Skocz do zawartości

Zablokowane [ZAŁATWIONE]Csowicze.pl - Sprostowanie

Boski Z Polski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Boski Z Polski odblokował(a) i promował(a) ten temat

Jako, iż poszło o redakcję (też) to się wypowiem. 

Zapamiętajcie słowa "Tonący brzytwy się chwyta" - tego próbują csowicze. 

Co do samej redakcji: 
W życiu forum CSOWICZE.PL weszłam w 2019 roku. Najpierw na redaktora, później na op. redakcji.  Miałam przerwę przez akcję, którą odwaliłam będąc na OP.REDAKCJI (a każdy myślał, że na GM), a tu masz ci los. 
Ponowną szansę dostałam bodajże w 2021/20 roku. Znów w takim samym układzie + serwery. 

Wprowadziłam tam wiele pomysłów WŁASNYCH oraz tych na które pozwolenie dostałam z innych sieci (była jedna seria ,z którą były problemy z innym forum, ale tutaj pozwolenie na tę serię otrzymałam). 

Jeszcze lepszą akcją jest to, iż dosłownie każdy regulamin możemy podpiąć pod siebie.  

Nie wszyscy wiedzą, ale miałam nick MRS.FUKSIARA. Również Regulamin moderatora na owym forum należy do mnie i mogę go 1:1 skopiować, bo jestem podpisana. To jest właśnie to czego nie lubie w takich sytuacjach, że pewne osoby po prostu próbują na siłę robić problem.

cs2.png.deee6a8aa8de94fa8631e02533daef1f.png

Wszystko co jest podpisane moją osobą, jest moje i będę używać tego gdzie chce i kiedy chce, a co lepsze! Wszystko mam pozapisywane na komputerze. 

Widać poziom forum. 😉 Nikt nie jest święty, ale mam nadzieję, że to przestroga dla innych. 

cs1.png.b36b7f733340f10a766d13701b5f3180.pngcs3.png.22c9bf78d407a7ed7791c3ab9ed676a5.pngcs4.png.d6ded2c33a75d8e87f3ed04e6a89a93a.pngcs5.png.5495ccc205891205f379ba1566acbf8e.png

Kto mieczem wojuje od miecza ginie. 😉 

Macie daty modyfikacji, daty dodania rzeczy związanych z forum i reszte rzeczy ;> 

A i jeszcze jedno! Paczka z arenek 1vs1 (jeżeli takowa dalej bedzie dzialac) należy w 50% do mnie 😆 

@MasnyBen skąd masz takie głupie informacje. 
Arenki były napisane przez Pawła od którego kupiliśmy paczke 😄

Terrorista arenki były na początku gdy dopiero co przybyłam na sieć 😄 w 2019 bodajże. 

@Luvvka poczytaj sobie to dokładnie, zanim będziesz mówić bzdury  dokoła bo niezłe z Ciebie ziółko!
To co robisz w redakcji i to jakie serie prowadzisz to poczęci moja zasługa - Podziękowałabyś chociaż 😄 

Edytowane przez Mrs.Ana

Ja do ich sieci też nic nie mam, dużo osób stamtąd lubię aczkolwiek to najbardziej gówniany zarzut jaki w życiu widziałem.

Redakcja to pojęcie ogólne, nawet jeżeli układ byłby skopiowany, to co z tego? Przecież taka kopia jest totalnie nieszkodliwa dla nikogo. Gdyby ktoś kopiował całe tematy to ok, ale nie układ jakiś kafelek.

Ktoś ewidentnie musi wyrzucić z siebie trochę zawiści i zrobić sobie tam urlop.

• Lubie to ! 5

:LIKE:

Ogólnie to te CSowicze to coś zmieniły politykę, bo jak już banują za nic teraz konkretnie to ich czas dobiegnie końca. XD

Co do kopiowania, widać kogo była redakcja według screena z plików @Mrs.Ana.

Propsy za ujawnienie tego tematu!

• Lubie to ! 5

Lubisz pić Oshee? Patrz ten klub jest dla Ciebie!

KLIK

A kitku lubisz?

KLIK

image.jpeg

Skoro oberwało się Typerce, to i jako @ Opiekun Typerów się wypowiem. 

Styl działów w sumie wymyśliłem sam nie wzorując się na niczym. Gdybym się wzorował na innych, to każda dyscyplina sportowa miałaby odrębne działy. I to pewno puste, bo im więcej tematów tym mniejsze zainteresowanie. 

Sam jestem uczulony na plagiat, dlatego też od kilku działam na tym schemacie kuponów itp. Jeśli ktoś mógłby posądzić o kopie, to może kul*****, gdyż tam x lat temu zaczynałem jako Typer. Co nie zmienia faktu, że kupon i sposób jego funkcjonowania jest inny. 

Na pw do @Boski Z Polski przesyłam screen z 2019 gdzie na forum cs-har*** prowadziłem typera i zasady były podobne do obecnych 😉 

Edit: Co do lotto też mogę dać dowody jeśli ktoś ma jakieś "ale"

Edytowane przez Darth Vader
  • Lubie to ! 3

@Mrs.Ana z tego co pamiętam to arenki CS:GO nie zrobiłaś Ty, tylko zleciłaś to terroristowi bo Ty nie masz zielonego pojęcia o CSGO więc nie przypisuj sobie autorstwa tego xd

+ macie w AC czitera archonka, który się nawet nie kryje 😄

a tak to mnie to nie interesuje 

• kekw 6

19 minut temu, MasnyBen napisał:

+ macie w AC czitera archonka, który się nawet nie kryje 😄

mam nadzieję, że któryś z was kiedykolwiek uzasadni tezę którą stawia, że archonek się pali.

Chyba że masz problem z pojmowaniem czasu rzeczywistego i masz na myśli że się PALIŁ (to czas przeszły w jezyku polskich jbc) w takim bądź razie odpowiedź jest jedna nawet jeżeli uzasadnisz to że się PALIŁ to totalnie nikogo to nie obchodzi ale serio, obchodzi to tylko ludzi którzy mają gula wielkości kuli do kręgli. Wałkowanie tego tematu jest żenujące patrząc na to że pojawia się on średnio 5 razy od jakiś randomów na chatboxie. Czekam tylko teraz na rozpiskę tutaj wszystkiego co robił w swojej karierze cheaterskiej w cs 1.6 i znowu JAKBY CO to już totalnie WSZYSCY o tym wiedzą co robił BO UWAGA NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ, SAM SIĘ DO TEGO PRZYZNAŁ WOW niesamowite.

+nikogo to nie obchodzi 😄

Edytowane przez mihuj
  • Lubie to ! 7

:LIKE:

Biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw, doliczając do tego kursy walut oraz akutalny stan klimatyczny, moje stanowisko w tej sprawie jest następujące:

Jeżeli bierzemy ukrainców do siebie, ratujemy ich, dajemy im domy, pracę i szanse na nowe życie to powinniśmy " MY " przejąć ukrainę a nie rosja. Ukraincy kompletnie nie spodziewają się ataku ze strony polski, to byłby kurwa czeski remis gdy rumun chce okraść turka. Pomyślcie nad tym.

Przez Boski Z Polski,

+1 za spam

• kekw 4

PS. nie mogę edytować swojego postu już

@Boski Z Polski psycha Ci siadła że nasmarowałeś sobie taki temat? XDDD czy masz jakiś ból siedzenia o bana? Zbanuj sobie go tutaj i po sprawie a nie robicie jakieś dziecinne akcje XD

• Lubie to ! 1
  • Dzięki ! 1

Kabaretu ciąg dalszy. 

1.png2.png3.png4.png5.png6.png7.png8.png9.png

Polecam zerknąć na daty. 
Tutaj dla porównania screen, na którym widać kiedy typerka na csowiczach została stworzona: 

10.png

• Lubie to ! 4
  • +1 1
  • kekw 1

@Boski Z Polski wiesz, że te wszystkie screeny są nic nie warte 🤧 bo jak wszyscy wiemy jesteś bardzo dobry w przerabianiu screenów co może potwierdzić cała ich społeczność, że zrobisz wszystko by postawić na swoim 🤣

@polkes @RIDE! @archonek @saYs @prudziak @Sosna @sxn2137 @Ringo @OxyMen2@TheProShizer a i ogólnie @  Użytkownik kto wie to może potwierdzić czy nie było tam takiej sytuacji, że ten o to tutaj zarządca zrobi wszystko by postawić na swoim i przerobi nawet screeny 🥱 i pewnie teraz zostanę zablokowany za taki post, bo kogoś prawda w oczka ukłuje? 

• Lubie to ! 1
  • Dzięki ! 1
  • kekw 3

Witam , jako iż mam bardzo duży staż to się wypowiem, fakt boski miał swoje za uszami to wiadome ale widac ze wszystko co robi na forum to poświęca bardzo duzo swojego czasu i nie skopiował nic a co do zarzutów o tak zwany plagiat to jeśli dany użytkownik / administracja go napisał to ma prawo go użyć kolejny raz a jak wszyscy wiemy Polkes and Fuksiara bardzo duzo prac miał/miała swoich. A co wilczych biletów to jest prank ze osoby ktore tak się zasłużyły to dostały wilcze ale cóż sieć spada na psy a po czym to wnioskuje misiek j@. Dobra nara xd 

• Lubie to ! 4
  • +1 1

tumblr_ny6fg15nhf1tf5enfo1_500.gif

1 godzinę temu, MasnyBen napisał:

wiesz, że te wszystkie screeny są nic nie warte 🤧 bo jak wszyscy wiemy jesteś bardzo dobry w przerabianiu screenów co może potwierdzić cała ich społeczność,

Jeśli chodzi o dział Typera, to sam te screeny robiłem i mogę Ci dać większe i mniejsze, jakie chcesz 😉 Link też Ci mogę dać, co jeszcze chcesz? Numer pesel, jak kolega @densiak:KEKW:

• Lubie to ! 3

1 godzinę temu, MasnyBen napisał:

@Boski Z Polski wiesz, że te wszystkie screeny są nic nie warte 🤧 bo jak wszyscy wiemy jesteś bardzo dobry w przerabianiu screenów co może potwierdzić cała ich społeczność, że zrobisz wszystko by postawić na swoim 🤣

@polkes @RIDE! @archonek @saYs @prudziak @Sosna @sxn2137 @Ringo @OxyMen2@TheProShizer a i ogólnie @  Użytkownik kto wie to może potwierdzić czy nie było tam takiej sytuacji, że ten o to tutaj zarządca zrobi wszystko by postawić na swoim i przerobi nawet screeny 🥱 i pewnie teraz zostanę zablokowany za taki post, bo kogoś prawda w oczka ukłuje? 

ale zamknij pizde trollu

Przez Boski Z Polski,

Spam, ostrzeżenie słowne

• Dzięki ! 1

Ja mam małą propozycję. Usuńcie wypowiedzi zbędnych osób włącznie z moją.

Zostawcie dowody ze wpisów @Boski Z Polski oraz @Mrs.Ana i zamknijcie temat. Tak tylko przypomnę że to jest dział "Ogłoszenia" więc jak nazwa wskazuje tutaj się coś ogłasza np. zmiany na Sieci i tyle.

Nie powinno być miejsca na dyskusję tutaj bo dosyć kiepsko to wygląda poprostu. Teraz poprostu są jakieś tępe przepychanki kto ma rację a kto nie ma. Lecz to nie dotyczy tego forum w większym stopniu. Tak szczerze ten wasz terrorist poprostu szuka powodu dla którego ma odpływ użytkowników. Poprzez frustrację będzie starał się robić różne rzeczy. Najprostszym sposobem będzie poprostu brak reakcji na tego typu rzeczy i robić swoje dalej. Ewentualnie od czasu do czasu informować jak wygląda sytuacja. Raczej pozwu nie będzie więc większości z nas powinno to koło uja latać poprostu. Tyle i mam cichą nadzieję że ktoś pomyśli podobnie jak Ja. 
Pozdrawiam.

• Lubie to ! 4
Spoiler

OWNER:

2017 - TOP 1 SERVER IN POLAND & TOP 2 WORLDWIDE [DD2]
 2017/2018 - TOP 6 SERVER IN POLAND [DD2]
 2017/2018 - TOP 15 SERVER IN POLAND [DD2]
 2017/2018 - TOP 7 SERVER IN POLAND [DD2]
 2017/2018 - TOP 2 SERVER IN POLAND & TOP 38 WORLDWIDE [DD2]
 2017/2018 - TOP 6 SERVER IN POLAND [COD MOD]
 2017/2018 - TOP 15 SERVER IN POLAND [JAILBREAK]
 2017/2018 - TOP 20 SERVER IN POLAND [GO MOD]
 2019 - TOP 2 SERVER IN POLAND & TOP 38 WORLDWIDE [DD2]
 2019 - TOP 6 SERVER IN POLAND [COD MOD]
 2019 - TOP 15 SERVER IN POLAND [JAILBREAK]
 2019 - TOP 20 SERVER IN POLAND [GO MOD]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie