Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE PRZYJĘTE]Podanie na Redaktora- ajdarkowa ali ali.

KOŻUCHOVSKA FLIP SIGMA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Imię: ajdarka.
Dlaczego Ty?: Chciałbym wrócić po krótkiej przerwie, ponieważ brakuje mi redakcji. Wiadomo były wzloty i upadki w redakcji,jednak myślę,że dawałem sobie radę. Obecnie redakcja potrzebuje trochę świeżości i mam nawet pomysły,co można byłoby zmienić,aby zachęcić użytkowników do zaglądania w ten kącik. 

Posiadasz doświadczenie?: Oczywiście,długi czas byłem redaktorem,więc posiadam doświadczenie.
W skali od 1-10: 8.
 Kontakt:  Forum,Steam,Discord.
W czym czujesz się najlepiej?: Artykuły,ciekawostki,pytania dnia.

Przykładowe prace: Stworzyłem ich dużo,więc wystarczy poszukać.:)))

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png

• LOVE <3 1

Jestem na NIE

+dośw

+Kontakt

Zastanów się najpierw  jaką posadę chcesz pełnić i pozniej napisz podanie, pchasz się na każdą range a na końcu idziesz na urlop lub piszesz rezygnacje :P 

• Lubie to ! 1
  • -1 1

19 godzin temu, ajdarkowa ali ali. napisał:

Przykładowe prace: Stworzyłem ich dużo,więc wystarczy poszukać.:)))

Ty masz ludzi zachęcić do swojego podania, więc powinieneś tutaj ładnie wstawić swoje najlepsze prace, zamiast kazać szukać sobie samemu. Po to masz ten punkt aby go wypełnić. -

Dość szybko nudzisz się rangami o które się starasz. -

Nie potrafisz się pogodzić z negatywną opinią na swój temat. -

Z nieznanego powodu nie chcesz napisać swojego wieku w podaniu, jakby co najmniej był kodem enigmy.  -

Doświadczenie + 

Jeżeli tak jak piszesz brakuje Ci redakcji to zawsze możesz zrobić coś fajnego bez rangi aby pokazać że faktycznie chcesz coś tu robić. 

Na nie.

• Lubie to ! 2
  • +1 2
  • Przykro mi 1

• Administrator
Administrator

Jestem na nie!

- skaczesz po rangach i znikasz

- brak prac ( te które są to stare, żadnej nowości nie wnosisz, jako redaktor mógłbyś przynajmniej chociaż jedną nową pracą zaskoczyć )

- podanie na odpierdziel co tez nie przekonuje..

• Lubie to ! 1
  • -1 1
  • kekw 1

spacer.png

Na nie. Współpracowałem z Tobą jako @ Organizator i ty sam nie wiesz czego chcesz.. 

- Wiele rang/podań

- Niezdecydowanie

+ Doświadczenie 

• Lubie to ! 2
  • -1 1

Wspólnie zadecydowaliśmy, że przed decyzją odnośnie podania, chcemy najpierw z tobą pogadać. Kilka pytań, krótki wywiadzik :whiteheart:

Zapraszam na priv!

• Lubie to ! 1

A więc tak, @  ajdarkowa ali ali. zgodził się na warunki powrotu, mianowicie:

- Okres próbny 2 tygodnie, wiadomo 1 przewinienie = wydalenie z redakcji bez możliwości powrotu na rangę.

- Rezygnacja po krótkim okresie z mało przekonującym powodem = brak możliwości powrotu na rangę.

Przeprowadziliśmy również krótką rozmowę, @  ajdarkowa ali ali. zrozumial swój błąd z rezygnacją bez wcześniej rozmowy z nami. Teraz ma więcej czasu, więc może aktywnie brać udział w rozwoju redakcji.

Wiadomo, jest młody dlatego chciał spróbować czegoś więcej poza redakcją, stąd też proszę o wyrozumiałość z jego podaniami na inne rangi.

W razie pytań, zażaleń jestem otwarty na wiadomości prywatne, chętnie odpowiem na każde pytanie skierowane w temacie przyjęcia podania.

Decyzja podjęta wspólnie z @ kajusia .

Witamy spowrotem.

• kekw 1
  • LOVE <3 1

IMG_3591.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie