Skocz do zawartości

Zablokowane [Odwołanie] boundless.

boundless
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick:  boundless.
STEAMID: 

Serwer:  dd2 
Data zdarzenia:  dziś 13
Link do bana:  http://psychobans.pl/amxbans/search.php

Opis sytuacji:  Nie mam pojecia co to za ban, gralem srednio od 10 do 17 z przerwami bez zadnych problemow z wejsciem ani bez zadnego bana ktory wyrzucił mnie z gry , przed 17 dostałem bana "niby " juz drugiego , zadnego resetu ip nic nie robilem ani nic wiec bym nawet nie moglbym wejsc/

Przez przypadek wrzuciłem to do archwium z forum a nie z UBT. Nie wspomnę już, że grałeś wcześniej na AB + masz zmienne IPimage.png.179a48ea6ed122a718863bae90cd4bd3.png

@ UNKNOWN Eldorado

Edytowane przez Akukuuu
  • -1 1

Serio nawet bym nie uwierzył że chodzi o jakies aimy czy coś , coś masz chujowo nagrane bo faktycznie na tym twoim nagraniu to tak wyglada ,gdybys dał normlanegoi bana to bym mial swojego pova a tak to musze odpalić hltv bo na tych twoich nagraniach to nawet z aimem sie tak nie celuje ;)

Na jakim AB grałem i kiedy nie miałem ub ? Zmiene ip moze i mam ale nie było nic zmieniane ,da rade to sprawdzic ? Chyba ze wylaczenie i wlaczenia komputera zmienia IP

Edytowane przez boundless
  • -1 1
  • kekw 1

• Moderator
Moderator

Zmieniłeś IP, ponieważ w 1 banie masz inne niż w 2 banie.

Edytowane przez UNKNOWN Eldorado
  • Lubie to ! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie