Skocz do zawartości

Zablokowane [ZAMKNIĘTY]Ciekawostki - Seryjni mordercy


Oras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie w kolejnych ciekawostkach. 
Nie wiedziałem, co wam na dziś przygotować, oglądając pewien program w tv, naszedł mnie ten pomysł.

Temat zawiera treści, które u niektórych  osób może wywołać niepokój.

 

krew-ruchomy-obrazek-0015.gif

 

 

TED BUNDY - Działał w latach 1974-1978, przyznał się do zamordowania 30 kobiet, jednak liczba ta może być nawet trzycyfrowa. Często powracał do porzuconych zwłok, leżał z niminakładał makijaż i uprawiał z nimi seks, dopóki ciała nie rozłożyły się do tego stopnia, że było to już niemożliwe. 

 

krew-ruchomy-obrazek-0049.gif

 

ZODIAK - Mordował na przełomie lat 60. i 70. XX wieku, w okolicach San Francisco. Organy ścigania oskarżały go o zamordowanie 5 osób i usiłowanie dwóch kolejnych, lecz sam Zodiak przyznał się aż do 37 mordów. Za swoje czyny nigdy nie został pociągnięty do odpowiedzialności, ponieważ nie udało się zidentyfikować jego tożsamości.

 

krew-ruchomy-obrazek-0049.gif

 

Kuba Rozpruwacz - Działał w 1888 roku, w Whitechapel, jego tożsamość po dziś dzień owiana jest tajemnicą. Lista jego ofiar również jest kwestią dyskusyjną. Potwierdzono pięć morderstw, jednak zarzuca mu się ich jedenaście. Zabijał głównie prostytutki poprzez poderżnięcie gardła. Swoim ofiarom poza głębokim poderżnięciem gardła zadawał rany w okolicach twarzy, jamy brzusznej oraz narządów płciowych, a przynajmniej trzem z nich usunął organy wewnętrzne. 

 

krew-ruchomy-obrazek-0049.gif

 

Jack the ripper - Najbardziej znany seryjny zabójca wszech czasów. Jego pseudonim wynika z listu nadawanego w mediach pod jego nazwiskiem. Duszenie i rzeź były jego sposobem zabijania. Ponadto wyjął trzy organy swoich ofiar.

 

krew-ruchomy-obrazek-0049.gif

 

Cayetano Santos Godino – Był jednym z pierwszych znanych seryjnych morderców w historii Argentyny. Znany był jako „petiso orejudo”. Będąc  chłopcem, wypróbował już kilka zabójstw u kilku młodych ludzi w wieku 2 i 3 lat.

 

krew-ruchomy-obrazek-0049.gif

 

Albert Fish - Nazywany „szarym człowiekiem”, był bohaterem jednego z najokrutniejszych okrucieństw, które zostały zapamiętane. Wykorzystywał seksualnie ponad 100 dzieci. Twierdził również, że zabił 5 osób.

 

krew-ruchomy-obrazek-0049.gif

 

Andrei Chikatilo - Zdobył reputację najgorszego zabójcy w historii Związku Radzieckiego. Jego ofiarami były 52 kobiety, które zostały zostały zabite i okaleczone. Zabił je, aby zaspokoić ich seksualne pragnienia. Mówi się, że w swoim pierwszym morderstwie zadzwonił do młodej dziewczyny, którą agresywnie rozebrał. Przypadkowo podczas tej sytuacji zaobserwował, jak zaczął krwawić po zadrapaniu, które spowodowało jego erekcję.

 

krew-ruchomy-obrazek-0049.gif

 

Ed Gein -  Był znany z powodu swoich makabrycznych działań. Przeprowadził wiele morderstw, a kiedy zbadano jego dom, znaleziono siedzenia z ludzkiej skóry, a także talerze i bieguny łoża czaszki. Pas wykonywał  z ludzkich sutków.

 

krew-ruchomy-obrazek-0049.gif

 

Dr Harold Shipman - Żył w latach 1946-2004 i i przeszedł do historii jako seryjny morderca, który zabił największą liczbę ludzi. Na liście jego ofiar miało się znaleźć nawet 250 osób.

 

 

 

Edytowane przez Oro Koroner
  • Lubie to ! 2
  • Dzięki ! 1
  • Mistrzostwo 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabiaki, największyk mordercą jest Dude z Postala, jak przeszedłem dwójkę miałem w statach ponad 2k zabić :3:

  • Lubie to ! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie