Skocz do zawartości

Zablokowane [ODRZUCONA][Skarga] Lorico

Eziekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: CzyngisBoy

Nick gracza oskarżonego+SID (można sprawdzić wpisując "status" w konsoli) : Lorico

Powód skargi: Arogancja-FK

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): Dam demo jak będzie

Czas zdarzenia: jb_immortal_army (1:00 w nocy) runda pierwsza.

Witam, przyszedłem się popłakać. Strasznie nie lubię jak ktoś mi psuje rozgrywkę, tym bardziej jeśli jest to jakiś niewyżyty gbur (określam go tak sądzac po jego aroganckim tonie i odzywkach w poprzedniej mapie i aktualnej).

Zostałem zabity na FreeDayu  za "przeszkadzanie". 

Prowądzący Lmmrs mówi, że FD przeszkadza - ginie. Napisałem ok, bo wiem jak  to działa. Z ni gruchy,  ni pitruchy klawisz Lorico mi mówi, że jak wejdę do toru to mnie zabije. Specjalnie do niego wszedłem by sprowadzić reakcje, ponieważ zwykły strażnik może co najwyżej popatrzeć. Zostałem zabity, pisze adminowi czy mógłby mu wyjaśnić, że jego słowa się nie liczą i nie przeszkadzałem w niczym. Zero reakcji ze strony admina, był na alt tab, ale potem jak mu powtarzałem to mnie ignorował (zapewne nie wiedziałby sam co zrobić).

No i dochodzę do sedna - napisze ktoś pewnie "Ale on mówił FD przeszkadza FD ginie", super, ale w czym przeszkadzałem wchodząc do otwartego toru skacząc na skrzynki, które są obiektem stałym i w niczym nie zmieniają przebiegu toru?

Ponadto sajmon z więźniami był dopiero pod ścianą i nie było żadnego polecenia "ustawcie się do torów" przez co moja obecność mogłaby przeszkadzać.

Zaznaczę, że Lorico broniąc się mówił "mogłeś wejść w miny". Byłem świadom tego, że w tym torze są miny. Czy zabiłbyś więźnia który stoi przed jakimś przyciskiem tylko dlatego "BO ON BY MÓGŁ TO KLIKNĄĆ/ZROBIĆ"? 

Wracając nie zrobiłem nic co mogłoby przeszkadzać w prowadzeniu. Jeśli ktoś myśli inaczej to polecam na nowo pograć parę lat na JB. 

Nie mam do nikogo nic za złe, ale takie pierdoły, taka atmosfera sprawia, że wchodząc z classica uśmiechnięty na wasz serwer od razu zrobiłem się podirytowany.

Co do Lorico - jeśli nienawidzisz swojej pracy czy coś to nie bądź też dupkiem w grze w której każdy chce pograć dla przyjemności. A co do admina to niech na drugi raz interweniuje, bo fakt mógłbym o tym zapomnieć i nie robić problemów, ale nie będzie żaden burak się do mnie tak odzywać, podważać kto ma rację.

Szczęśliwego nowego roku 

• BAN ! 2
  • kekw 2
Strzeżcie się Czyngis-Chana!

Z mojej strony mogę jedynie przeprosić Cię Eziekk, że nie zareagowałem tak jak byś sobię wymarzył.

Chciałem Ci pomóc ale bez oglądania demka niestety nic bym nie zdziałał, było to słowo przeciwko słowu.

• Lubie to ! 1

Powiedziałem CI, że jak tam wejdziesz to zginiesz, bo gadałem z lmmrsem na discordzie. Ten tor ma wiele min i wrażliwych elementów jak szkło, które fd może rozj3bać. CT wydało polecenie, ja tylko Cię ostrzegłem. Wszedłeś to zginąłeś. Wchodząc tam oczywiście nic nie zrobiłeś ale działaliśmy prewencyjnie, poza tym gra miała za chwile wystartować a ty swoim cielskiem byś ich tylko blokował. Na mapie był uciekinier z AWP, pilnować FD, który miał problem i więźniów, którzy tylko czekali, żeby uderzyć wrota, rzucić HE (co zrobili). Widać prowokacja i szukanie potem atencji na forum to priorytet. Tyle ode mnie elo

15 minut temu, Lorico napisał:

Powiedziałem CI, że jak tam wejdziesz to zginiesz, bo gadałem z lmmrsem na discordzie. Ten tor ma wiele min i wrażliwych elementów jak szkło, które fd może rozj3bać. CT wydało polecenie, ja tylko Cię ostrzegłem. Wszedłeś to zginąłeś. Wchodząc tam oczywiście nic nie zrobiłeś ale działaliśmy prewencyjnie, poza tym gra miała za chwile wystartować a ty swoim cielskiem byś ich tylko blokował. Na mapie był uciekinier z AWP, pilnować FD, który miał problem i więźniów, którzy tylko czekali, żeby uderzyć wrota, rzucić HE (co zrobili). Widać prowokacja i szukanie potem atencji na forum to priorytet. Tyle ode mnie elo

Przeczytaj środkową część mojej wypowiedzi, bo rozpisałeś sie dosłownie o tym co ja uwzględniłem.

Pomijając fakt, że nie byłeś prowadzącym to czy może on wydać polecenie „wejdziesz na terrarium to zginiesz, wejdziesz przed cele to zginiesz, wejdziesz do teleportu to zginiesz”. Freeday jak sama nazwa wskazuje ma dzień wolny, może robić co mu się podoba dopóki nie przeszkadza w prowadzeniu. Jeśli obecność freedaya sprawia, że nie umiesz się skupić na innych więźniach to powodzenia. Dalej się trzymam mojego zdania i to co ty napisałeś nic nie udowadnia, ponieważ według mnie nie robiłem nic co mogłoby przeszkadzać w aktualnie wydanych poleceniach. Jeśli opiekunowie uważają, że się mylę to pech. Każdy wie, że trudno jest ogarnąć więźniów na tym serwerze, ale w takim wypadku to wypierdolcie tego freedaya skoro jego prawa są łamane. (Gdyby lmmrs wydał mi polecenie, że nie mogę wejść to bym nie wchodził, ale z tym tez sie mogę kłócić). DOPÓKI NIE MA FAKTU, NIE MOŻECIE ZABIJAĆ „BO ON BY ZROBIŁ TAMTO” - tak jak zabijasz fd dopiero jak kliknie przycisk z lawą, a nie jak sie wokół niego kręci bez żadnych zamiarów.

Podam przykład żebyście to zrozumieli - jestem FD, to co nie mogę już wchodzić i korzystać z mapy bo prowadzący potem będzie chciał iść z tt na nią? 

Strzeżcie się Czyngis-Chana!

Teoretycznie "FD przeszkadza - ginie" można interpretować na multum sposobów, zdarzało się, że zabijali FD za nakurwianie pięścią (bez ostrzeżenia), co dla mnie było zabawne. Przyznam, że nawet tego nie czytałem, po prostu napisałem co miałem do napisania. Jak muszą to niech banują, szkoda mi się produkować na takie coś. Odniosę się jeszcze do tego "Strasznie nie lubię jak ktoś mi psuje rozgrywkę, tym bardziej jeśli jest to jakiś niewyżyty gbur (określam go tak sądzac po jego aroganckim tonie i odzywkach w poprzedniej mapie i aktualnej)".  Powiedziałem Ci, że byś zrobił taką mapę jak ta, a  Ty mówisz "kim Ty kurwa jesteś".  Ego oczywiście schowane.

Edytowane przez Lorico
  • -1 1
  • BAN ! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie