Skocz do zawartości

Zablokowane [ZAMKNIĘTY][Odwołanie] NieJobba

NieJobba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

NieJobba
STEAM_0:1:542507568

BaseBuilder cs 1.6
około godziny 10:00
Link do bana

Za chuja znaleźć nie mogę xD

Jestem w ct klikam sobie w 1 blok z nudów randomowo poczym

admin Tomakuu daje mi bana na 120min.

Edytowane przez NieJobba
  • kekw 1

? to że sobie kurwa baze budowalem to nie moja wina zjebie

1. mam pozwolenie na mk od tabuna

2. nie zbugowalem klockow bo nawet nie wiedzialem ze wypierdoli serwer nie mojawina

3. leci skarga na ciebie za darmowe bany oraz przypierdalanie sie za darmo do mnie 

co ty tak sie domnie przypierdalasz chciałem obrócić klocek bo mi znikał nie widzisz tego?

pozatym dałeś mi bana za mk którego nie mam więc kurwa ogarnij sie troche wytrzeźwiej i zobacz na to z innej strony

pozatym z tego co widzę nie tylko ja budowałem oraz obracałem klocki więc dlaczego podejrzewasz mnie o wyjebanie serwera?

moim zdaniem zamiast polować skurwysynie na to by mnie zbanować to powinieneś może zgłosić to jak bugowałeś sobie rpgi albo jak faworyzowałeś osoby które ubliżały innym mając wyjebane na to i nawet nie reagując? pozatym chujowym adminem jesteś jak widziałeś że przy tabunie oraz wg siedziałem na "mk" i nic z tego sobie nie robili , powinieneś pomyśleć czemu pozatym napisałem ci dlaczego siedzę na mk. WYTRZEŹWIEJ TROCHE

Przez   Akukuuu,

Uważaj na słownictwo.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie