Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE PRZYJĘTE]Podanie na Grafika

Cycu ;]
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.4973365e05c658e4b76441fe9f474ed0.png

Imię: Dawid

Doświadczenie: Myślę, że duże.

Dlaczego ty: No to teraz może trochę się rozpiszę, widzę, że nikogo nie macie, a coś jednak tu robiłem. Fakt faktem, zjebałem, ale do pomocy zawsze jestem pierwszy, jak widzę, że brakuje wam chociaż jednego grafika. Musiałem poszukać PS'a, żeby zacząć znowu się w to bawić. 

Ile czasu dziennie możesz poświęcić na forum: Zależy od tygodnia, na jaką zmianę do pracy chodzę. 

Kontakt: DC, TS3, Mess, Forum, Steam no ogólnie wszystkie jakie mogą być formy komunikacji.

Twoje przykładowe prace (minimum 3): 

• Lubie to ! 1
  • LOVE <3 1

+ Był już tutaj grafikiem
+Doświadczenie
+wiek

Jestem na tak

IMG_3591.gif

Jestem na nie. 

-  Składając podanie mogłeś przynajmniej zaprezentować nam jakieś nowe prace - te akurat nie przekonują niczym. Jak już chciałeś nieść tą pomoc na naszej sieci, to mogłeś dwie nowe przykładowe prace zrobić, nie podsylac z tamtego roku. To minus według mnie. 

- Twoja aktywność jest znikoma. Wydaje mi się, że na sieci mamy mnóstwo nowych osób, które Cię nie kojarzą. Jeżeli już jesteś osobą nie wykazującą się na czacie, to przynajmniej możnaby było pokazać się ze strony graficznej. Bo wstawianie tematu z maja, do nowego podania to trochę słabo. 

- Co do doświadczenia - no kolejny znak zapytania. Jesteś w stanie pokazać to doświadczenie? Świeższe, lepsze?  

- Podanie nie przekonuje. 

Raczej uratuje Cię to, że starzy wyjadacze Cię znają, współpracowali z Tobą jak i nie ma Wgl grafików - ale jednak musiałam wyrazić swoje zdanie, nic osobistego. 

• Lubie to ! 1

645c85f4d6f0063aae167de0.png.f4a7a398aafa1cad5e9ee651e7efea2d.png

U grafików Ceni się nie tylko umiejętności ale i kreatywność.  Ty wykazywałeś się jednym i drugim.
By nie było, że przyjmujemy kogoś po koleżeńsku, dostaniesz proste zadanie. 
DD2 #2.png
Przyda nam się odświeżyć grafiki działów serwerów w 1.6 
Grafika wystarczy jedna. Pomysł i  wykonanie zostawiam Tobie. Liczą się umiejętności i kreatywność. 

• LOVE <3 1

@ POLKES

Każdy banner ma po prawej stronie bannera mapę, która przedstawia tematykę danego MOD'a, czy to będzie JB, czy BB za każdym razem wrzucę mapę z danego moda, aby ładnie się prezentowało .

wrzucam 2 załączniki, jeden to banner sam w sobie, a drugi załącznik porównanie jak wygląda ze starym w działach. 

dd2.png.141649181164f78d69d8472f3f588f14.png

Przechwytywanie.JPG.14160151938f5bca8563306dc08459ce.JPG

• Lubie to ! 1
  • LOVE <3 2

Generalnie dla mnie to jest paradoks, że ludzie komentują obce osoby na TAK, których nikt nie zna, a stałych weteranów którzy mieli ogromny, przeogromny udział w forum traktują jak randomy, do tej pory na sieci nie było tak bardzo zaangażowanego grafika jak i członka forum jak cycu. Podanie to strzał w 10 by rozruszać same wizerunki estetyczne. Nie mam innej opcji jak dać na tak i przywitać Cię spowrotem tutaj. 

• Lubie to ! 4
  • +1 1
  • LOVE <3 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie