Skocz do zawartości

Zablokowane [PROPOZYCJA ODRZUCONA]Propozycja- Odświeżenie palety kolorystycznej niektórych rang.

KOŻUCHOVSKA FLIP SIGMA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: @ Papież Franciszek Nowy.

Czego dotyczy propozycja:Forum.

Co by wprowadziła:  Nowy motyw, przejrzystość oraz współgranie.

Opis: 

Chcę ma wstępie zaznaczyć,że nie chodzi oto,że znudził się kolorek i,że chce coś nowego tylko niektóre kolory zlewają się z ogólnym tłem forum i niekiedy nie widać kto napisał post.

Jeszcze taka sugestia.

Zróbcie nowy blok z dotacjami bo obecny posiada błędy,jest niestetyczny i nie zachęca.

Edytowane przez Papież Franciszek Nowy.
  • Lubie to ! 2

Ekhem..  Z jednej strony by się przydała, ale jest tak, niestety, że ciężko wszystkim dogodzić kolorom rang. Pamiętam jak jeszcze zmieniałem przez tydzień, dwa cały czas na inne kolory, żeby w taki sposób dopasować, aby każdemu odpowiadało. 

Przez KOŻUCHOVSKA FLIP SIGMA,

Tu nie chodzi kurwa o przegląd tęczy tylko o komfort estetyczny oraz pasujący do tła forum. Jak komuś nie pasuje niech stąd idzie dziękuję.

Edytowane

• Lubie to ! 3

• Technik Forum
Technik
W dniu 3.08.2022 o 12:00, POLKES napisał:

Jeśli przedstawiacie jakieś propozycję zmiany koloru na tak jak opisujecie "Lepszy" 
To najpierw przedstawcie kolor jaki Owa ranga miała by posiadać 
https://encycolorpedia.pl/ Podsyłam wam źródło w którym możecie sprawdzić dany kolorek. 
Po wybraniu koloru kliknijcie szukaj i podeślijcie swój Link 

Przykład
Ranga Organizator -----> https://encycolorpedia.pl/83765a

Wtedy dacie nam możliwość porównania. Temat zostawiam na ten moment otwarty.  
Zobaczymy czy dodacie coś interesującego mając podaną możliwość wyboru, 

Jeśli już tworzycie takie tematy to rzeczywiście wykażcie się inicjatywą i dajcie chociaż przykłady jak według was powinny wyglądac te rangi, a nie róbcie nowy kolor i chuj xD

• Lubie to ! 1
  • +1 1
  • LOVE <3 1

9 godzin temu, azjatkalove napisał:

@ blaze  dla grafika i opiekuna grafików proponuje dodać taki kolor

https://encycolorpedia.pl/51cd6a

I tutaj zaczyna sie problem, bo już ranga zaczyna sie zlewać z drugą, dlatego też mówiłem, że ciężko dopasować kolory tak aby ze sobą się nie zlewały. ja bym już tego nie ruszał. Bo znowu bałagan się zrobi za mojej kadencji.

edit, zapomniałem screena dodać. 

Przechwytywanie.JPG.72bcd3a4f87b45563427d3698d2dc1b0.JPG

Edytowane przez Cycu ;]
  • Lubie to ! 1

@ Cycu ;]  nie zlewa się jakoś bardzo ze sobą przecież, a większość osób domyśli się, że moderator nie ma pędzelka tylko koło zębate 

Edytowane przez azjatkalove
Przez blaze,

Wnioskując z postu autora wszystkie rangi miały zostać zmienione, a nie tylko jedna jeśli już dajesz propozycje to najlepiej wszystkich albo w cale, nie będziemy zmieniać pojedynczej rangi specjalnie dla kogoś.

Edytowane

Przez KOŻUCHOVSKA FLIP SIGMA,

Nie wszystkie tylko Właściciel DC,AC.

Edytowane

MANIEKsyg.gif.d3112df139d434053dd66666e47e6e74.gif

• KOŻUCHOVSKA FLIP SIGMA zmienił(a) tytuł na Propozycja- Odświeżenie palety kolorystycznej niektórych rang.
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie