Skocz do zawartości

Zablokowane [Odwołanie] dinx

dinxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: Walim dinx patologia
STEAMID: 

STEAM_0:1:181524937

Serwer: Klasyk dd2 

Data zdarzenia: 20:15

Wszystko opisane tu. @ archonek skoro demo jest piec to czekam na rozpiske, nie masz prawa mnie banować na podstawie swoich urojeń. To, że dzisiaj dostałeś pare ciepłych słow na innym serwisie to jedno, to co robisz to drugie. Twoj pan czeka na rozpiske :*

• kekw 3

Generalnie zastanawia mnie jeden fakt, dostałeś dzisiaj ode mnie bana (wstaw ssy na forum ) ssy ponoć czyste,po paru godzinach dostajesz znowu ssy od @ Jasiek  i już brak ub bo grasz na zakazanych modelach,gdzie tutaj jest logika Panowie? Nie wiem kto dał UB przy moim banie ale juz nie będę rzucał kłód pod nogi @ AntyCheat CS 1.6  .    @   dinxx szczerze co do twojej gry - oglądałem Cię dzisiaj na spec prawie całą mapę , według mnie napierdalasz na jakimś silent aimie czy chuj wie czym, pamiętam jedną akcję gdzie patrzysz na resp CT stojąc na długiej przy bs A wychodzi gościu od B , nawet nie zdążyłeś na gościa nacelowac a gościu dostaje heda, chętnie jutro obejrzę sobie twoje demkoo z HLTV i znajdę jeszcze jakieś smaczki bo trochę tego było. Do sedna - napiszę jeszcze raz  , według mnie grasz ODJEBANY.  Z pozdrowieniami lub bez ,jak kto woli. 

• Lubie to ! 1

645e615f7c006af50d19e5d6-1.png.0dbf527742aa53a477674473dd21f9bd.png

7 minut temu, kroks. napisał:

Generalnie zastanawia mnie jeden fakt, dostałeś dzisiaj ode mnie bana (wstaw ssy na forum ) ssy ponoć czyste,po paru godzinach dostajesz znowu ssy od @ Jasiek  i już brak ub bo grasz na zakazanych modelach,gdzie tutaj jest logika Panowie? Nie wiem kto dał UB przy moim banie ale juz nie będę rzucał kłód pod nogi @ AntyCheat CS 1.6  .    @   dinxx szczerze co do twojej gry - oglądałem Cię dzisiaj na spec prawie całą mapę , według mnie napierdalasz na jakimś silent aimie czy chuj wie czym, pamiętam jedną akcję gdzie patrzysz na resp CT stojąc na długiej przy bs A wychodzi gościu od B , nawet nie zdążyłeś na gościa nacelowac a gościu dostaje heda, chętnie jutro obejrzę sobie twoje demkoo z HLTV i znajdę jeszcze jakieś smaczki bo trochę tego było. Do sedna - napiszę jeszcze raz  , według mnie grasz ODJEBANY.  Z pozdrowieniami lub bez ,jak kto woli. 

to wez sobie demka popatrz a nie pierdolisz mi tu jakies kocopoly. Bylo dac zamiast ssow pova i by bylo po temacie. twoje snucie o kant chuja mozna rozbic. Swoja droga bardzo mnie ciekawi postac @ archonek , który lata na hpp wiecznie a wy go nie banujecie i ma jeszcze head admina. Przeciez ten gosciu na kazdej waszej sieci przypalony lata. Dlaczego nikt z tym nic nie zrobi ? :)

Edytowane przez dinxx

Według Ciebie to widzę że wszyscy pierdolą kocopoły. @ Jasiek też Ci zajebał ssy a mógł POV-a ... A i tak wpadłeś za modele bo wyszło na ss-ach + @ archonek Cię bardzo ładnie podsumował ,ja wzoruję się na tym co widziałem i jutro jeszcze raz sobie demka obejrzę ale BARDZO wątpię żeby to coś zmieniło misiaczku ;) .

10 minut temu, dinxx napisał:

to wez sobie demka popatrz a nie pierdolisz mi tu jakies kocopoly. Bylo dac zamiast ssow pova i by bylo po temacie. twoje snucie o kant chuja mozna rozbic. Swoja droga bardzo mnie ciekawi postac @ archonek , który lata na hpp wiecznie a wy go nie banujecie i ma jeszcze head admina. Przeciez ten gosciu na kazdej waszej sieci przypalony lata. Dlaczego nikt z tym nic nie zrobi ? :)

Ja wiem ,że najlepszą obroną jest atak ale kurwaaa gościu... Nie tędy droga XD

645e615f7c006af50d19e5d6-1.png.0dbf527742aa53a477674473dd21f9bd.png

Co ty brałeś? Od maja 2022 roku, jedynie gdzie gram to psychasiada. Raz na miesiąc sobie wejdę gdzie indziej, ostatnio wszedłem na jakieś Gzh które ma forum z 2k8 i zero zabezpieczeń, racja spotkałem Cie wtedy na tym serwerze, i jedyne co robiłeś to obrazales moją osobę jąkając się przy tym gdzie połowa serwera nie mogła Cię zrozumieć. Koniec końców skończyło się tym, że ktoś Ci konto na showupie zrobił. Na psycha wejdę sobie parę razy w tygodniu. Głównie gram tylko mixy na których tacy jak ty, to mogą najwyżej tabele potrzymać z dołu.

Przechodzac do sedna...

Odwolujesz się.

Admini są przekonani, że czitujesz. Antycheat również. Ja sprawdziłem demko i jest spalone. A ty dalej próbujesz coś drążyć...

Zmień koleżko te sety pobrane z internetu i udowodnij, że potrafisz coś zabić bez cheatowania. Chociaż na fastcupach. 

Temat jest zamknięty, a następne pisane tematy które nie mają sensu będą karane warnami.

Miłej nocy!

• Lubie to ! 3

•  archonek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie