważniona do obsługiwaniu działu UBT. Okej.
Gdybyś chociaż trochę zajrzał głębiej wiedziałbyś, że istnieje coś takiego jak "Ranga podrzędna" dzięki której bez problemu mogę moderować w danym dziale.
Ale zacytujmy jeden post, który jest widoczny dla wszystkich. 
Zacytuję.

W tym momencie postępujesz samowolnie co nie jest wskazane jako moderatorowi, trzymającemu się regulaminu.  Nie jesteś osobą upoważnioną do wypowiadania się w dziale UBT, ponieważ UBT ma swoje zadanie z którego w pełni się wywiązuje, nie potrzeba Twojej pomocy w samowolnym "dodawaniu notatek"

Zacytuję jeszcze jeden tekst, który jest dla mnie nie zrozumiały i sądze, że dość mocno "zmyślony" według Ciebie.
"UBT „el petuwerro coelho” nie posiada nadanej rangi „UBT” co nie zezwala mu na pisanie w dziale „UBT” musi wybrać ranga UBT lub inna jedno z dwóch 😉
Wskaż mi proszę podpunkt regulaminu, że nie mogę pełnić funkcji posiadając rangę customową na głównej. 

Pozdrawiam cieplutko i serdecznie!

Temat zostawię dla sfer wyższych. 

@ Właściciel @ HeadAdmin Proszę o wyciągnięcie konsekwencji

Moderator to ranga która  pełni funkcje edytowania postów, użytkowników całego forum gdyż jest to ranga forumowa nie serwerowa , kiedys była jeszcze ranga „GM” rzadko spotykana już na siecią co wiec daje prawi przypisywać norki użytkownikowi w każdym dziale jak sama nazwa moi jest to ranga „forumowa” 

co do rang podrzędnych jeżeli jestes UBT to masz UBT albo nie i pełnisz odpowiednie stanowisko na byles już kilka razy UBT i kilka razy odszedłeś bo nic nie robiłeś twoja aktywność byla zerowa a dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi z czego straciłeś w moich oczach i nie zasługujesz aby być członkiem UBT!  Nie patrz oczami tylko swoimi tylko wszystkich bo widzisz pojedyncze drzewa a nie widzisz lasu przed sobą.  

a wracając do rang podrzędnych zawsze idzie to awansowo jeżeli awansujesz na coś nowego otrzymujesz owa rangę a stara wędruje do podrzędnych zawsze tak było 😉

• kekw 1

spacer.png

• HeadAdmin
HeadAdmin
11 minut temu, Monster napisał:

co do rang podrzędnych jeżeli jestes UBT to masz UBT albo nie i pełnisz odpowiednie stanowisko na byles już kilka razy UBT i kilka razy odszedłeś bo nic nie robiłeś twoja aktywność byla zerowa a dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi z czego straciłeś w moich oczach i nie zasługujesz aby być członkiem UBT!  Nie patrz oczami tylko swoimi tylko wszystkich bo widzisz pojedyncze drzewa a nie widzisz lasu przed sobą.  

Na szczęście Twoje zdanie nie jest tu w chwili obecnej istotne. Od kiedy istnieją urlopy do "odwołania" Wracasz z urlopu i nagle chyba trochę się w głowie pokićkało. Jak widzisz skoro wracam na rangi to chłopaki mi ufają i doskonale wiedzą jaki był powód tego. Nie Tobie w to wnikać bo jesteś tylko małą kroplą w morzu i na szczęście Twoje zdanie nie jest mi teraz potrzebne. 
Zamiast próbować unosić się dumą wystarczyło okazać lekka skruchę a nie dalej brnąć w zapartę, ze robisz wszystko dobrze. 
Pozdrawiam cieplutko, czekam na werdykt wyzej. Osób bardziej kompetentnych niż Ty, nie potrafiących przyznać się do błędu.
Pozdrawiam panie monster. 

@edit
Na szczęście @  Monster  nie mam potrzeby współpracy z Tobą, ja dobrze wywiązuje je się z obowiązków i wykonywałem się dotychczas z powierzonych mi rzeczy. Także nie tym razem, z Tobą nie muszę współpracować, a właściwie bedę omijać szerokim łukiem Twoje nagłe zmiany humoru. buziaczki ;* 

Edytowane przez el petuwerro coelho
  • kekw 1
  • LOVE <3 1

• Administrator
Administrator
3 minuty temu, el petuwerro coelho napisał:

Na szczęście Twoje zdanie nie jest tu w chwili obecnej istotne. Od kiedy istnieją urlopy do "odwołania" Wracasz z urlopu i nagle chyba trochę się w głowie pokićkało. Jak widzisz skoro wracam na rangi to chłopaki mi ufają i doskonale wiedzą jaki był powód tego. Nie Tobie w to wnikać bo jesteś tylko małą kroplą w morzu i na szczęście Twoje zdanie nie jest mi teraz potrzebne. 
Zamiast próbować unosić się dumą wystarczyło okazać lekka skruchę a nie dalej brnąć w zapartę, ze robisz wszystko dobrze. 
Pozdrawiam cieplutko, czekam na werdykt wyzej. Osób bardziej kompetentnych niż Ty, nie potrafiących przyznać się do błędu.
Pozdrawiam panie monster. 

Niekompetentna osoba jestes ty, mogę powiedz otwarcie skoro pisałeś skargę nie będzie nam się miło tutaj współpracowało 😉 nawet byłem przeciwny twojemu podaniu 😉

• BAN ! 1
  • kekw 1

spacer.png

Ranga podrzędna działa tak samo jak ranga główna.

Dam tutaj przykład, jeżeli ktoś ma moderatora jako główną rangę.. i w podrzędnych właściciela serwera DD2, to nie jest już upoważniony do prowadzenia działu DD2? - No nie tak to nie działa.

@ el petuwerro coelho 

- Podrzędna ranga "AntyCheat cs 1.6"

- W dziale AntyCheat również widnieje jego nickname.

Każdy z powyższych daje jasno do zrozumienia, że jest to dział przypisany do jego osoby, on tam pracuję i się tym zajmuję.

Nie widzę tutaj żadnego problemu aby sprawdzić, że @ el petuwerro coelhoma rangę AntyCheata, po coś są na forum rangi "Podrzędne" w profilach.  @  Monster przed nadaniem warna/notatki powinieneś się upewnić komu go dajesz. 

Skargę oczywiście przyjmuję. @  Monster z racji, ze działasz z nami długo, a jest to pierwsza skarga na Ciebie, to daje upomnienie słowne.

Miłego wieczoru.

• Lubie to ! 3
  • -1 1
  • Dzięki ! 1
  • Kupka 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie