Skocz do zawartości

Zablokowane [#7 GAZETKA] Styczeń 2023

Oras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Założyciel Sieci

bardzo dobra robota, super sie czytało ;) oby tak dalej

• +1 1
  • LOVE <3 1

To ja się będę czepiał :D Sporo w tej gazetce zbędnych informacji.

Informacja na temat serwerów wydaje mi się zbędna, bo przy wejściu na forum i tak masz widoczną całą tabelę. Podobnie zresztą sytuacja ma się z rekrutacją na rangi, oraz topkę czatboxa, myślę że wystarczającą informacją będzie jedynie "Spamer miesiąca" którego zresztą niżej umieściłeś.

"Dołączenie z serwerem" również jest zbędne. Dopiero gdy na sieć dojdą nowe serwery warto wspomnieć o tym w gazetce. Gdzie również można przeprowadzić krótką rozmowę z właścicielem nowego serwera aby mógł dać się poznać i powiedzieć jakie plany ma z serwerem.

Punkty "Propozycje" zamieniłbym na "Zmiany na forum" gdzie w kilku słowach można opisać co się zmieniło bez dodawania odnośników do tematów dzięki temu gazetka skorzysta na przejrzystości.

Te kulinaria to też już przeginka brakuje cytatu miesiąca i przysłowia :P 

Zmniejszyłbym grafiki w gazetce, bo przy tych rozmiarach gazetka jest długa jak rolka papieru :KEKW:

Warto się zastanowić czy nie dodać do gazetki jakiegoś mini konkursu powiedzmy jakaś krzyżówka/rebus/quiz czy inne tego typu rzeczy, zawsze to jakiś dodatkowy plus.

Oprócz tego w gazetce można dodać jakieś rozmowy z użytkownikami typu 

- To czy to (Pytacie kilku użytkowników np. Wolisz Czerwony czy Niebieski.)

- Anonimowa opinia na temat któregoś z użytkowników. Jak się sprawdza na danej randze  i tak dalej.

- Ocena cech użytkownika w skali 1-10 przez innych użytkowników. Gdzie też pytacie kilku osób, a później liczycie z tego średnią, można też pod to zrobić grafiki o ile macie wykonawców.

Lub też inne tego typu.

Co do piosenki/filmu/serialu miesiąca można robić temat z głosowaniem gdzie użytkownicy będą umieszczać swoje typy, a inni reakcjami będą głosować.

Bo rozumiem że np. Piosenkę miesiąca bierzecie z tematu "YouTube" gdzie nie każdy wchodzi.

Można też wygranemu rzucić kilka pkt reputacji.

Na samym końcu gazetki dodałbym informację kto pracował przy gazetce, aby było jasne kto przy niej działał i też ułatwia ocenę wykonania.

Mimo wszystko nie jest źle ;) 

Jeżeli wszystko robiłeś sam to się zjeba dla reszty redaktorów należy. 

A dla Ciebie szacunek, bo samotnie musiałeś przy tym trochę robić.

Edytowane przez Adrian.
Przez   Oras,

Gazetkę sam robiłem

• Lubie to ! 1
  • +1 1
  • -1 1

1 godzinę temu, Adrian. napisał:

Na samym końcu gazetki dodałbym informację kto pracował przy gazetce, aby było jasne kto przy niej działał i też ułatwia ocenę wykonania.

Mimo wszystko nie jest źle ;) 

Jeżeli wszystko robiłeś sam to się zjeba dla reszty redaktorów należy. 

A dla Ciebie szacunek, bo samotnie musiałeś przy tym trochę robić.

W takim razie czekam na „zjebe” :KEKW: za to, że pozwoliłam wykazać się swojemu redaktorowi. Wypadałoby pierw zapytać w jakich okolicznościach była robiona gazetka a nie wyciągać pochopne wnioski i stawiać mnie oraz pozostałych dwóch redaktorów ( @ Benedykt XIV Jan Paweł II  @ Mardocheusz )  na gorszej pozycji. 

Co do gazetki @ Eliminator , bardzo się postarałeś i wyszło jak zwykle czyli świetnie❤️

• Lubie to ! 2
  • LOVE <3 2

57 minut temu, kajusia napisał:

W takim razie czekam na „zjebe” :KEKW: za to, że pozwoliłam wykazać się swojemu redaktorowi. Wypadałoby pierw zapytać w jakich okolicznościach była robiona gazetka a nie wyciągać pochopne wnioski i stawiać mnie oraz pozostałych dwóch redaktorów ( @ Benedykt XIV Jan Paweł II  @ Mardocheusz )  na gorszej pozycji. 

I czym Ci się tu wykazał odkopywaniem tematów za stycznia żeby to skleić w całość? Zrobieniem screenów forum? Znalezieniem żartów?

Jedynym czym się mógł wykazać to chyba oddaniem, bo stracił wiele więcej czasu niż gdybyście robili gazetkę wspólnie.

Jak już się wykazywać to artykułem stworzonym samodzielnie lub dobrze przeprowadzonym wywiadem.

Część którą zacytowałaś dopisałem dopiero w momencie gdy dodał notatkę że robił to sam, nie wspomniał że to próba zaimponowania.

@ Benedykt XIV Jan Paweł II  @ Mardocheusz Was przepraszam za zbyt szybką ocenę. Skoro taka była decyzja opiekuna to nie ma was co za winić.

Co do wypowiedzi @   Eliminator to nie czepiam się Ciebie tylko próbuję wytłumaczyć że nie ma czym się w gazetce wykazać.

Edytowane przez Adrian.
  • -1 3
  • kekw 1

@   Adrian.  Potrafisz tylko krytykować. Złóż podanie na redaktora i pokaż sam co potrafisz. 
Z czegoś gazetka forumowa musi się składać, więc tak, odpopywałem tematy z danego miesiąca.

• Lubie to ! 2
  • Mistrzostwo 2

Cudowna gazetka Oreooo jesteś super kochamy cię nie zmieniaj się kocurze!

• kekw 1

32 minuty temu, Adrian. napisał:

I czym Ci się tu wykazał odkopywaniem tematów za stycznia żeby to skleić w całość? Zrobieniem screenów forum? Znalezieniem żartów?

Jedynym czym się mógł wykazać to chyba oddaniem, bo stracił wiele więcej czasu niż gdybyście robili gazetkę wspólnie.

Jak już się wykazywać to artykułem stworzonym samodzielnie lub dobrze przeprowadzonym wywiadem.

Część którą zacytowałaś dopisałem dopiero w momencie gdy dodał notatkę że robił to sam, nie wspomniał że to próba zaimponowania.

@ Benedykt XIV Jan Paweł II  @ Mardocheusz Was przepraszam za zbyt szybką ocenę. Skoro taka była decyzja opiekuna to nie ma was co za winić.

Co do wypowiedzi @   Eliminator to nie czepiam się Ciebie tylko próbuję wytłumaczyć że nie ma czym się w gazetce wykazać.

Tak dla mnie wykazał sie tym, że w ogóle wyraził chęć stworzenia nowej wersji gazetki dodatkowo poświęcając SWÓJ WŁASNY czas wiec dla mnie takie gadanie, że to tylko wystarczy zrobic ss, znalezc zart czy odkopac tematy to zwykle pierdolenie przy tym ile naprawdę trzeba poświecić czasu, uwagi i pracy. Zauważ, że A&D&R samo się nie napisze (nie skopiujesz tego w żaden sposób), kolor sam się nie dobierze i nie nałoży (tak samo czcionka, grafiki itd.), opisanie własnymi słowami poszczególnych rozdziałów tez nie należy do łatwych rzeczy (jest czasochłonne i wymaga skupienia) dodatkowo tworząc gazetkę trzeba wyszukiwac/doszukiwac sie różnych informacji (czyli tracić swój CENNY czas). 

Ode mnie to tyle, mam nadzieje, że mój punkt widzenia poszerzy trochę twój i następnym razem zamiast krytykować, docenisz.

• Lubie to ! 2
  • Przykro mi 2

Tyle,że nasza szanowana persona spaliła się drugi raz... A co do tego może i nie zrobiłem jeszcze gazetki,ale wiadomo nie żyje tylko forum i czasem nie nadążam ,ale widać chyba moje starania.  

Przez  kajusia,

Oczywiście, że widać!

Przez KOŻUCHOVSKA FLIP SIGMA,

Lovkiii kajson 🙈✨!

• Lubie to ! 1
  • +1 1

•  kajusia przestał(a) promować temat
  •  Aysza ツ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie