Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE ODRZUCONE]Podanie na Typera [Ajunta Pall]

SKHubiRide!
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.94b3694311f43fbe2db431bd9fcbef31.png

Imię: Mateusz

Doświadczenie: raz ty byłem na 3 dni xD. A Doświadczenie to takie podstawowe. Chcę dołączyć bo każdy chce się rozwijać a nie stać w miejscu.

Zainteresowania: Piłka nożna, Mma, Skoki narciarskie.

Dyscyplina, którą chciałbyś/a się zajmować?: Piłka nożna, Lekko atletyka, walki mma.

Co wniesiesz swoją osobą do działu PsychoTypera?: Miłą atmosferę, świeżość i  współprace z @ turki geng . Wiem, że mi nie wyszło z podaniem na grafika bo np. prace jak wysyłam np. na dsc wyglądają ładnie a jak wyśle na forum to się psują. Pisze podanie  by czymś się zajmować do puki pracy nie znajdę. A i jeszcze 5 zł które wpłaciłem na typerkę.

Czy akceptujesz obecne zasady typowania?: Tak

Wymagania:

- Minimum 15 lat✓

- Doświadczenie✓

- Minimum 20 postów na forum✓

- Staż na forum 2 tygodnie✓

- Zamiłowanie do sportu lub e-sportu✓

- Podstawowa znajomość obsługi programu Excel+/-

the.gif.89b03a30a44341808cbacf5e1bf452a0.gif.da2130f11b9b8396a1706e122709aece.gif

Nie wiem, ale składać zdań poprawnie nie potrafisz.

Co mnie interesuje gdzie twoje grafiki wyglądają ładnie a gdzie nie jak piszesz teraz podanie na Typera?

Fajnie, że wpłaciłeś 5 złoty na typerke, ale piszesz to tak, jakby te 5 złoty to było 500 złoty...

Pchasz się na kolejną rangę, a nawet doświadczenia nie masz, tak samo jak w grafice gdzie prace wyglądają jak z painta.

Nie obrażaj się, tylko mając 20 lat to myślę, że powinieneś mieć więcej oliwi w głowie, bo na razie twój poziom to takie 10 z małym +.

Na Nie.

• Lubie to ! 1
  • kekw 1

image0-7-1.gif.2bf89201993c0e2bcdf5007027cb307c.gif

a_0a5861eacbd8b268a3ec048a4c4823fa.gif.c4c961dc5219a5d62150abc4c3c6ce7d.gif

𝐼'𝑚 𝑔𝑜𝑜𝑑, 𝑦𝑒𝑎ℎ 𝐼'𝑚 𝑓𝑒𝑒𝑙𝑖𝑛' 𝑎𝑙𝑟𝑖𝑔ℎ𝑡

𝑃𝑖𝑒𝑐 𝑖𝑛𝑓𝑙𝑢𝑒𝑛𝑐𝑒𝑟𝑒𝑘 𝑤 ł𝑜𝑧𝑘𝑢, 𝑗𝑢𝑧 𝑛𝑖𝑒 𝑐𝑧𝑢𝑗𝑒 𝑠𝑖𝑒 𝑠𝑎𝑚

image0-7-1.gif.2bf89201993c0e2bcdf5007027cb307c.gif

Jestem na tak

+ Chęci

+ Umie robić skriny nokiom

+ Wiek 

+ Liczyć będzie w generatorze liczb 

• LOVE <3 2

Jestem na nie. 

PODANIE napisane na odpie***l. 

grafika nie ma nic wspolnego z typerką, a nawet Twoja platność. 

czuje tu trollowanie kolejne.

Potrzeba osoby, która wie co z czym się je, który czuje, że to dla niego miejsce, a nie osoby, która wejdzie bo sie nudzi. 

• Lubie to ! 1
  • +1 1
  • kekw 1

645c85f4d6f0063aae167de0.png.f4a7a398aafa1cad5e9ee651e7efea2d.png

Kolejne twoje podanie napisane na odpierdziel,

Składnia zdań w tym podaniu jest bardzo słaba,

To iż wpłaciłeś coś na typerkę nie oznacza, że trzeba tym się chwalić aż w podaniu,

Brak doświadczenia a w tym przypadku jest one konieczne,

Stanowcze NIE, potrzebujemy typerów, wiedzących co z czym się je, która będzie potrafiła przejąć inicjatywę jeżeli będzie taka potrzeba. 

Jeżeli komuś się nudzi, bardziej polecam wyjść z domu, jakiś spacer, spotkanie z znajomymi czy coś.

• Lubie to ! 2

na tak

+ staż

+ chęć pomocy 

+ wiek

+ kulturalny i spokojny chłopak

- ortografia i gramatyka 

+/- excel 

#StopHejtowi! #HejterzyBUU

• LOVE <3 1

IMG_3591.gif

Podanie jak zauważyła administracja jest trochę napisane na szybko w dosłownym tego słowa znaczeniu.  Wszystko rozumiem ale napisanie w podaniu "Bo wpłaciłem 5zł na typerke" to troche czerwona flaga i nie jest to odpowiedni argument stojący za tym abyś dostał rang. Od dnia dzisiejszego to Opiekunowie Redakcji będą decydowali z kim współpracują a my tylko przyklepiemy. Zostań z Nami troche dłużej, staraj się dalej rozwijać i angażować w życie forum a na pewno będzie to docenione i zwiększy to szanse na dostanie rangi u Nas na fourm. P.S trollowanie/wyśmiewanie bądź brak szacunku do kogoś z administracji nie działa na korzyść rozpatrzonych podań .

Pozdrawiam, w razie jakiś pytań zapraszam na PW 

GOiuwDH.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie