Skocz do zawartości

Zablokowane [PROPOZYCJA PRZYJĘTA]Nagrywanie pova przez serwer

ETN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Junior Admin
Junior Admin
Nick:UNKNOWN Eldorado
Opis propozycji:Przychodzę z propozycją dodania na serwer takiej opcji jak jest na dd2#1 gdzie kazdemu graczowi z osobna nagrywa sie demko.
Co wniesie na serwer ewentualnie w jaki sposób pomoże:Wtedy unikniemy sytuacji w której gracz zostaje rozpisany przez hltv i oczywiscie zawsz rozpiska konczy sie w koszu, ponieważ hltv moze być zlagowane.
Link (jeśli jest):--
Edytowane przez UNKNOWN Eldorado
  • Lubie to ! 2

Jestem za, zwłaszcza po ostatnich sytuacjach gdzie Antycheat dostał rozpisanych spalonych graczy z demka hltv i padało stwierdzenie że hltv źle działa i lepsze jest pov. Jak najbardziej ZA.

• Lubie to ! 1

• Administrator
Administrator
1 godzinę temu, Mardocheusz napisał:

W sumie bardzo dobry pomysł,  będzie  mniej cziterów.  Na HLTV można  spalić  dobrego gracza także  dobra opcja. :LIKE:

Ale są  też  minusy tego pluginu, wystarczy wpisać  w konsoli  "stop" i demo przestaje się  nagrywać.  Myślę, że  każdy  ogarnięty  gracz jak będzie  chciał  coś  ukryć to będzie  tak robił.  Zawsze możesz nagrać  swoje demo wchodząc  na spect. Mimo wszystko Leci + za chęci 

Jestem  za 

Link do pluginu ---> https://amxx.pl/topic/81663-auto-demo-recorder-nagrywanie-dema/

Zawsze można ustalić czas, demko ma wynosić tyle i tyle czasu np albo coś, raz wyłączy drugi raz nie włączy 😊

• Lubie to ! 1

spacer.png

• 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie