Skocz do zawartości

Zablokowane [ODRZUCONA]Admin dd2 kicka bez powodu? XD skarga

auramiecza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: auramiecza / młoda_cipka

Nick oskarżonego: nie znam? nie pokazuje

Godzina: okolo 20

Powód skargi: Jakis losowy admin kicka mnie w trakcie rundy z powodem "zmien nick" wchodze jeszcze raz by to wyjasnic dlaczego tak? i znowu jestem kickany i tak 5 razy z rzedu, nie mam pojecia dlaczego? Wiele dni gram o takim nicku i jestem pewien, ze przewinalem sie przez wielu adminow i nikt nie mial problemu, czytajac regulamin (

) wklajm link by drogi admin wiedzial gdzie on jest, nie ma nic o niemozliwosci posiadania takiego nicknamu, jest o wulgaryzmach by uzywac rzadko, moj nick TOTALNIE NIKOGO nie obraza, jest lekki wulgaryzm ktory moze odnosci sie tylko do mnie, np. do mojego stylu gry, ze kampie dlatego cipka albo whatever cokolwiek innego ALE NIE JEST OBRAZLIWY, jest wrecz nawet zabawny bo przez nick wchodzilem w interakcje z kilkoma graczami i kazda byla SMIESZNA, ZABAWNA DLA OBU STRON, nie ma powodu bym zmienial nick ani dostawal non stop kicki akurat dzis a kilka dni nikomu to nie przeszkadzalo :) Dowód [ss/demo]: ss nizej

ksodakodsa.png

Edytowane przez auramiecza
Przez Monster,

> Regulamin Only DD2 #1 < § 1. Ogólne 1.1. Na serwerze obowiązuje kultura wobec każdego gracza, przekleństwa mogą być używane lecz z umiarem (czat głosowy i sło.. Dlaczego piszesz regulamin dd#1? Skoro to jest dd#2? Po drugie tego nicki są nie stosowne na serwerze i uważam iż admin postąpił służnie

Chopie, piszesz to tylko dlatego że komuś się nie podoba twój piękny nick? Jako były admin też tak robiłem, pierw upominałem na say'u, kikowałem a następnie banik, gdyby nie to, to wizerunek serwa pójdzie o sruu, o tak. Sory ze sie wypowiadam ale szanujmy się. Brad pewnie to ty ;p:ConfusedCat:

///edit

Gościu, tłumaczę Ci co ja robiłem, a nie osoba która ci robiła w aktualnym przypadku, pomyśl może? A co do nicku, nie boli ale jakbyś trafił na Monstera czy Brada zrobili by to samo co ja napisałem wzwyż wariacie. 

pwe :PepoBlush:

Edytowane przez N12
  • Rzyganko 1

Teraz, N12 napisał:

Chopie, piszesz to tylko dlatego że komuś się nie podoba twój piękny nick? Jako były admin też tak robiłem, pierw upominałem na say'u, kikowałem a następnie banik, gdyby nie to, to wizerunek serwa pójdzie o sruu, o tak. Sory ze sie wypowiadam ale szanujmy się. Brad pewnie to ty ;p:ConfusedCat:

nie dostalem zadnego upomnienia na sayu, wizerunek serwera przez nick jakiegos gracza? CO TY ZA TEORIE WYSNUWASZ XD. tak bardzo slowo CIPKA cie boli wariaciku?

Przez BRAD_DWORNIOK,

Miałeś kick x razy Mogłeś dostać bana Kolejnym razem zmień nick na normalny.

Edytowane

• kekw 4

• BRAD_DWORNIOK zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie