Skocz do zawartości

Zablokowane [Odwołanie] Walim dinx patologia

dinxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: Walim Dinx Patologia

STEAMID:STEAM_0:1:181524937

Serwer: Only dd2
Data zdarzenia: 22:11
Link do bana: http://psychobans.pl/amxbans/ban_list.php?bid=6793

Opis sytuacji: ogólnie bardzo dziwna sytuacja, dostałem wargod, mam ducka na rolce, strzelałem z awp z ctrl i zcięło mi cs'a. Nie wiem dlaczego tak mam, ale moge to udowodnić nagrywając swój screen. Chciałem go zrobic po rundce jak mnie ubiją czy coś. Dostałem wtedy bombe od admina i przerzuciło mnie na specta, ctrl+ ducki z rolki spowodowały mi crash cs'iska. Dzieje się tak w momencie gdy ginę i dalej duckuje z rolki i ctrl. Da rade to jakoś ogarnąć? Chętnie nastepnym razem możecie mnie dziabnąć. Pomocy wariaty. 

@edit:

Wariacie ja nawet nie widziałem tego. Mogłeś mi na voice nawijąć makaron jakiś zebym zszedł na spceta. 

@edit2:

Tak, specjalnie to zrobiłem robiąc 40:20 fragi mniej wiecej, hah

Nie patrzmy na czyjąś opinię, popatrzmy obiektywnie. Napisałem wyżej, że mogę wam nagrać cały ekran i pokazać jak mi gaśnie cs :)

Edytowane przez dinxx

• dinxx zmienił(a) tytuł na [Odwołanie] Walim dinx patologia

Pisałem ci, że gdy wyjdziesz z serwera dostaniesz perma, nie ostrzegałeś mnie, że może wywalić ci cs'a.

Według mnie zrobiłeś to specjalnie + innych jest też taka opinia.

EDIT:

Nie widziałeś tego ta ? Ale napisałeś, że "Chciałem go zrobic po rundce jak mnie ubiją czy coś."

Edytowane przez Akukuuu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie