Skocz do zawartości

Zablokowane [ Artykuł ] - Rosyjska mafia "Bratwa"


turki geng
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bratwa to potoczna nazwa rosyjskiej mafii, która działa na całym świecie i jest uważana za jedną z najpotężniejszych organizacji przestępczych na świecie. Choć Bratwa nie jest jedną, scentralizowaną organizacją, składa się z wielu grup przestępczych, które działają w różnych częściach Rosji i innych krajach, a także często współpracują ze sobą. Owa mafia została założona przez Siergieja Michajłowa w 1988 roku.

 

Historia Bratwy sięga czasów Związku Radzieckiego, kiedy to przestępczość zorganizowana miała swoje korzenie w różnych grupach kryminalnych i gangach. Po rozpadzie ZSRR, wiele z tych grup rozwinęło się w silne i wpływowe mafie, takie jak Bratwa.

 

Bratwa zajmuje się różnymi dziedzinami przestępczości zorganizowanej, takimi jak przemyt broni, narkotyków, ludzi i towarów, a także wymuszenia haraczy, porwania i morderstwa. Jednym z największych źródeł dochodu Bratwy jest przemyt narkotyków, zwłaszcza kokainy, która jest sprowadzana z Ameryki Południowej do Europy i Rosji.

 

Członkowie Bratwy są bardzo lojalni wobec swojej organizacji i często stosują brutalne metody, aby utrzymać swoją pozycję i wpływy. Wewnątrz organizacji panuje hierarchiczna struktura, a członkowie muszą przestrzegać ścisłych reguł i kodeksów honorowych. Bratwa często angażuje się w wojny gangów z innymi grupami przestępczymi, co prowadzi do zwiększenia przemocy i liczby ofiar.

 

Bratwa ma również wpływy na politykę i gospodarkę w Rosji i innych krajach, szczególnie w branży paliwowej, co często prowadzi do korupcji i innych nielegalnych działań.

 

Podsumowując, Bratwa to jedna z największych i najpotężniejszych mafii na świecie, zajmująca się różnymi dziedzinami przestępczości zorganizowanej i wpływając na gospodarkę i politykę w Rosji i innych krajach. 

 

źródło: ChatGPT

  • Lubie to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc, tak brakuje mi tu obrazków, kolorów i podkreślenie tytułów lub ważnych słów. A tak to + za chęci masz.

the.gif.89b03a30a44341808cbacf5e1bf452a0.gif.da2130f11b9b8396a1706e122709aece.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lotencjusz zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie