Skocz do zawartości

Zablokowane [PROPOZYCJA PRZYJĘTA]Propozycja- Jaki konkurs i jakie zmiany/pomysły chcielibyście zobaczyć w redakcji?

KOŻUCHOVSKA FLIP SIGMA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: @ ajdarkowa ali ali.

Czego dotyczy propozycja: Redakcji.

Co by wprowadziła: 

Pytanie do was:

Co chcielibyście zobaczyć nowego w redakcji albo usunąć,jeśli coś wam przeszkadza.

Możecie też zaproponować jakiś konkurs tematyczny związany z redakcją. Wszystkie pomysły zostaną przeanalizowane z administracja forum i myślę,że będzie to coś fajnego i twórczego.

Opis: Zacznijmy od samego początku.

Moje zmiany,które osobiście bym wprowadził:

° odejście od całego działu psycha na co dzień,większy nacisk kładziony byłby na psycho serie,które byłyby robione częściej.

° Zmiany w seriach,których nie będę wypisywał,lecz na pewno zmieniłbym zasady niektórych serii.

Zapraszam do dyskusji i podsuwania ciekawych pomysłów! 

Pozdrawiam.

• Lubie to ! 1
  • LOVE <3 3

Recenzja filmów, recenzja książek. Nowości na netfixie, które warto obejrzeć. Raz w tygodniu. Np. 

" Poniedziałkowy wieczór filmowy" 

"Weekend z książką" 

• Lubie to ! 5
  • LOVE <3 1

Wywaliłbym: 

- Cytat dnia

- Dowcip dnia 

- Przysłowie dnia.

W tym systemie zostawiłbym jedynie:

Ciekawostka i Pytania dnia, bo według mnie są to 2 najciekawsze  opcje.

Życzenia urodzinowe są dla mnie również zbędne, bo czy życzenia urodzinowe od obcych osób, kogoś w jakiś sposób cieszą? Skoro pewnie nawet nie są szczere. 

A jak komuś zależy to zawsze możesz sobie zjechać na dół forum i sprawdzić kto urodziny ma i złożyć mu życzenia w wiadomości prywatnej.

Zwiększyłbym ilość artykułów, oraz ciekawostek, bo obecnie oba te działy są martwe.

48 minut temu, WILLY WONKA napisał:

Recenzja filmów, recenzja książek. Nowości na netfixie, które warto obejrzeć. Raz w tygodniu. Np. 

" Poniedziałkowy wieczór filmowy" 

Z tym się zgadzam, lecz nie ograniczałbym się tylko do filmów dostępnych na platformie Netflixa, bo nie każdy korzysta akurat z tej platformy.

Oczywiście, jeżeli w redakcji mamy kogoś kto lubi oglądać filmy, bo żeby zrobić recenzję, wypadałoby obejrzeć film :KEKW:

Oprócz tego można również zrobić serię polegającą na podróżach po świecie, gdzie będziecie opisywać wybrane państwo, a że jest ich prawie 200 to można długo serię ciągnąć :D 

Co do serii z użytkownikami nie wypowiadam się, bo średnio mnie to wszystko interesuje.

• Lubie to ! 3

Ja już kiedyś kiedyś kiedyś pisałem o tym z @ kajusia , lecz ja nie mam czasu wam w tym pomóc. Zamiast x tematów jednego dnia, sugerowałbym, żeby wszyscy @ Redaktor współpracowali nad jednym tematem. Np PnŚ - Pytanie na Śniadanie. Lub w naszych realiach np "Rozpocznij dzień z Psychą"

W każdym temacie np byłoby;

• Ciekawostka na dziś
  • Fakt dnia
  • Dowcip dnia
  • Cytat dnia
  • Nietypowe święto
  • Krótki tematyczny wywiad (np ciekawostka dnia to coś o motoryzacji, to 2-4 zdania zamieni się o tym z @ zamach na przeciętność , bo jak wiemy się tym interesuje (przykładowo)
  • Pogoda na dziś
  • top 3 muzyka 
  • itp

Czyli każdy musiałby dać coś od siebie, a temat 1 dłuższy 

Pisane na szybko wszystko by się jeszcze ustaliło itp. 

Mógłbym wam pomóc przy tych wywiadach. 

Nie każdy temat musiałby mieć wszystkie te powyższe serie oczywiście ;) 

Edytowane przez Mistrz Yoda
  • Lubie to ! 2
  • +1 1

Super propozycja, osobiście nad tym rozmyślałem ostatnio, jak najbardziej jestem za usunięciem zbędnych serii kierując się „nie ilość a jakość”. 

Aktualnie wypisaliście nam tutaj super pomysły, nad którymi wraz z @ kajusia będziemy pracować, aby poprawić jakość redakcji, jakość serii które zostały zaniedbane i mamy nadzieję że poprawimy również aktywność w dziale redakcyjnym. 

Czekamy na dalsze pomysły dotyczące zmian w redakcji, stąd też moje pytania do was.

Jakie serie chcielibyście jeszcze zobaczyć?

Jak często chcielibyście aby takowe serie się pojawiały?

Chcielibyście zobaczyć serie „Co wolisz…”?

Zachęcam do dyskusji wszystkich!

@  Użytkownik @ Kobieta 

• Lubie to ! 2

IMG_3591.gif

• CwaniaK promował(a) i podpiął/eła ten temat

Jako iż nie zaproponowaliście więcej propozycji do zmian w redakcji, wraz z @ kajusia usiądziemy do tego w niedzielę i wybierzemy najciekawsze propozycje które wypisali nam @   Superfk  @ WILLY WONKA  @  Olaf Scholz  @   Adrian. oraz @ Mistrz Yoda , dziękuję wam w imieniu całej redakcji PsychaSiada za wypisaniu paru zdań na ten temat. 

Propozycję przyjmuję, niebawem  ujrzycie nowości w redakcji! Mam nadzieję że zmiany się wam spodobają, damy z siebie wszystko aby przywrócić jakość redakcji. 

Widzimy się niebawem z nowościami.  :uszamirusz:

• Lubie to ! 1
  • +1 1
  • LOVE <3 3

IMG_3591.gif

• CwaniaK przestał(a) promować i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie