Skocz do zawartości

Zablokowane [ZAMKNIĘTY]Podanie na moderatora-ajdarkowa Ali Ali

KOŻUCHOVSKA FLIP SIGMA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:
Imię: Benuś.
Doświadczenie: Może nie mam na tyle,ale wiem z czym wiąże się rolą moderatora i jakie obowiązki obejmuje.
Opisz swoją osobę: Hejka. Jestem Benuś( Imię papieskie nadane przez @ CwaniaK ) . Jak ktoś mnie zna jestem od początku forum i myślę,że społeczeństwo może mnie kojarzyć. Co dalej? Jestem pozytywnym człowiekiem nastawionym do życia i ludzi. Czasem puszcza mi hamulce,i widać to było na discordzie. @ Mistrz Yoda potwierdzi xd.

Pełnię tutaj rolę redaktora,i myślę,że idzie mi całkiem nieźle. Podchodzę drugi raz z podaniem i myślę,że jeśli mnie wybierzecie to razem zwojujemy świat. ( @   Emperor Palpatine z tobą też).  Mam do siebie dystans i nie obrażę się,jeśli ktoś coś źle powie. Wiadomo przeszłość nie była tutaj kolorowa. Było kilka rzeczy,które nie powinny mieć miejsca,ale myślę,że widać poprawę.  

Interesuję się fotografią,muzyką( klasyczną oraz tą współczesną), światem zwierząt i roślin oraz ekologią. 

Co Twoja osoba wnosi w życie forum?: Hm. Myślę,że pozytywną energię oraz jakieś rozluźnienie,który powinien mieć każdy człowiek.
Kontakt: Discord,Steam,Forum,numer telefonu mojego menagera ( @   Emperor Palpatine ) .

Edytowane przez ajdarkowa ali ali.
  • kekw 1
  • LOVE <3 2

• Administrator
Administrator

Podanie napisane jak kura pazurem nawet się nie wysiliłeś…

- co twoja osoba wniesie w zycie forum;

”pozytywizm” chyba sobie żarty robisz?

nawet się nie tutaj nie mogłeś rozpisać..

zarty sobie robisz z podania jak i zreszty gdy patrzy się na twoje wcześniejsze podanie..

stanowczo NIE!

• BAN ! 1
  • Przykro mi 2

spacer.png

Mój głos jest na tak. Jest to najbardziej idealny kandydat spośród wszystkich innych aplikacji, które są obecnie prezentowane w tym dziale. Ta osoba ma możliwość zmiany pseudonimu co miesiąc, tydzień, a nawet dzień, co jest naprawdę imponujące. Jest najstarszym kandydatem na to stanowsiko, co jest ogromnym plusem. Wykazuje wysoki poziom dojrzałości. Bardzo dba o środowisko, a także zwierzęta, które w nim żyją. Jak na redaktora, ten użytkownik ma świetną interpunkcję i ortografię. Nie ma potrzeby, żebym przedłużał swoją odpowiedź. Po raz kolejny mój głos jest na tak.

Widzę, że osóbka nade mną forum bierze swoją role jako pracę….. traktując ową aplikacje poważnie , która jest po prostu uproszczone ,oczywiste, i for fun... Takie podania które mają na celu stworzenie humorystycznej atmosfery powinny być ewentualnie zamykane. Taka wypowiedz osoby nade mną jest zwykłym komentarzem NPC (bez urazy).

Edytowane przez Diego
  • kekw 5
  • Kupka 1

Na nie.

- Podanie, ma być podaniem, a nie oznaczaniem osób i " ten mnie nazywa tak, a ten tak."

- Nic w tym podaniu, nie jest zrozumiałe do roli moderatora, tylko twoja "przykra" przeszłość która tutaj widocznie miała miejsce.

- Są lepsi do kandydatury na moderatora 

• +1 2
  • Przykro mi 2

image0-7-1.gif.2bf89201993c0e2bcdf5007027cb307c.gif

a_0a5861eacbd8b268a3ec048a4c4823fa.gif.c4c961dc5219a5d62150abc4c3c6ce7d.gif

𝐼'𝑚 𝑔𝑜𝑜𝑑, 𝑦𝑒𝑎ℎ 𝐼'𝑚 𝑓𝑒𝑒𝑙𝑖𝑛' 𝑎𝑙𝑟𝑖𝑔ℎ𝑡

𝑃𝑖𝑒𝑐 𝑖𝑛𝑓𝑙𝑢𝑒𝑛𝑐𝑒𝑟𝑒𝑘 𝑤 ł𝑜𝑧𝑘𝑢, 𝑗𝑢𝑧 𝑛𝑖𝑒 𝑐𝑧𝑢𝑗𝑒 𝑠𝑖𝑒 𝑠𝑎𝑚

image0-7-1.gif.2bf89201993c0e2bcdf5007027cb307c.gif

Są wiele lepsi kandydaci na to stanowisko, więc jestem na nie

- Wiek ciągle to ukrywasz, jakbyś się tego wstydził. Więc pewno nie masz wymaganych 18 lat.. 

- Doświadczenie 

- Zachowanie

- Skakanie po rangach

+ Staż na forum

+/- Aktywność

• +1 1
  • Przykro mi 2

Bejba to jedyny dobry kandydat, reszte podań to aż szkoda kometować przy tym wspaniałym człowieku

+ Aktywny, 

+ pomocny, 

+ staż na forum, 

- czasami brak w Tobie powagi

Jestem na tak 

@ ajdarkowa ali ali. Bejba! 

• kekw 1
  • LOVE <3 1
  • Mistrzostwo 1

AYSZA78.gif

Jestem na Tak

+Wiek

+Podanie

+Staż

+Aktywność

+Doświadczenie

the.gif.89b03a30a44341808cbacf5e1bf452a0.gif.da2130f11b9b8396a1706e122709aece.gif

• Administrator
Administrator
klxHwyM.png

Przez Maniek,

Podejdź do sprawy poważnie i napisz normalne podanie.

image.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie