Skocz do zawartości

Zablokowane [ZAMKNIĘTY]Propo odpracowanie bana

Korbol95
 Udostępnij

Odpracowanie bana za wpłatę $  

8 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jesteście za tym pomysłem po wpłacie $?

• Tak 5-15zł?
    • Tak 15-30zł?
      0
    • Tak powyżej 30zł?
    • Nie i ban zostaje

Rekomendowane odpowiedzi

@ Dorotka lat 6 wspomniała na grupie odnośnie sprawy z odwołaniem i mówię napiszę żebyście się wypowiedzieli.

Chodzi o odpracowanie bana. Parę lat temu było tak że odpracowywało się bana reklamami, ale myślę że to i tak rezultatu nie zdaję bo nikt na to nie patrzy. Teraz liczy się hajs i opłata reklamy. 

Pytania do Was:

1. Jesteście za takim czymś, macie jakieś przemyślenia, żeby bo banie można było go "anulować" wpłacając datek na serwer? (Chodzi o bana np za sgs czy reklamę lub inne max do tygodnia?)

2. Co wy na to, żeby np po banie za wh lub inne czity wpłacając datek i czasie np. nie wiem miesiąca, 2, pół roku taki ban także "anulować"?

Ale też nie może być tak że każdego bana i  za każdym razem  da się tak mówiąc "kupić". Myślę że to może jednorazowa akcja, gdyby się to powtórzyło to nie byłoby już zmiłuj. Dajcie znać jak się zaopatrujecie na to i zobaczymy. 

@ Admin Serwera 1.6 Only [DD2 #2]

• Lubie to ! 1

Pieniądz rządzi światem 🙂 kto ma kasę ten się wykupi? 

Stawka śmieszna, ludzie będą czuć się bezkarni, ponieważ w każdej chwili przeleje 5-10 zł i będzie  nadal grał. Już lepiej wprowadzić większą sumie i taryfikator od popełnionego wykroczenia. Po drugie, administracja powinna zastrzec sobie, czy w ogóle pozwolić użytkownikowi na to, żeby się wykupił.

• Lubie to ! 2
  • +1 1

1. jak dla mnie odkupywanie winy za hajs za czitowani nie wchodzi w grę, ewentualnie jeśli ktoś ma bana, za modele,sgs. 

Popieram zdanie @ expsdem jedyna możliwość wykupienia ub powinna być za

-sgs 

-modele 

Bany za czity, reklamę itd. powinny być stałe bez możliwości ub

20 minut temu, Nicky Louda. napisał:

Popieram zdanie @ expsdem jedyna możliwość wykupienia ub powinna być za

-sgs 

-modele 

Bany za czity, reklamę itd. powinny być stałe bez możliwości ub

Myslę ,że wiecej tutaj nie trzeba pisac . Masz pieniądze masz władze hehe 

645e615f7c006af50d19e5d6-1.png.0dbf527742aa53a477674473dd21f9bd.png

3 minuty temu, kroks. napisał:

Myslę ,że wiecej tutaj nie trzeba pisac . Masz pieniądze masz władze hehe 

Wiesz zawsze są to pieniądze dla serwera, a sgs czy modele to nie jest bóg wie jakie oszustwo. Można by było też dodac to że bana można wykupić max 3 razy, a później nie jest to już możliwe 

• Lubie to ! 1

Teraz kolejna kwestia  jest taka, że lepiej będzie takiemu delikwentowi pójść na inny serwer, i za kasę przeznaczana "na wykupienie się"  kupić sobie svipa na 2 miesiące, niż grać tu🙂

To nie jest jedyny serwer, żeby płacić, za to, żeby sobie pograć 🤷 jeśli ktoś czituje, wiadomo, że nie bierze serwera na poważnie. Bez znaczenia, gdzie będzie grała taka osoba. 

@ WILLY WONKA większość może i tak myśli, ale jest jakaś garstka osób, które chciałyby dalej grać mimo że zrobili coś źle i żałują. Temat to propozycja tylko.

Każdy pisze że hajs hajs, ale gdyby nie właściciel wykładający ten hajs na serwer to chu.. by z niego było, a tak by można było wspierać, jakieś nagrody albo nowy serwer ogarnąć. A ci co się wypowiadają i tak więcej nie dorzucą, bo już za admina ledwo ledwo

32 minuty temu, Korbol95 napisał:

@ WILLY WONKA większość może i tak myśli, ale jest jakaś garstka osób, które chciałyby dalej grać mimo że zrobili coś źle i żałują. Temat to propozycja tylko.

Każdy pisze że hajs hajs, ale gdyby nie właściciel wykładający ten hajs na serwer to chu.. by z niego było, a tak by można było wspierać, jakieś nagrody albo nowy serwer ogarnąć. A ci co się wypowiadają i tak więcej nie dorzucą, bo już za admina ledwo ledwo

Rozumiem Cię. Zawsze to jakaś inwestycja w server. Tak jak napisałem wyżej, taryfikacja kar. Pomysł jest ciekawy i do przedyskutowania, wszystkie za i przeciw. 

• +1 1

• 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie