Skocz do zawarto┼Ťci

Zablokowane [PROPOZYCJA ODRZUCONA]Propozycja Solidarni z Ukrain─ů ­čç║­čçŽ

Olaf Scholz
 Udost─Öpnij

Rekomendowane odpowiedzi

• VIP

logo.png.2873991c84a2a50c51f5057c3d71da6f.png.a4d86d290e448c596839de26882aba4b.png.e95bef92d724eb9c9dbc7342427641dd.png

Nick: @   Mardocheusz

Czego dotyczy propozycja: Solidarni z Ukrain─ů ­čç║­čçŽ┬á

Co by wprowadzi┼éa: Pamietamy┬á w sumie taka ma┼éa┬á promocja forum.┬á Ukraincy┬á te┼╝┬á tam graj─ů┬á w csa i mo┼╝e┬á par─Ö┬á znajomych ┼Ťci─ůgn─ů┬á na forum oraz na serwery. xD┬á

Opis:┬á Proponuj─Ö ┼╝eby┬á doda─ç┬á na stronie g┼é├│wnej pod Psychasiada.pl najlepsza sie─ç┬á serwer├│w┬á napis solidarni z Ukrain─ů. Uwa┼╝am┬á ┼╝e┬á w tym trudnym okresie naszych s─ůsiad├│w b─Ödzie to w jakim┼Ť┬á stopniu oddawa┼éo┬á zjednoczenie i pami─Ö─ç┬á o Ukrainie.

Ps:┬á Chcia┼éem┬á doda─ç┬á co by┼éo┬á w przesz┼éo┼Ťci.┬á Powinno p├│j┼Ť─ç┬á w niepami─Ö─ç┬á i wybaczy─ç┬á teraz ukraincy walcz─ů┬á za swoj─ů┬á ojczyzne i za ca┼é─ů┬á Europ─Ö.┬á Trzeba zatrzyma─ç┬á PUTINA no chyba ┼╝e┬á chcecie m├│wi─ç┬á po Rosyjsku i by─ç┬á niewolnikami Rosji. xD┬á

Edytowane przez Mardocheusz
  • kekw 3
Odno┼Ťnik do komentarza
Udost─Öpnij na innych stronach

• HeadAdmin
HeadAdmin

Oczywi┼Ťcie nie popieram dzia┼éa┼ä kt├│re dziej─ů si─Ö na Ukrainie, serdecznie im wsp├│┼éczuj─Ö i mam nadziej─Ö ┼╝e to si─Ö szybko sko┼äczy, ale jestem na NIE. Wsz─Ödzie gdzie nie p├│jdziesz jakie┼Ť zbi├│rki reklamy ju┼╝ nie wspomn─Ö ┼╝e praktycznie codziennie w pracy mam doczynienia przynajmniej z kilkoma przypadkami "ja musz─Ö teraz bo jestem z Ukrainy.. Dajcie ┼╝y─ç chocia┼╝ tutataj.

Jestem na NIE

Pozdrawiam Pot─Ö┼╝ny Maniula :)

• Lubie to ! 4

image.png

Odno┼Ťnik do komentarza

Bardzo dobrze, Ukrai┼äcy pami─Ötaj─ů o zamordowanych Polakach, nazywaj─ůc ulice im. Stepana Bandery, aktualnie. Lw├│w rokiem pami─Öci Stepana Bandery 2022.┬á

Pochody z flagami┬á nazistowskimi, portretami kolaborant├│w Hitlera­čÖé┬á

Pomagajmy ÔŁĄ´ŞĆ

• Lubie to ! 4
  • -1 3

SYR 8 

Odno┼Ťnik do komentarza

• W┼éa┼Ťciciel
W┼éa┼Ťciciel

Jestem bardzo zawiedziony sytuacja na swiecie, jestme tez swiadomy, ze ukraina walczy za wolnosc calej europy, lecz nie daze ich sympati─ů ze wzgledu na ich zachowanie u nas w kraju.┬á

Wplacilem pieniadze na pomoc humanitarn─ů, przeprowadzilem zbiorki jadace na front, lecz ustawienie filtrow czy jakis flag nic im nie pomoze.┬á

Pozdrawiam .

• Lubie to ! 1
  • +1 1
  • LOVE <3 1
Odno┼Ťnik do komentarza

Go┼Ť─ç
Ten temat zosta┼é zamkni─Öty. Brak mo┼╝liwo┼Ťci dodania odpowiedzi.
 Udost─Öpnij

• Ostatnio przegl─ůdaj─ůcy ┬á┬á0 u┼╝ytkownik├│w

• Brak zarejestrowanych u┼╝ytkownik├│w przegl─ůdaj─ůcych t─Ö stron─Ö.
├Ś
├Ś
  • Dodaj now─ů pozycj─Ö...

Powiadomienie o plikach cookie