Skocz do zawartości

Zablokowane [TEMAT ZAMKNIĘTY]Odwolanie od degradacji

OxyMen2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  @   OxyMen2
Za co dostałeś degradacji: 

Działanie na innej sieci  Powód jaki to jest powód jeśli nie posiadałem tam rangi nawet nie uzyskałem jeszcze do dziś odpowiedzi od nich. 

Coś od siebie:

Głównie chodzi o akwarium.  

Napisałem im ofertę dawno temu 30 maja  i 4/5 /6 czerwca czy nie chcą rąk do pomocy przy forum i serwerach jeszcze gdy nie było mojego podania na redaktora tutaj.

received_961753797873030.jpeg.15c274166d06837cebf7effe2fab14b0.jpeg

Właścicielka rybka kazała zgłosić się do technika no cóż napisałem też do niego. 

Po czym czekałem aż do soboty na ich odpowiedz w celu oferty której im złożyłem. 

Dostałem odpowiedź że muszą porozmawiać z właścicielką i dalej tej odpowiedzi nie było. 

Potem stwierdziłem że nie ma sensu czekać na ich odpowiedz więc zacząłem wstawiać tematy w redakcji na Psychasiada poświęciłem trochę czasu  , aby tematy były dobrze napisane jak i były do nich źródła , by nie były nigdzie skopiowane.

Jest ich w redakcji dość dużo bo siedziałem trochę h przed laptopem, aby postarać się na ową posadę na forum. 

Uważam że degradacja jest nie słuszna z roli Redaktora., gdyż nie posiadałem rangi na innej sieci i nie działałem więc degradacji nie powinno być.  Nie ma tam ani jednego tematu odemnie dodanego. 

Nawet gdy uzyskłbym od nich odpowiedzi to bym odrzucił propozycję , ponieważ zostałem tutaj przyjęty na role redaktora.v

Jest to obsórd.

Temat  ten napisałem owy nie dla beki czy dla jaj , ale gdy dostałem degradacja to ani jedna osoba z góry:

Jak to zrobił w profilu u mnie   @ Mechu  ale widzę że po zgłoszeniu @ Moderator to usunął.

Także powinien dostać ostrzeżenie na forum za takie zachowanie. 

Też mam wiadmosc od @ Boski Z Polski  gdyż napisał mi na Messenger żebym nie robił afer a jeśli ktoś będzie mnie prowokować to mam mu to zgłosić sam mu napisałem że nie szukam dymów ;)

Screenshot_2022-06-15-11-32-51-839_com.facebook_orca.jpg.ad9943f56e7e97217cf35c8595a18ff7.jpg

Możecie się śmiać itp ale niech każdy z was przemyśli słowa @ Boski Z Polski  w moim podaniu  na Redaktora. 

Śmiejcie się w degradacji która uzyskałem od @ Boski Z Polski  gdyż nie znacie całej sytuacji lecz tutaj jest opisane wszystko 

Cytat :

"Dla przypomnienia. Każda osoba, która przyszła na sieć otrzymuje szansę. Osobiście uważam, że Oxymen wykorzystuje swoją szansę bardzo dobrze. Podoba mi się jego praca, jest samodzielna. Oczywiście, zdarzają się jakieś małe błędy, ale myślę, że opiekun zajmie się nim. Nie jest problematyczny i to się ceni."

Od tego czasu wykorzystywałem szansę nie kłóciłem się z nikim na forum jak i nie robiłem żadnej dramy , aby pokazać że zależy mi na owej posadzie. 

@ polkes  Nie odpisał w wiadomości prywatnej i messenger. 

@ Boski Z Polski  Nie odpisał w wiadomości prywatnej a bloknal mnie na Messenger (Żenada)

@ RIDE!  odczytał  wiadomość prywatną lecz nie udzieli żadnej wiadomości.

@ Mrs.Ana   Opiekuna która jedyna udzieliła konkretnych informacji na temat degradacji  to się ceni , ponieważ degradacja trochę trochę z dupy.

Screenshot_2022-06-15-11-33-26-439_com.android.chrome.jpg.124d336f634ed2a278f808b6b10fc678.jpg

• Założyciel Sieci

Dlaczego wstawiasz wiadomości z 30 maja a nie z czwartku np?

dostałeś u nas posadę a do ostatniej chwili starałeś się o nią na innym forum, czyli nie zależało Ci na naszym forum a tylko na kolorku gdziekolwiek. kolejna sprawa, ze po raz kolejny wypisujesz do dziewczyn z sieci i pytasz ile maja „wiosen” - trochę to nie pasuje do osoby pełniącej jakeis funkcje i dbającej o swoj dobry wizerunek. 

• Lubie to ! 1
  • kekw 3
  • LOVE <3 1

2 godziny temu, RIDE! napisał:

Dlaczego wstawiasz wiadomości z 30 maja a nie z czwartku np?

Proszę. 

Od 30 maja   do niedzieli.

I

i w niedzielę już napisałem podanie u was bo stwierdziłem że nie ma sensu czekać na odpowiedź jak i marnować czasu. 

received_1677018202648427.jpeg

received_349618870647144.jpeg

@ RIDE! raz napisałem do jednej osoby o wiek i chyba w tym nic złego więc nie pisz głupoty  gadasz. 

Jakbyś nie zauważył to tutaj były dodawane tematy w redakcji nie tam.

A tym bardziej że napisałem wyżej że nawet gdy uzyskłbym od nich odpowiedzi to bym rezygnował gdyż dostałem się tu na redaktora ;)

received_2795516714078607.jpeg

@ rybka  Z czego połowa sieci na screen co dałaś już nie istnieje lub została zamknięta.  Nie rób debila z kogoś bo pierwsi wysłaliście skrina że pisałem z wami do tutejszej administracji. 

U was rangi żadnej nie posiadałem więc powód degradacji tutaj jest nieodpowiedni jak i zdupy. 

Jakbyś pomyślała to jest rozpisane gdzie posiadałem range ową i jaka 🤣

Dokładnie zacząłem się tutaj udzielać więcej dużo więcej. Bo wieje nudą u was dlatego złożyłem podanie na redaktora tutaj.

@ Cycu ;]  Ja napisałem im ofertę nie dostałem odpowiedzi. Nie starałem się na dwóch sieciach bo tam nic nie dodawałem

To złożyłem podanie tutaj .

To dwie inne rzeczy. 

A to co pisze ride to z dupy wzięte bo pisałem tylko z jedna osoba ale to nic w tym złego więc chore to.

Edytowane przez OxyMen2

Cześć, wywołałeś mnie więc się pojawiłam. 
Dokładnie na wiadomościach, które wstawiłeś widać, że Verti zwrócił uwagę na to, że udzielasz się bardziej tutaj, więc dla nas temat był zamknięty. Bardzo nieładnie, że bez czyjejś zgody udostępniasz screeny z rozmowy, aczkolwiek jeśli już to robisz to zrób to porządnie, a nie wyrywkowo z kontekstu. 
Napisałeś do nas wiadomość, w której wymieniłeś multum sieci, na których posiadałeś posadę. Taka ilość jest niecodzienna, stąd potrzebowaliśmy czasu na zweryfikowanie rzeczywistego powodu dlaczego Cię tam już nie ma. Mimo, że bardzo tego nie lubię robić to muszę posłużyć się screenem z rozmowy z Tobą. Tak jak zrobiłeś to Ty, żeby ukazać ilość sieci.

ea93389e-773f-47ff-aa54-46baa73c5109orca-image-1900036734.jpeg.e51ebf55b0774cf1497b9e94160439a6.jpeg

Weryfikowanie tego nie zajmuje 10 minut zwłaszcza, że my jako administratorzy nie zajmujemy się głównie forum. Forum to zajęcie, które jest w kolejności po obowiązkach. Natomiast tak jak wyżej wspomniałam w momencie kiedy zacząłeś się starać o posadę tutaj, my zamknęliśmy temat. Regulamin mówi jasno o zakazie rangi na dwóch forach naraz. Z mojej strony to wszystko, dzięki:)

• Lubie to ! 2
  • kekw 2
  • LOVE <3 1

Może ja się wypowiem.

Sam fakt, że pisałeś prawie, że jednocześnie o rangę na jednym forum jak i na drugim, to jest takie trochę pchanie się na cokolwiek i gdziekolwiek, albo się starasz na jednym forum i dążysz do danej rangi, albo wcale, a nie na jednym i drugim. Co innego by było ( moim zdaniem, nie każdy musi się z tym zgadzać ), gdybyś miał już te 2 rangi na obydwu forach, i nikt by o tym nie wiedział, a byś robił coś dla jednego i coś dla drugiego to nie miałbym zastrzeżeń, co innego gdybyś zaniedbywał na jednym z forum. A no i jeżeli to co @ RIDE!  pisze jest prawdą, to z góry powinieneś dostać degrada. To nie jest forum do randkowania. 

• Lubie to ! 3
  • kekw 1

Trochę żałosne, przychodzisz do nas, angażujesz się, pytasz się o redaktora oraz o AC i jednak na innej sieci próbujesz wejść na rangi. 

3 godziny temu, OxyMen2 napisał:

Uważam że degradacja jest nie słuszna z roli Redaktora., gdyż nie posiadałem rangi na innej sieci i nie działałem więc degradacji nie powinno być.  Nie ma tam ani jednego tematu odemnie dodanego. 

Ale ubiegałeś się o rangę na innej sieci... Skoro Twoja oferta nie została odrzucona , to nadal jest aktualna. W zasadzie była.

No cóż, każdy, dosłownie każdy otrzymał szansę, a Ty jej nie wykorzystałeś. Szkoda, liczyłem, że będzie bardziej ci zależało i zostaniesz z nami na dłużej.

@ RIDE!  @ polkes myślę, że temat do zamknięcia 

• Lubie to ! 1

• Ride! odblokował(a) ten temat

Jako opiekun redakcji moim obowiązkiem w takich sytuacjach jest poinformowanie Cię, co się stało. 

Dostałam instrukcje, które Ci przekazałam. 

Niestety osoby wyżej mają rację. Ubiegając się o stanowisko u nas powinieneś zakończyć sytuację, która nastąpiła na poprzednim forum. 

Jednakże rozumiem Cię trochę, ponieważ przed degradacją powinieneś mieć wyjaśnione, co i jak. 

Niestety w tej sytuacji, degradacja jest słuszna. Bo wychodzi na to z tych rozmów, że tam rozpatrywano Twoją propozycje a tutaj składałeś podanie. 

Angażując się w coś musisz wkładać w to serce. Może w przyszłości jeszcze Cię tutaj zobaczymy. 

• Ride! zmienił(a) tytuł na Odwolanie od degradacji
  • Ride! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie