Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE PRZYJĘTE]Podanie na AntyCheata UNKNOWN

ETN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• Junior Admin
Junior Admin

Nick:

UNKNOWN Eldorado

Imię:

Nazywam się Jakub, miło poznać. :)

Mam 19 lat.

Doświadczenie:

Pełniłem funkcje UBTEAM (AntyCheat) na kilku wiekszych forach, a także posiadałem na dwóch z nich opiekun UbTeam. Znam sie na poprawnym ocenianiu screenow, a także demek. 

Kilka zdań o sobie:

Nazywam się Jakub, mam 19 lat, interesuje się informatyka {Język Java bardziej i edytowanie pluginow} w wolnym czasie lubię spędzać czas na miescie z ładnymi kobietami i kumplami, a także na forum czy też na serwerach. Pochodzę z Małopolski moje miasto znajduje się blisko Oswięcimia (Bardziej znane miasto). Teraz zaczynam przygodę ze Street workout i siłownią.

Link do konta steam, oraz SID:

https://steamcommunity.com/id/unknownEldorado/

Jaki czas dziennie jesteś wstanie poświęcić na forum:

Na forum wpadam w każdej wolnej chwili zależy tez od dnia, ale na pewno około 1-3 godziny.

Na ile oceniasz swoją wiedzę na temat oceniania cziterów:

Moge powiedzieć, że oceniam swoje umiejętności na 7/10

Czy kiedykolwiek grałeś na jakiś czitach? Jeżeli tak to na jakich?:

Zdarzyło się grac na czitach jak byłem młodszy, ale kto nie grał na "czitach" niech pierwszy rzuci kamień :) No, ale wtedy to jakieś wh[opengl] aimbot [leis]

Kontakt:

Discord/Forum/Facebook/Steam

Edytowane przez Eliminator
  • Lubie to ! 3

•   Oras zmienił(a) tytuł na Podanie na AntyCheata UNKNOWN
  • Administrator
Administrator

Jestem za daniem szansy gdyż każdemu należy się 

+ wiek

+ staż na forum

+ doświadczenie 

• Lubie to ! 1
  • Dzięki ! 1

spacer.png

26 minut temu, Mardocheusz napisał:

-  Słaba  aktywność  w dzisle, zgłoś  cheatera..Jedno zgłoszeńie i rozpiska na forum, według  mojej oceny to za mało. Żeby  pełnić ,tak odpowiedzialną  funkcje. Teraz są  coraz to lepsze czity, dziwię  się  że  ich nie wymieniłeś.  Tiggerbot, Lorex Private WH, Simplehack. Vermilion itp.

Po co ma robić zgłoszenia, skoro posiada admina i sam może banować graczy. 

Co do podania.

Jak tak zerknąłem sobie w amx'a na Twoją aktywność to każdy ban permanentny jest z powodem "Wstaw ss'y na forum" i nie wiem czy jest to jakiś wymóg od właściciela/opiekuna czy Twoja niepewność w ocenie graczy. Może nam to @  Monster mógłby opisać.

Jeżeli jednak powodem jest niepewność przy podjęciu odpowiedniej decyzji to pojęcia nie mam czy aby na pewno sprawdzisz się w tej roli, aby żaden gracz nie wyleciał z serwera bez powodu.

Aktywności na forum nie masz jakiejś wyśmienitej, ale czy to ma jakieś znaczenie przy tej akurat funkcji to nie wiem.

Do reszty podania czepiać się już nie będę.

Na ten moment bardziej jestem na nie.

Przez Monster,

Nie chce spamować, dlatego odpowiem Ci ss’y daje może dlatego że podejrzewa o wh? Chociaż ja na serwerze rzadko bywam i nie potrafię Ci odpowiedzieć dokładnie, ale inne można prędzej rozpoznać bez ss’ów, więcej nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytanie, a co do wymogów to nie ma czego takiego jak tylko „ss’y”

• Lubie to ! 2

Do osoby składającej podanie na ACT, zostało wysłane demko testowe na PV.

Po za tym jakie plusy zaobserwowałem to:

+ Wiek 

+ Kultura 

+ Aktywność na forum (często on-line), a na to też zwracam uwagę

+ Każdy zasługuje na szansę 

+ Patrzyłem też na ilość banów/odwołań 

Jeżeli demko testowe wypadnie pozytywnie, ja nie widzę przeszkód, aby dostał okres próbny 14 dni.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Testowe demko dobrze rozpisane.
Przyjmuję na okres próbny 14 dni.
@ UNKNOWN Eldorado  Zgłoś się do mnie na PV w celu dodania konta w bansie, a do @  Monster  w celu dodania konta w bansie Only DD2#2.
Zgłoś się po rangę w odpowiednim dziale wraz z przyjętym linkiem do podania.

Edytowane przez Eliminator
  • Lubie to ! 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie