Skocz do zawartości

Zablokowane Krótki artykuł na temat sportu


diegoez20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od zawsze powtarzane słowo sport to zdrowie otóż tak, czasami nawet wystarczy krótki bieg a to naprawdę robi dobrze dla człowieka. Ja aktualnie chodzę na piłkę nożną już 3 miesiące i naprawdę się dobrze czuje niektórzy chodzą na siłownię i inne tam boxy, naprawdę warto rozwijać swoją pasję. Trzeba zaczynać od małych kroków jak ci się nie uda to wstań ściśnij pięść i leć dalej wystarczy wierzyć w siebie dążyć do końca uzyskać cel a nie którzy będą w TV więc tak jak mówię od małych kroczków do wielkiego byka. Badania pokazują że uprawianie sportu chroni też przed:

 

 

 

Pogarszaniem się pamięci spowalnia procesy demencyjne u osób starszych (I nie tylko). A co z najmłodszymi? Jak aktywność fizyczna wpływa na osiągi w nauce W przypadku dzieci, zwiększenie ilości czasu przeznaczonego na aktywność fizyczną (W tym również zwiększenie liczby godzin wychowania fizycznego) nie wpływa negatywnie na wielkość osiągnięć w nauce (Trudeau I Shephard 2008).

 

 

Sport jest jednym z lepszych środków prewencyjnych, hamuje rozwój chorób otępionych, zwłaszcza Alzheimera. Warto zatem zachęcać seniorów do aktywności fizycznej. Nic tak bardzo nie pogarsza sprawności umysłowej starszych ludzi jak bierne i samotne przebywanie w czterech ścianach swojego domu dlatego warto ćwiczyć.

312004_r2_940.jpg

  • LOVE <3 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusik za pracę ogólnie. 
Przed Tobą długa droga do tego, aby wyćwiczyć własny styl pisania oraz punkt zaczepienia. Interpunkcja trochę musi zostać dopracowana. Polecam CI wpisać w internet przed czym i po czym stawia się znaki interpunkcyji.
Musisz też wizualnie wyobrazić sobie, gdzie się kończy zdanie, a gdzie zaczyna. 
Przykład: 
Ja aktualnie chodzę na piłkę nożną już 3 miesiące i naprawdę się dobrze czuje niektórzy chodzą na siłownię i inne tam boxy, naprawdę warto rozwijać swoją pasję. - To Twoje

Aktualnie chodzę na piłkę nożną już 3 miesiące i  dobrze się czuje uprawiając ten sport. Inny natomiast chodzą na siłownię i inne tego typu sporty. Warto rozwijać swoją pasję i dążyć do celu. - Moje :) 


Cieszę się, że starasz się rozwijać i próbujesz czegoś nowego. ;) 

Edytowane przez Mrs.Ana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł w porządku lecz wizerunek trochę do poprawy.

Mogłeś powiększyć czcionkę jeżeli tekstu nie było aż tak dużo  ^_^

  • LOVE <3 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  kajusia zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie