Skocz do zawartości

Zablokowane [PRZYJĘTA][Skarga] troll

pierydolefiskusa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: pierydolefiskusa

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : Troll

Powód skargi:  składam skarge jako osoba trzecia,nie kłóciłem się z nikim ,nie zabawie na tym serwerze dłużej,piszę skarge,bo zauważyłem jakieś koneksje wśród dzieciaków i bierność adminów,więc w sumie chociaż zobacze czy to co pisze Troll jest prawdą i jest aż tak źle,czy jakiś wyjątkowo pyskaty dzieciak jest naprawde taki  nietykalny,czy błaznuje sobie po prostu,jeszcze trwała jakaś inna kłótnia na serwerze i po zwróceniu uwagi adminowi czemu od 20 minut nic z tym nie robi odpisał "myślisz że ja czytam te wasze wypociny?" na niego już mi sie nie chce pisać skargi,ale mysle że tak,skoro złożył podanie na funkcje która ma za zadanie pilnowac porządku to myśle dokładnie tak że czyta wypociny innych i powinien ogarniać jakieś kłótnie

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):

[WŁASCICEL] [VIP] *DEAD* Troll :  ale co placzesz
[WŁASCICEL] [VIP] *DEAD* Troll :  gosciu
[WŁASCICEL] [VIP] *DEAD* Troll :  zamknij ryj
[WŁASCICEL] [VIP] *DEAD* Troll :  i tyle

[WŁASCICEL] [VIP] Troll :  zamknij pizde
[WŁASCICEL] [VIP] Troll :  gosciu
[WŁASCICEL] [VIP] Troll :  ja moge
[WŁASCICEL] [VIP] Troll :  wszystko
[WŁASCICEL] [VIP] Troll :  ez
[WŁASCICEL] [VIP] Troll :  a chuj ci
[WŁASCICEL] [VIP] Troll :  i tak pojde do polkesa do ub dostane xd
[WŁASCICEL] [VIP] Troll :  ile razy tak blyo xd
[WŁASCICEL] [VIP] Troll :  albo jakis opiekun 10 raz wezmie mnie na dywanik xd

Czas zdarzenia:  około 14:15 31.12.2022

• BAN ! 2

Bana przyjmuje bo mnie emocje poniosły a ciebie @   pierdyliardojro przepraszam za moje zachowanie oraz szczęśliwego nowego roku 

@ POLKES  

@ Opiekun Serwera jb 

Proszę o bana 

Edytowane przez Troll
  • kekw 4

837960127_TROLL(9).gif.fee0da42f02d4a9b44b6f31151262638.gif.95ed5f56ca0526f78a46677d594f5cd7.gif

Życie jest nudne ♤♡

:roza::roza::roza:

Wbiłeś na serwer,nie wiesz jak wygląda sytuacja,napisałem do admina żeby coś zrobił,bo od 20 minut trwa kłótnia dwóch ludzi,a ty pierwsze co na to odpowiadasz mi żebym "zamknął pizde" i że możesz wszystko?

Rozumiem że ten admin to twój kolega albo osoba której chcesz wejśc bardzo w pupkę i musisz go bronić za wszelką cene,ale tylko się błaźnisz,to jest gierka,tak nie wyglądają relacje międzyludzkie w życiu i nie możesz byc taki arogancki i pyskaty,nie wiem czy koledzy w szkole tak samo pozwalaja ci do siebie mówić? Czy jest odwrotnie i musisz w internecie odreagowywać,a może problemy w domu? :)

Niepotrzebnie edytowałeś posta,coś innego napisałeś i coś innego myslisz,podobno możesz wszystko,czemu nagle zmieniłeś zdanie? Na shoutboxie również cie to bardzo śmieszyło. 

No wiedziałem,że tak sie to skończy,przeprosisz i spróbujesz załagodzisz sprawę i dostaniesz pewnie króciutką kare,dlatego jak mówie - ulatniam się stąd :)
Cwaniactwo,arogancja i prostactwo zawsze będzie górą. Ale nie opłaca sie pozbywac ciebie,bo zabierzesz ze sobą kumpli,a pewnie masz ich dużo bo jesteś jaki jesteś.

Edytowane przez pierydolefiskusa
  • LOVE <3 1

No emocje mnie poniosły i tyle to co wyżej napisałem dalej uważam że tak jest

I ps nie broniłem żadnego Admina

Więc pozdrawiam i szczęśliwego nowego roku 

@   pierdyliardojro masz rację nie powinienem tak zareagować 

I nie mogę wszystkiego tylko tako napisałem ;) A to że tak napisałem że mogę wszystko to śmiałem się z tego z  @ AssassineQxd   on wie o co chodzi 

Edytowane przez Troll
  • Dzięki ! 1

837960127_TROLL(9).gif.fee0da42f02d4a9b44b6f31151262638.gif.95ed5f56ca0526f78a46677d594f5cd7.gif

Życie jest nudne ♤♡

Ale nie kłam kotku,bo przed edytowaniem posta napisałeś,że zdenerwowałem cię tym że "się prułem do gigadebila". Nie wiem kim on jest,ale widziałem,że bany może dawać więc wnioskuje,że ma uprawnienia większe od zwykłego gracza.

Bardzo śmieszne jest teraz to twoje płaszczenie się i przepraszanie,chciałem tylko to zobaczyć,wiem co naprawde myślisz i że tobie nikogo nie jest szkoda,ratujesz teraz tylko siebie,nie jesteś empatycznym człowiekiem :)

Ale miło popatrzeć jak sie musisz błaźnić,mogłeś chociaż kare z honorem przyjąć i do końca być sztywniutkim :)

Edytowane przez pierydolefiskusa
  • Lubie to ! 1
  • LOVE <3 1

No ma uprawnienia napewno mi chodziło o to że napisałeś tam nie umie się posługiwać 

Ja już napisałem bana przyjmuje tylko czekamy na administrację  więc koniec tematu wyżej cie przeprosiłem .

@ aDk @ Mefistoo obczaisz ten temat 

Edytowane przez Troll
  • kekw 1

Życie jest nudne ♤♡

• Administrator

Brak dowodów lecz gracz się przyznał.

Dlatego @  Troll  przestań w taki sposób pisać inaczej następnym razem ban będzie surowszy. 

Tym razem dostajesz ułaskawienie.

• Lubie to ! 1
  • Dzięki ! 1
  • kekw 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie