Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE ODRZUCONE](Moderator) Eldorado

ETN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Moderator
Moderator

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.9cba1c253be4553cc869445e0327e27e.png

Wzór:
Imię:Jakub 

Doświadczenie: Byłem wiele razy moderatorem na różnych forach. Mam wyrozumiałość
do nowych ludzi, więc zawsze komuś pomogę i wytłumaczę.

Opisz swoją osobę: Nazywam się Jakub, mam 19lat. Mieszkam w Kętach w województwie Małopolskim. Jestem raczej osobą otwartą na ludzi, lubię poznawać nowe osoby, posiedzieć i pośmieszkowac w fajnym gronie. Jestem miły, sprawiedliwy oraz konsekwentny w tym co robię i mówię. Staram się również być pomocną osobą.  W wolnych chwilach lubię ćwiczyć oraz grać w gierki.

Co Twoja osoba wnosi w życie forum?: Mam dużo wolnego czasu i wiedzę na temat IPS i panelu ACP, a także mogę wspomóc finansowo forum jak zajdzie taka potrzeba. Mam doświadczenie w prowadzeniu działów, piszę według zasad i bez błędów ortograficznych

.
Kontakt: Discord/Steam/Facebook/teamspeak

Przez  Monster,

Z tego co mi wiadomo to rekrutacja jest zamknięta, lecz ze względów techniczny wystąpiły problemy z zamknięciem rekrutacji na moderatora, z góry przepraszamy.

• -1 3

Generalnie dałbym TAK

Ale masz swoje UB,  które masz od nie dawna, więc trochę za szybko to moim zdaniem napisałeś.

Nie obraź się, ale chyba masz co robić.

Nie bierz za dużo na łeb, bo to tylko szkodzi, i nie jeden się na tym przejechał ;(

• Lubie to ! 1
  • LOVE <3 1

Niestety, ale myślę, że to nie jest jeszcze. Twój czas, aktywność poniekąd widać, staż masz, doświadczenie również posiadasz, jednak w Twoim przypadku to wciąż za mało. Są osoby, które starały się dłużej i dawały z siebie znacznie więcej. U Ciebie nie widzę nic szczególnego na ten moment, co przekonywałoby do dania Ci szansy. Ciesze się, że postanowiłeś napisać podanko.  Nie wątpię w to, że spokojnie dałbyś radę, jednak mimo wszystko. Jest jedna rzecz.wykaż swoją aktywność przez udzielanie się, nie musi być to stricte pisanie na chatboxie. Pobądź z tymi nowymi ludźmi dłużej, pokaż trochę inicjatywy. Doświadczenia Ci nie brakuje, wymagania niby spełniasz, ale to za mało.Mam nadzieję, że następna rekru będzie Twoja. 

To jeszcze nie twój czas.  Jestem na NIE

• Lubie to ! 1
  • LOVE <3 1

BSS4aTW.gif.e131e287b6b678c68eb212568d27e18c.gif

+ Doświadczenie 
+ Aktywność 

+/- Wiek

- Nie za szybko troche? Niedawno dostałeś AntyCheat

Masz moje małe tak

Edytowane przez Mistrz Yoda
  • Lubie to ! 1
  • LOVE <3 1

30 minut temu, Mistrz Yoda napisał:

Na nie kolega widać kolorów nie rozróżnia, a moderator powinien widzieć i znać różnice między zielonym, a czerwonym ;p 

Kłódka na motywie walentynkowym jest otwarta, nie została jeszcze zmieniona na czerwoną, błąd z naszej strony. Co nie zmienia faktu że kłódka jest zielona czyli miał prawo napisać podanie.

• LOVE <3 1

IMG_3591.gif

Witam po przeanalizowaniu całego podania i innych.

Stwierdzam, że nadajesz się na tą posadę, ale czy podołasz randze UBT i również jako Mod? Dałbym trochę czasu, żebyś popracował jako ubt wtedy możesz pokazać, że się starasz o posadę moderatora. Chodzi tu o to, żeby każdy widział twoje starania i jak o to dbasz. Narazie jestem na nie.

• LOVE <3 1

Wydaje mi się ,że to trochę za wcześnie. Dopiero co wskoczyłeś do UBT. Na ta chwilę na nie. 

+Aktywność

+Doświadczenie

+ Ogarnia swoje obowiązki 

645e615f7c006af50d19e5d6-1.png.0dbf527742aa53a477674473dd21f9bd.png

Forum się psuło i problemy były z czego przepraszamy, rekrutacja zamknięta obecnie jest , zamykam 

• Lubie to ! 1

spacer.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie