Skocz do zawartości

Zablokowane [Odwołanie] Tata Psychopata

Tata Psychopata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: Tata Psychopata
STEAMID: 
STEAM_0:1:753944177 

Serwer:  ONLY DD2 PsychaSiada.pl (de_dust2)

Data zdarzenia: 23 sty 2023 - 00:44:01
Link do bana:  http://psychobans.pl/amxbans/ban_list.php?bid=5804

Opis sytuacji:  Zagrałem dosłownie chwilkę na serwie, i z automatu dostałem bana za jedną banie bodajże przez smoke, czasami wchodzę na serwer i wcześniej ani razu mnie nikt nie zbanował... Wyskoczyło mi wrzuć ss'y na psychasiada, wchodzę do csstrike i nie mam żadnych screenów, nie rozumiem dlaczego dostałem bana nie mam żadnych programów w tle włączonych, co mam zrobić jeżeli nie mam w folderze z grą żadnych zdjęć? Od małego gram w cs-a, byłem grafikiem na portalach fifa... nigdy nie dostałem żadnego bana, chciałbym się odwołać jeżeli można to jakoś wykupić nagrać swoją gre odpalę program no nie wiem, czekam na rozpatrzenie..... moich kilka prac... nie czaje skąd ten ban, chciałbym jeszcze pograć na serwie bo jest spoko atmosfera jezeli jakiś admin mógłby mnie obserwować to zobaczy no naprawdę jestem w szoku.. i nie wiem czemu nie mam screenów...

1391990_684927494859644_1333909117_n.jpg

1122 (1).png

311111111.png

:ała:

Edytowane przez Tata Psychopata
  • Lubie to ! 1

• Junior Admin
Junior Admin

Wstaw 5 screenshotow, które znajdziesz w folderze cstrike lub cstrike_polish. Z tego samego dnia i godziny co dostałeś bana. Screenshoty zapakuj w zip lub rar i wrzuć na hosting megawrzuta lub zippyshare. 

Brak screenshotów = brak ub

Edytowane przez UNKNOWN Eldorado
  • Lubie to ! 1

16 godzin temu, UNKNOWN Eldorado napisał:

Wstaw 5 screenshotow, które znajdziesz w folderze cstrike lub cstrike_polish. Z tego samego dnia i godziny co dostałeś bana. Screenshoty zapakuj w zip lub rar i wrzuć na hosting megawrzuta lub zippyshare. 

Brak screenshotów = brak ub

Nie mam w tym folderze, ani jednego zdjęcia ani jednego. 1 raz w życiu mam styczność z banem, co mam zrobić jakoś można się wykupić, co mam zrobić jeżeli naprawdę nie mam zdjęć przeszukałem wszystkie foldery steam...
Dajcie szansę udowodnić, nagram swoją gre no nie wiem, swój ekran jest mnóstwo programów.. Chciałbym pograć na psychasiada ;)

• Junior Admin
Junior Admin
Teraz, Tata Psychopata napisał:

Nie mam w tym folderze, ani jednego zdjęcia ani jednego. 1 raz w życiu mam styczność z banem, co mam zrobić jakoś można się wykupić, co mam zrobić jeżeli naprawdę nie mam zdjęć przeszukałem wszystkie foldery steam...
Dajcie szansę udowodnić, nagram swoją gre no nie wiem, swój ekran jest mnóstwo programów.. Chciałbym pograć na psychasiada ;)

Nie ma opcji, że nie masz screenshotów. 

• Lubie to ! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie