Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie AntyCheat

RdzawyC21H30O2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: RdzawyC21H30O2

Imię: Kacper

Doświadczenie: nazwe to debiutem

Kilka zdań o sobie: Jestem Kacper jak zapewne już wiecie, jestem dość młodym graczem ale myślę, że na tyle doświadczonym, żeby sobie poradzić na tym stanowisku, gram w cska tak bardziej "na poważnie" już z +/- 7 lat, jestem raczej bezkonfliktowym człowiekiem. Nawet jeśli zajedzie pomiędzy mną a kimś jakiś konflikt to staram się go jak najszybciej bez problemowo wyjaśnić ale wiadomo czasami się niestety nie da, w takiej sytuacji poprostu odpuszczę.. Lubie przyjmować krytykę bo wtedy wiem, że coś źle robię lub zrobiłem, potem analizuję to i robię wszystko żeby nie popełnić tych samych błędów, myślę że tyle wystarczy, trochę więcej rzeczy o mnie w moim przywitaniu hehe

Link do konta steam, oraz SID:

https://steamcommunity.com/id/StimCiastka420chujeXD/ 

STEAM_0:0:2548318

Jaki czas dziennie jesteś wstanie poświęcić na forum: praktycznie codziennie w każdej chwili mogę wejść gdy będzie trzeba, nawet bez powodu wchodzę sobie obczajać co się dzieje ciekawego 😛

Na ile oceniasz swoją wiedzę na temat oceniania cziterów: moim skromnym zdaniem 8 ale słyszałem że znam się na rzeczy

Czy kiedykolwiek grałeś na jakiś czitach? Jeżeli tak to na jakich?: bardziej na tych podstawowych typu aimbot, wh, sh ale wiem jak działają innego rodzaju wspomagacze.

Kontakt: forum, steam, FB, wsumie to obojętne, dostosuje się jak będzie Trzeba 😛

• Lubie to ! 2

Nie widziałem Cię nigdy na mixach więc nie wiem czy cokolwiek ogarniasz, sądząc po twoim nicku lekkie unglued. Jeśli nie używałeś nigdy żadnego interium hpp czy nawet alternativa i nie wiesz jak działają podstawowe i dość powszechne na ten moment cheaty to wątpię że rozpiszesz kogoś na 85-95% legit setach. Anyway jestem neutralny i tak moje zdanie wiele nie zmienia.

• Lubie to ! 1

2pqRqvI.gif

Banowałem chociażby takiego sxn, czy suunl3y którzy grali na hpp i innych gównach czyli raczej mi to obce nie jest 😛

• kekw 1

34 minutes ago, RdzawyC21H30O2 said:

Banowałem chociażby takiego sxn, czy suunl3y którzy grali na hpp i innych gównach czyli raczej mi to obce nie jest 😛

Nie trudno ich nie rozpisać skoro palili się na semi-legit semi-rage setach XDDDDD z resztą @sxn2137 chyba dalej ma moje legit sety do alternativa

2pqRqvI.gif

Nie ma możliwości edita więc dodam jeszcze jedną odpowiedź

No to wychodzi na to, że całe tamto ubt było do wy*****ia bo ich zdaniem byli czyści dopóki ja ich nie rozpisalem xD

• Lubie to ! 1

• Urlop

Sorka ale ja jestem na nie wypowiadaje się we własny podaniu i kłócenie się w podaniu już powinno być dawno skreślone i odrzucone to podanie 

Zostaw to miejsce komuś dobremu 😉

Wysłałem do dwóch kandydatów to samo demo, do sprawdzenia umiejętności w rozpisywaniu demek. 

Jeżeli chodzi o rozpisywanie demka wyszedł lepiej sxn. Mógłbym je tutaj wrzucić, ale myślę, że to zbędne jest. Jedyne co mogę dodać co do demek, to sytuację gdzie praktycznie każdą akcję dałeś +B, gdzie na rozpisce są tylko dwie spalone akcje. 

@ RdzawyC21H30O2  Popełniasz błędy ortograficzne, gdzie w ATC jest wymagane posiadanie odpowiedniej znajomości języka polskiego, aby rozpiski wyglądały estetycznie.

Dodatkowo łamiesz regulamin, wypowiadając się w swoim własnym podaniu, oraz kłócąc się o jakieś bany osób, co nawet nie mają żadnego znaczenia w tym podaniu.

Odrzucam.

• Lubie to ! 3
  • kekw 1

𝗠𝗼𝘁𝗵𝗲𝗿𝗳𝘂𝗰𝗸 𝘁𝗼𝗱𝗮𝘆, 𝗯𝗶𝘁𝗰𝗵 𝗜'𝗺 𝘄𝗮𝗶𝘁𝗶𝗻𝗴 𝗼𝗻 𝘁𝗼𝗺𝗼𝗿𝗿𝗼𝘄
𝗗-𝟭𝟵 𝗿𝗲𝗽𝗽𝗶𝗻' 𝘄𝗵𝗲𝗿𝗲 𝘆𝗼𝘂 𝗱𝗶𝗲 𝗼𝗿 𝗴𝗲𝘁 𝗼𝗳𝗳𝗲𝗱
𝗟𝗼𝘀𝘁 𝗶𝗻 𝘁𝗵𝗲 𝘄𝗼𝗼𝗱𝘀, 𝗸𝗲𝗲𝗽 𝗮 𝘄𝗲𝗮𝗽𝗼𝗻 𝗶𝗻 𝘁𝗵𝗲 𝗰𝗮𝗿.

•  archonek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie