Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE ODRZUCONE]Podanie na Redaktora - sdn1337

sdn1337
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Imię: Jacek
Dlaczego Ty?: Dołączyłem do forum, chciałbym coś pomóc a nie siedzieć i się patrzeć bezczynnie a po za tym w redakcji są same kobietki :D, a chłopaczek im się przyda na redaktora
Posiadasz doświadczenie?: Oczywiście że tak, chociaż nie umiem gazetek robić. to nie dla mnie, ani artykułów.
Znajomość zasad (ortografii, gramatyki i interpunkcji): bym dał takie sobie 7/10 taka mocna solidna siódemka
 Kontakt:  Forum Pw

Przykładowe prace: brak, aczkolwiek jak bd miał redaktora np to można spróbować wywiad zrobić 😄

Wymagania:

1. Znajomość zasad ortografii, gramatyki i interpunkcji,+

2. Minimum 10 sensownych postów, -, ale mogę to w minute zrobić.

3. Umiejętność czytania ze zrozumieniem, współpracy z innymi, +, jestem przyjazny

4. Znajomość regulaminu, Bedzie czytany zaraz po zlozeniu podania

5. Brak ograniczeń wiekowych, +

6. Brak ostrzeżeń na forum, + ponieważ konto świeże 😄

7. Przykładowa praca (1 większa - Artykuł, bądź 5 mniejszych). -. Artykuł to nie moja specjalność...

Obowiązki:

Wszystkiego dowiesz się po przyjęciu na stanowisko REDAKTORA.
Głównym obowiązkiem redaktora jest dbanie o dział "REDAKCJA"
Piszemy posty, poprawiamy, edukujemy, a przy tym świetnie się bawimy. 

!!!
Nie ma czego się bać.
Czy jesteś doświadczony, czy też jesteś amatorem w naszej redakcji każdy, każdemu pomaga!
Na nikogo nie naciskamy, nikt nie jest idealny - psycha siada, gdy mózg nie odpowiada!

Edytowane przez sdn1337
zamotałem się :D
  • kekw 1

Bardzo nie lubię "zgniatać" potencjału innych i mam nadzieję, że po odrzuconym podaniu się nie poddasz, aczkolwiek na ten moment: 

- Minimum 10 sensownych postów.

- Nie ma prac przykładowych, a to bardzo ważne, bo wtedy wiadomo, że komuś "zależy". Doskonale też wiem, co ktoś potrafi.  (skoro nie lubisz artykułów to masz inne pola manewru)

- Podanie pisane na kolanie. Zdanie zaczynamy z dużych liter.  (brak, aczkolwiek jak bd miał redaktora np to można spróbować wywiad zrobić 😄) - Tak nie powinno to wyglądać. Skrótowce - Jak będę miał to będę się starał - Masz się starać cały czas bez względu, czy posiadasz rangę, czy nie. 

+ SZCZEROŚĆ (4. Znajomość regulaminu, Bedzie czytany zaraz po zlozenia podania)

Czekam na prace! I widzimy się za 7 dni! 

GOiuwDH.png

Edytowane przez Mrs.Ana

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie